AUTO-MOTO
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stuttgart, Motorbuch Verlag 1990, 2. vydání
2 240Kč
Bez daně: 2 240Kč
Bez daně: 2 240Kč
Berlin: Verlag Tonindustrie-Zeitung 1926, brož., 57+[3] s., 1 tabule, 8° (16,5 x 24 cm)
Obálka opotřebovaná a zažloutlá, knižní blok ve vynikajícím stavu.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
London: Amalgamated Press, nedatováno, patrně 30. léta 20. století.
Pouzdro je silně potrhané a odřené, titulní mapa je natržená a na okrajích zašpiněná, okraje některých map jsou vzhledem ke stáří trochu zahnědlé, v horní části mají všechny mapy propiskou ručně vepsá
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Stuttgart: Franckh-Verlag, Abt. Technik 1942. Sešit s titulem na přední desce, strany 433 až 460 s četnými černobílými obr., 2° (21 x 30 cm)
Desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakladatelství dopravy a spojů (NADAS), Praha 1988. Vydání první, stran 192. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, NV 1956, s. 206.
Velmi dobrý stav. Strany jsou lehce zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Stuttgart, Motorbuch Verlag 1990, 3.v ydání
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Princip Bonard Press, 2007.
Stav výborný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Pevná vazba, rozměry: 20 x 26 cm, stran 6.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
München: Knorr und Hirth. [40. léta 20. stol.] 3. Auflage (26.-55. Tausend).
Přebal trochu odřený a na hřbetu lehce natržený, na zadní straně trochu zašpiněný a z rubu na dvou místech podlepený lepenkou, předsádky a titulní list zahnědlé, vazba mezi stranami 90-91 naprasklá, j
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
ATZ Automobiltechnische Zeitschrift [časopis pro automobilismus; ročník 45, sešit 13, červenec 1942]
Stuttgart: Franckh-Verlag, Abt. Technik 1942. Sešit s titulem na přední desce, strany 353 až 378 s četnými černobílými obr., 2° (21 x 30 cm)
Desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin-Borsigwalde: General Motors 1929, brož., 87 s., 1 tabule, 8° (14,5 x 22 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a ztmavlá, vazba poškozená (knižní blok částečně oddělen od obálky; viz foto), na jedné straně jsou menší podtržení.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Jarrold Pub 2013, s. 64.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Berlin: Sportverlag 1992, pův. kartonová vazba s obálkou, 255 stran s četnými barevnými ilustracemi, 2° (24 x 33,5 cm)
hřbet obálky nepatrně vybledlý, jinak perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
první
jako nová
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Stuttgart, Motorbuch Verlag 1991, 3. vydání
840Kč
Bez daně: 840Kč
Bez daně: 840Kč
Zákazníci sk


![Wie werden Automobilstrassen gebaut? [silnice; vozovky; stavba; stavební inženýrství; automobilismus; auta; doprava] Wie werden Automobilstrassen gebaut? [silnice; vozovky; stavba; stavební inženýrství; automobilismus; auta; doprava]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/659743-wie-werden-automobilstras-16496792031-1024x1024.jpg)
![ATZ Automobiltechnische Zeitschrift [časopis pro automobilismus; ročník 45, sešit 16, srpen 1942] ATZ Automobiltechnische Zeitschrift [časopis pro automobilismus; ročník 45, sešit 16, srpen 1942]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/709737-atz-automobiltechnische-z-17081007061-1024x1024.jpg)




![ATZ Automobiltechnische Zeitschrift [časopis pro automobilismus; ročník 45, sešit 13, červenec 1942] ATZ Automobiltechnische Zeitschrift [časopis pro automobilismus; ročník 45, sešit 13, červenec 1942]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/709734-atz-automobiltechnische-z-17080993271-1024x1024.jpg)
![Buick Handbuch 1930 [příručka; automobily; auta; motory] Buick Handbuch 1930 [příručka; automobily; auta; motory]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714769-buick-handbuch-1930-priru-17137881511-1024x1024.jpg)

![Motorsport „365 Racing Days“ 1992 [závody, formule 1] Motorsport „365 Racing Days“ 1992 [závody, formule 1]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/758249-motorsport-365-racing-day-17673579471-1024x1024.jpg)
![BMW. Die Einzylinder [= Motorräder, die Geschichte machten] BMW. Die Einzylinder [= Motorräder, die Geschichte machten]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/451460-bmw-die-einzylinder-motor-14458707731-1024x1024.jpg)
