AUTO-MOTO
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, stran 32 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. V dolním rohu u hřbetu je malá hnědá skvrnka - je po celém časopise - nezasahuje do textu.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Knižní klub, Praha 1995. Vydání první, stran 224. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Reklamní propagační plakát. Papírový arch s barevným potiskem.
Rozměry: 62 x 91 cm.
Vydán..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brožovaná, stran 188, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, u sponek jsou stopy po rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, strany nečíslovány.
Stav velmi dobrý, obálka je popsána fixou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Svojtka 1998
Stav dobrý viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Mustang, Plzeň 1995. Původní pevná vazba, 17 x 24 cm, 386 stran, text a příloha s čb fotografiemi.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha 1957
Stav zachovalý, vazba uvolněná (mírně poškozeno) viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Rebo Productions, 2004. Pevná vazba s přebalem, 304 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 21,5 x 15 cm, strany nečíslovány - množství vyobrazení.
Dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné. Uvnitř je stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Kniha formátu A5, 39 stran textu, 12 listů fotopřílohy s vyobrazeními motoru a na konci navíc 6 rozk..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 119.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka. Mírně zažloutlé stránky.
660Kč
Bez daně: 660Kč
Bez daně: 660Kč
Nakl. Práce, Praha 1959. Měkká vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 258, vyd. první.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zašpiněná.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celoplátěná vazba, stran 380, rozměry: 13 x 17 cm
Stav pěkný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 696 stran, kresby a obrázky v textu.
Pěkný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, druhé vydání, 197 stran. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk


![Železnicí po celém světě [železnice vlak, vlaky lokomotivy] Železnicí po celém světě [železnice vlak, vlaky lokomotivy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/668156-zeleznici-po-celem-svete--16582240581-1024x1024.jpg)



![Naše automobily včera [Obsahuje: dějiny české výroby automobilů - Škoda, Tatra, Praga, Walter ad; auto automobil, automobilky] Naše automobily včera [Obsahuje: dějiny české výroby automobilů - Škoda, Tatra, Praga, Walter ad; auto automobil, automobilky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/703002-nase-atuomobily-vcera-vet-17007411611-1024x1024.jpg)
![Encyklopedie terénních automobilů [auto, automobil, atlas aut] Encyklopedie terénních automobilů [auto, automobil, atlas aut]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/708763-encyklopedie-terennich-au-17065691851-1024x1024.jpg)

![Flugmotor Walter Gemma I [letecký motor; továrna Praha Jinonice; letadlo; 1941] Beschreibung und Anleitung zur Bedienung und Wartung Flugmotor Walter Gemma I [letecký motor; továrna Praha Jinonice; letadlo; 1941] Beschreibung und Anleitung zur Bedienung und Wartung](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/717771-flugmotor-walter-gemma-i--17170792871-1024x1024.jpeg)

![Elektrotechnika a schémata elektrické výzbroje motorových vozidel [kniha pro motoristy, autoelektrikáře, studenty a techniky] Elektrotechnika a schémata elektrické výzbroje motorových vozidel [kniha pro motoristy, autoelektrikáře, studenty a techniky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/730175-elektrotechnika-a-schemat-17320838321-1024x1024.jpg)
![Dnes a zítra [Henry Ford, automobilismus, řízení, podnikání] Dnes a zítra [Henry Ford, automobilismus, řízení, podnikání]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/742540-dnes-a-zitra-henry-ford-a-17455649721-1024x1024.jpg)

