ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Drémil-Lafage: Édition Daniel Briand [1993].
Pěkný stav. Přebal na okrajích hřbetní části nepatrně otlačený, jinak v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožované, rozměry: 27 x 21 cm. Celkem 240 stran - množství vyobrazení.
Stav pěkný
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožované, rozměry: 27 x 21 cm. Celkem 312 stran - množství vyobrazení.
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky a hřbety. Obálka 1. čísla je odřená
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Berlin, Militärverlag der DDR 1989, s. 308.
Velmi dobrý stav. Kniha je vložena do kartonového pouzdra.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožované, rozměry: 24,5 x 22 cm. 208 stran.
Stav velmi dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Státní zemědělské nakladatelství, Praha 1987.
Velmi dobrý stav, pouze část obálky je vyšisovaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leningrad: Aurora Art Publisher 1974.
Velmi dobrý stav. Přebal trochu zašpiněný a u horního okraje otlačený, předsádka mírně zažloutlá, uvnitř zcela v pořádku.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Leipzig: VEB E. A. Seemann Verlag 1984, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 236 stran s četnými barevnými ilustracemi, 2° (25 x 30,5 cm)
obálka na krajích nepatrně odřená, jinak perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Odeon 1980, brož., 71 s., 8° (15 x 15 cm)
Vynikající stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion, 1924.
Dobrý stav, lehce odřené desky. Nepatrně zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Amsterdam: N.v. Uitgever-maatschappij "Kosmos", celoplátěná vazba s pův. obálkami, XVI+573 a VIII+558 stran s četnými ilustracemi, 4°
obálka mirně opotřebená, u prvního svazuk uvolněný knižní blok, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Warszawa: Arkady 1967.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený a odřený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Charleston: Arcadia Publishing 2005.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Passau, Passauer Glasmuseum 1990, s. 181.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Paris: Celiv 1997. Poradce: Paul Atterbury.
Velmi pěkný stav. Kniha je obalena v průhledné folii, na ní je vpředu cenovka.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Faenza. Bollettino del museo internazionale delle ceramiche in Faenza. N. 1-3 - 1987 (Annata LXXIII)
Faenza: Museo internazionale delle ceramiche 1987. Pův. brožovaná vazba, strany 5 - 155+I - XLI s barevnými a černobílými obr., 4° (19 x 25 cm)
Hrany desek lehce ohnuté, v příloze dole promáčknuté rohy, jinak dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 1041 až 1056 z 1301 (82 stránek)
Zákazníci sk

![Umění a řemesla 1-6/1961 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis Umění a řemesla 1-6/1961 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/751778-umeni-a-remesla-1-6-1961--17581711531-1024x1024.jpeg)
![Umění a řemesla 1-6/1969 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis Umění a řemesla 1-6/1969 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/752231-umeni-a-remesla-1-6-1969--17586365941-1024x1024.jpeg)

![Umění a řemesla 1-5/1960 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis Umění a řemesla 1-5/1960 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/752244-umeni-a-remesla-1-5-1960--17586384761-1024x1024.jpeg)

![Altindianische Textilkunde aus Peru [textilie, předení, Indiáni] Altindianische Textilkunde aus Peru [textilie, předení, Indiáni]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754337-altindianische-textilkund-17606191491-1024x1024.jpg)
![Zeitgenössische Tapiserie [tapisérie; umění; design; Tschechische Kunst der Gegenwart] Zeitgenössische Tapiserie [tapisérie; umění; design; Tschechische Kunst der Gegenwart]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/729267-zeitgenossische-tapiserie-17310754531-1024x1024.jpg)
![Sweetgrass Baskets and the Gullah Tradition [kultura a komunita Gullah, Afroameričané, Severní Karolína, etnografie, pletené koše z trávy] Sweetgrass Baskets and the Gullah Tradition [kultura a komunita Gullah, Afroameričané, Severní Karolína, etnografie, pletené koše z trávy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/702308-sweetgrass-baskets-and-th-16996197841-1024x1024.jpg)

