TECHNIKA a DOPRAVA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Studie o technice v českých zemích 1800-1918 I. [hornictví, hutnictví železa, zemědělství - mlýny, zbrojní technika ad. - Národní technické muzeum, sborní prací]
František Jílek (ed.)
Vydalo Národní technické muzeum, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba s originálním papírovým přebalem. Vydání první. 464 stran - včetně vyobrazení. Rozměry: 17x24 cm.
Stav velmi dobrý, přebal lehce zašpiněný a na hřbetu mírně zažloutlý, nepatrně pomačkaný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vlastnosti kovových prášků a jejich měření (Anorganická chemie, kovy)
C.Agte, M.Petrdlík
Technicko-vědecké vydav., Praha 1951.
Velmi slušný stav, desky lehce zašpiněné a odřené, vazba mírně uvolněná, uvnitř dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Schema - výroba kyseliny sírové - chemie - školní plakát
Starý školní plakát, papír.  Rozměry obrazu: 68 x 97  cm. dobrý stav,  opo..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Schema motor - čistič paliva a podávací čerpadlo - školní plakát - fyzika
Starý školní plakát, papír.  Rozměry obrazu: 70 x 99  cm. Velmi dobrý. ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Stavba Švermova mostu - Praha - školní plakát
Starý školní plakát, papír. Stav dobrý, zašpiněné, zašlé. Rozměry listu: 69 x 99 cm...
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Výroba kyseliny dusičné - chemie - školní plakát, výukový obraz [kyselina dusičná - žíravina, chemikálie, továrna, průmysl]
Starý školní plakát, papír.  Stav horší, zašlé, opotřebeno, okraje otrhané. Rozměry obraz..
 
699Kč
Bez daně: 699Kč
Plyn v domácnosti (plynové spotřebiče, domácnost)
Woodrow Nedoma
Slovenské vyd. technickej literytúry Bratislava 1960. Pevná vazba, vydání první, rozměry: 13 x 19,5 cm, stran 164, 86 obr., 7 tabulek.
Stav velmi dobrý. Stránky lehce zažloutlé.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Kruhová cihelna - továrna - školní plakát
Starý školní plakát, papíri.  Stav výborný. Rozměry obrazu: 69 x 98 cm. ..
 
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Upotřebení svítiplynu v domácnostech, v průmyslu a v jiných oborech (edice: Plynárenská příručka, sv. 3) (plynárenství, svítiplyn)
Jan Lenc
Vědecko-technické nakl. Praha 1950. Celoplátěná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 23 cm, stran 422.
Stav dobrý, desky i hřbet lehce vyšisované. Hřbet mírně zažloutlý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vodovod, zařízení vodovodu, vodárna - školní plakát - výukový obraz [vodní hospodářství] (poškoz.)
Starý školní plakát, papír na tuhém kartonu.  Stav: karton je prohnutý a uprostřed podélně p..
 
599Kč
Bez daně: 599Kč
Válcovna plechu, ve válcovně - školní plakát, výukový obraz [továrna, hutě, kov, ocel, železo, výroba kovů, železa, oceli]
Starý školní plakát, papír s tyčkami.  Špatný stav, zašlé, opotřebené, odrbané, špinavé.&nbs..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Mlékárna, mléko, výroba mléka, továrna, průmysl - školní plakát, výukový obraz - V mlékárně
Starý školní plakát, papír s lištami. Stav velmi dobrý , vynikající. Rozměry listu:  58 x..
 
799Kč
Bez daně: 799Kč
 
Valentinská © 2021