TECHNIKA a DOPRAVA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stavební rádce 1937, roč.X., č.I., č. běžné 470 (časopis, stavebnictví, první republika, mj. Situace stavebního podnikání, H. Pacanovský - Moderní vilka pro jednu rodinu)
kolektiv autorů
Vydavatelka "Rodina", nakl. akciová společnost, Praha. Cca 21 stran. Původní sešit. Rozměr 25x34 cm.
Stav velmi slušný, obálka zašpiněná a odřená, na zadní straně obálky skvrna, na obálce stopy po přehnutí(viz obr.).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stavební rádce 1937, roč.X., č.II., č. běžné 480 (časopis, stavebnictví, první republika, mj. Ruské město ze dřeva v polárních oblastech, Husův dům CČS v Praze [Praha 7])
kolektiv autorů
Vydavatelka "Rodina", nakl. akciová společnost, Praha. Cca 20 stran. Původní sešit. Rozměr 25x34 cm.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, na obálce skvrny(viz obr.).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stavební rádce 1937, roč.X., č.3., č.běžné 472 (časopis, stavebnictví, první republika, mj.  O dřevěném stavebnictví, Vlhkost dříví, A. Novák - Vila pp. manželů A. a M. Pernerových, Dvojvila - Praha Hlubočepy)
kolektiv autorů
Vydavatelka "Rodina", nakl. akciová společnost, Praha. Cca 20 stran. Původní sešit. Rozměr 25x34 cm.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, stopy po přehnutí, na obálce skvrny(viz obr.).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stavební rádce 1937, roč.X., č.7., č.běžné 476 (časopis, stavebnictví, první republika, mj. Zlepšování vlastností omítkové malty, Stavba podzemních krytů, Tovární výroba dřevěných domků z překližek, Činžovní dům Praha XII; V. Bečvárovský - Mladá Boleslav)
kolektiv autorů
Vydavatelka "Rodina", nakl. akciová společnost, Praha. Cca 20 stran. Původní sešit. Rozměr 25x34 cm.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, stopy po přehnutí(viz obr.), na zadní straně obálky skvrny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stavební rádce 1937, roč.X., č.9., č.běžné 478 (časopis, stavebnictví, první republika, mj. Mělník, Dobré město - dobrých lidí, Masarykův kulturní dům na Mělníce)
kolektiv autorů
Vydavatelka "Rodina", nakl. akciová společnost, Praha. Cca 20 stran. Původní sešit. Rozměr 25x34 cm.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, stránky v krajích otřepené, stopy po přehnutí(viz obr.).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stavební rádce 1937, roč.X., č.13., č.běžné 482 (časopis, stavebnictví, první republika, mj. Hledáme dobré projekty a projektanty, Jaké jsou vyhlídky v Egyptě, Činžovní dům Praha Hradešínská 25b)
kolektiv autorů
Vydavatelka "Rodina", nakl. akciová společnost, Praha. Cca 20 stran. Původní sešit. Rozměr 25x34 cm.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, stopy po přehnutí(viz obr.).Na zadní straně obálky skvrny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stavební rádce 1937, roč.X., č.15., č.běžné 484 (časopis, stavebnictví, první republika, mj.  Cesta za čtyřiceti miliony [J. A. Baťa], Chrysler Building ještě učitelem, Jak se staví v Turecku [Turecko - Ankara])
kolektiv autorů
Vydavatelka "Rodina", nakl. akciová společnost, Praha. Cca 20 stran. Původní sešit. Rozměr 25x34 cm.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, na obálce skvrny; stopy po přehnutí(viz obr.).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stavební rádce 1937, roč.X., č.21., č.běžné 490 (časopis, stavebnictví, první republika, mj. O dřevě a dřevostavbách, Studené světlo, Dřevostavby Kolowrat - Praha Braník, Nikolajka, Vysočany)
kolektiv autorů
Vydavatelka "Rodina", nakl. akciová společnost, Praha. Cca 20 stran. Původní sešit. Rozměr 25x34 cm.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená; stopy po přehnutí(viz obr.).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stavební rádce 1937, roč.X., č.23., č.běžné 492 (časopis, stavebnictví, první republika, mj. Jak to dělají Němci v Říši, J. Kořínek - Rodinná vila manželů S. na Smíchově Praha, Dřevěná potrubí)
kolektiv autorů
Vydavatelka "Rodina", nakl. akciová společnost, Praha. Cca 20 stran. Původní sešit. Rozměr 25x34 cm.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená; stopy po přehnutí(viz obr.).Na zadní straně obálky skvrny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stavební rádce 1937, roč.X., č.27., č.běžné 496 (časopis, stavebnictví, první republika, mj. Stavění budoucnosti-stavění bez malty, Plně elektrisované domy v Praze, Projekt rodinné  vily pro sl. H. R. v Rájci nad Svitavou [Rájec])
kolektiv autorů
Vydavatelka "Rodina", nakl. akciová společnost, Praha. Cca 20 stran. Původní sešit. Rozměr 25x34 cm.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená; stopy po přehnutí(viz obr.).Na obálce skvrny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stavební rádce 1938, roč.X., č.45., č.běžné 514 (časopis, stavebnictví, první republika, mj. Umělý mramor, Stavební opatření protiletecké ochrany, Rodinný dvojdomek Hranice)
kolektiv autorů
Vydavatelka "Rodina", nakl. akciová společnost, Praha. Cca 20 stran. Původní sešit. Rozměr 25x34 cm.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená; stopy po přehnutí(viz obr.).Na obálce i uvnitř skvrny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stavební rádce 1937, roč.X., č.33., č.běžné 502 (časopis, stavebnictví, první republika, mj. Jak zajistit levné bydlení ve velké Praze, Dřevo na světové výstavě v Paříži, Vila v Zahradním Městě [Zahradní Město] Výhledy Praha)
kolektiv autorů
Vydavatelka "Rodina", nakl. akciová společnost, Praha. Cca 20 stran. Původní sešit. Rozměr 25x34 cm.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená; stopy po přehnutí(viz obr.).Na obálce skvrny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Velké železniční tratě světa (Železniční doprava, železnice, lokomotivy, vlaky, fotografie, mj. Orient Expres, Pilatus, TGV, Šinkansen)
Max Wade-Matthews
Vydalo REBO Praha, (c)1999. Původní vazba s přebalem, 256 stran. Obrovské množství doprovodného obrazového materiálu, barevné, současné i dobové fotografie. Rozměr 30x24 cm.
Pěkný stav(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Techniky maľby (slovensky)
Ludvík Losos
Nakl. Pallas, 1992 Bratislava. Původní vazba s přebalem, 192 stran, velké množství vyobrazení. Rozměr 29x20 cm. Slovensky.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Příruční slovník chemicko-technický (edice: Chemická knihovna, sv. 17) (chemie, přírodní vědy)
B. Šetlík, E. Votoček
Původní celoplátěná vazba, 8°, cca 200 stran.
Desky lehce zašpiněné (viz foto), dobrý stav!
299Kč
Bez daně: 299Kč
Epocha, ročník XV., č.20, rok 1910 (časopis, věda, technika, mj. Konservování potravin, Scherlova dráha jednokolejná, Aeroplan z hliníku)
Jan Jindra (red.)
Ročník XV., Praha 1910, číslo 20. Nakl. E.Weinfurtra, Praha. Původní sešit, rozměr 20x30 cm. Průběžné stránkování; strana 305-320, 19 vyobrazení.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná , lehce natržená a odřená(viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021