AUTO-MOTO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Naše automobily včera [Obsahuje: dějiny české výroby automobilů - Škoda, Tatra, Praga, Walter ad; auto automobil]
Štechmiler, R. Peukert, O. Loučková D.
OCelopl. vazba s původní obálkou. Praha, MF, 1958, 496 S., Fol. s četnými fotografiemi a ilustracemi..
Pěkný stav, obálka trochu potrhaná.
899Kč
Bez daně: 899Kč
Automobily 1941-1965 [auto, stará auta, veteráni]
Stanislav Minářík
Nadas, Knižnice motoristů, Praha, 1983. Původní celoplátěná vazba s obálkou, ta mírně potrhaná a odř..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Muž od plynu. Napínavý humoristický román (humor; ilustrace Jan Goth)
Heinrich Spoerl
Nakl., Fr. Novák, Praha, 1942. Původní poloplátěná vazba, mírně odřená, lehce uvolněný hřbet, 157 st..
Dobrý stav (viz foto)!
50Kč
Bez daně: 50Kč
Spalovací motor a pohonné látky 1936 III/16 (časopis, první republika, doprava, mj. Kaučuk z lihu, Teplo-robot, Statistika krádeží automobilů, Moderní konstrukce leteckých pístů)
Karel Fromm (red.)
ČASOPIS SPALOVACÍ MOTOR A POHONNÉ LÁTKY. jeden sešit formátu A4, 8 stran a obálka, velmi dobrý stav,..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Spalovací motor a pohonné látky 1937 IV/11 (časopis, první republika, doprava, mj. Vstřikování či karburace?, Letecké spoje Čs. Státních Aerolinií)
Karel Fromm (red.)
ČASOPIS SPALOVACÍ MOTOR A POHONNÉ LÁTKY. jeden sešit formátu A4, 12 stran a obálka, velmi dobrý stav..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Spalovací motor a pohonné látky 1937 IV/6 (časopis, první republika, doprava, mj. Odpor vzduchu osobních vlaků, Vlhkost a klepání motoru, Pneumatiky plněné vodou)
Karel Fromm (red.)
ČASOPIS SPALOVACÍ MOTOR A POHONNÉ LÁTKY. jeden sešit formátu A4, 12 stran a obálka, velmi dobrý stav..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Spalovací motor a pohonné látky 1935 II/23 (časopis, první republika, doprava, mj. Motor na prášková paliva, Syntetický kaučuk, Vyšší ceny pneumatik při uzavření Suezu)
Karel Fromm (red.)
ČASOPIS SPALOVACÍ MOTOR A POHONNÉ LÁTKY. jeden sešit formátu A4, 12 stran a obálka, velmi dobrý stav..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Řidič před zkouškou i v praxi
C. Fedeleš, Z. Mauermann
Nakl. dopravy a spojů, Praha 1963. Původní měkká vazba, 8°, 243 stran, čb. obrázky v textu.Velmi slu..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
The Squadron * 2001 Kit of the Year (letadlo, letectví, tanky, lodě, pěchota, modelářství prodejní katalog)
Text v angličtině. The Hobby Shop In Your Mail Box. Now 88 Pages, 16 Full Color Pages. Původní sešit..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jaguar E-Type. Biographie eines Sportwagens
Porter, Philip
Původní celoplátěná vazba se zlacením a fotografií na předních deskách, s plastovým přebalem, v orig..
 
7 000Kč
Bez daně: 7 000Kč
Učebnice řidiče nákladního automobilu a autobusu (edice: Knižnice motoristy, sv. 4) (nákladní automobily, autobusy, řízení, doprava)
Hájek, František
Naše vojsko, Praha 1969. Knižnice motoristy, sv. 4. Původní vazba, 8°, 295 stran. Dobrý stav (viz fo..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Služba řidičům a motoristům
Vydala Státní pojišťovna, Praha. Nedatováno.
Uvnitř dobrý stav, kniha opotřebená, obálka zašpiněná(viz obr.).
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021