AUTO-MOTO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ford M-Modelle. 12m-26m, 1952-1972 ...
Weinen, Alexander
Entwicklung, Geschichte, Technik, Bilder. Oldtimer Markt Edition. Původní pevná laminovaná vazba, 12..
 
700Kč
Bez daně: 700Kč
Super Klassiker des Automobilbaus
Morse, Stan
Původní kroužková vazba, pevné laminované desky, nestránkováno - obsahuje 20 velkoformátových rozklá..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
Německy na montáži (němčina, německý jazyk)
J.Horák
SNTL, Praha 1971.
Dobrý stav, přebal nepatrně odřený (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Motorová turistika v Československu
J. Soukup
Měkká vazba s původní obálkou, 77 stran, rozměry: 12,5 x 22,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Motor Journal, č. 12/2002 prosinec
Karel Kupka (šéfredaktor)
Vydává Atelier Kupka, Brno. Sešit, stran 50 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Automobilový kurs (auto, automobil, opravy automobilů) - 1948
Jaromír Schwarz
Poloplátěná vazba, 163 stran se 117 obr. v textu, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce zažloutlé, uvnitř jsou místy hnědé skvrnky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Automobily snů (doprava, encyklopedie, mj. Bentley, Ferrari, Ford, Jaguar, Lamborghini, Lotus, Mercedes, Rolls-Royce)
Rob de la Rive Box, Mirco de Cet
Čestlice, Rebo Productions CZ 2007, s. 320.
Velmi dobrý stav
149Kč
Bez daně: 149Kč
Zápisník 63, ročník VII., číslo 6./1963
kolektiv autorů
Sešit, stran 32 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Laurin a Klement - Automobil, motorismus - plakát
Reklamní propagační plakát. Papírový arch s barevným potiskem. Rozměry: 65 x 85 cm. Stav&..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Tunely všech dob a světadílů
Jiří Streit
Brožovaná s obálkou. 128 stran s kresbami v textu a s obrazovými přílohami. Rozměry: 22 x 27,5 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a na hřbetu v horní části natržená. Uvnitř je stav velmi dobrý, stránky nesou stopy po rozřezání.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Elektrická výzbroj a vyhledávání poruch (lokomotiva, lokomotivy)
Antonín Mráz, Jan Kratochvíl
Brožovaná, rozměry: 12 x 17 cm, stran 370, 150 obr.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Zadní část obálky má přehnutý roh a je popsána propiskou. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Raketové lety a výzkum vysoké atmosféry
F. Link, L. Neužil
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 235 stran, obrazové přílohy.
Velmi dobrý stav. Mírně zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
1000 policejních vozů [policie]
Pevná vazba, formát 4°, 335 stran. Bohatý obrazový materiál. ..
Stav velmi dobrý viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Naše automobily včera [Obsahuje: dějiny české výroby automobilů - Škoda, Tatra, Praga, Walter ad; auto automobil, automobilky]
Štechmiler, R. - Peukert, O. * Loučková D.
Praha 1957
Stav zachovalý, vazba uvolněná (mírně poškozeno) viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021