ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Celoplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 272, 123 obr., 51 tabulek.
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien - Pest - Leipzig: A. Hartleben's Verlag 1898, zdobená celoplátěná vazba, mramorovaná ořízka, XVI+440 stran s četnými ilustracemi, 4° (16 x 22 cm)
desky poněkud ušpiněné a na okrajích odřené, stránky zahnědlé, celkově ale velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
München: M. Pössenbacher 1855-1862, celoplátěná vazba se slepotiskem, 12 stran textu (str. 25-36)+128 tabulí z ročníků 5-12, 3 tabule kolorované, 2° (29 x 37 cm)
okraje desek odřené, list předsádky chybí, hřbet na kapitálkách odřený, hnědé skvrny, celkově ještě dobrý stav
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bassermann 1997, s. 119.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
München, Bruckmann 1987, s. 365.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Thüringer Porzellan. Geschichte, Fabriken und Erzeugnisse (Porcelán, Durynsko, katalog, užité umění)
Jena, Museum Leuchtenburg 1978.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Wuppertal-Barmen: Willing & Co. Europa - Lehrmittel O.H.G., 205.-230. Tausend. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce 158 stran, 4° (15,5 x 21 cm)
desky lehce odřené a zašpiněné, listy zahnědlé, jinak v uspokojivém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Rheda-Wiedenbrück, Zug – Wien: Bertelsmann Club GmbH der Bertelsmann Medien – Buchgemeinschaft Donauland Kremayer & Scheriau 1997. Fotografie Graziella Pellicci.
Pěkný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Weingarten: Kunstverlag Weingarten 1988, 2. Auflage. Fotos von Will Rousseau u. a., aus dem Amerikanischen ins Deutsche von Heidewig Fankhänel
Pěkný stav. Desky na okrajích mírně prohnuté, jinak zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 47.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Wrocław - Warszawa - Kraków - Gdańsk - Łódź: Zakład narodowy imienia Ossolińskich Wydawnictwo 1984, váz., 136+96 [fotografie] s., bohatě ilustrováno, 8° (21 x 19 cm)
Přebal opotřebovaný a odřený, jinak velmi dobrý stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Praha, Karolinum 2000
Velmi dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
New York: Thomas Y. Crowell Company 1929. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, xxiv+376 stran s četnými černobílými obr.., 4° (16,5 x 24,5 cm)
Hřbet lehce vybledlý a odřený, prasklá zadní předsádka, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Verlag für Kunst und Wissenschaft Albert Otto Paul, pův. brož, 9+48+16 stran s několika ilustracemi, malé 12° (8 x 12 cm), jazyk: německy
mírně zahnědlé stránky, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha: Středoevropská galerie a nakladatelství, 1994.
Velmi dobrý stav. Přebal na okrajích jen nepatrně odřený, kniha zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Basel: Johann Jakob Flick 1796
Desky na rozích trochu odřené, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý a skvrnitý, titulní strana u horního okraje nepatrně otlačená a natržená, skvrna od vody od strany 625 do poslední strany, jinak
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Zobrazeny položky 1041 až 1056 z 1296 (81 stránek)
Zákazníci sk


![Das Buch der Liebhaberkünste und Dilettanten-Arbeiten. Sachverständige Anleitungen zu künstlerischen, kunstgewerblichen und sonst nützlichen Beschäftigungen aller Art. Mit 267 Abbildungen [kutilství, umělecké řemeslo] Das Buch der Liebhaberkünste und Dilettanten-Arbeiten. Sachverständige Anleitungen zu künstlerischen, kunstgewerblichen und sonst nützlichen Beschäftigungen aller Art. Mit 267 Abbildungen [kutilství, umělecké řemeslo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763530-das-buch-der-liebhaberkun-17743566731-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift des Vereins zur Ausbildung der Gewerke in München; zwölfter Jahrgang, Nro. 4 (1862) und Tafeln zu den Jahrgängen 5-12 [kutitelství, umělecké řemeslo, oceloryty] Zeitschrift des Vereins zur Ausbildung der Gewerke in München; zwölfter Jahrgang, Nro. 4 (1862) und Tafeln zu den Jahrgängen 5-12 [kutitelství, umělecké řemeslo, oceloryty]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763959-zeitschrift-des-vereins-z-17747888451-1024x1024.jpg)
![Tabellenbuch Metall [zpracování kovů] Tabellenbuch Metall [zpracování kovů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/765146-tabellenbuch-metall-zprac-17760742731-1024x1024.jpg)


![Genuine Antique Furniture [umělecká řemesla, nábytek] Genuine Antique Furniture [umělecká řemesla, nábytek]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/720209-genuine-antique-furniture-17194018621-1024x1024.jpg)
![Die Fabrikation von Porzellan und Tonwaren [= Miniatur-Bibliothek; 384] výroba, porcelán, keramika Die Fabrikation von Porzellan und Tonwaren [= Miniatur-Bibliothek; 384] výroba, porcelán, keramika](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/657622-die-fabrikation-von-porze-16480485951-1024x1024.jpg)