ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Präzisionswerkzeuge und Lehren. [reklamní katalog, nářadí, strojírenství, šuplery, posuvná měřidla]
Aktiengesellschaft vormals Skodawerke in Pilsen
Prag: Aktiengesellschaft vormals Skodawerke in Pilsen, Kommerzielle Direktion in Prag [cca 30. léta], pův. brož, 191 stran s četnými technickými kresbami a skládanou barevnou tabulkou, 8° (15,5 x 21 c
desky zohýbané a ušpiněné, růžky stránek ohmatané, občas razítko majitele, celkově ještě dobrý stav
450Kč
Bez daně: 450Kč
Naše mosty historické a současné
Dušan Josef
Vydání první, stran 228, 80 kreseb, 100 mapek, 60 fotografií. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 17 x 24,5 cm.
Stav dobrý, přebal je odřený a v horní části potrhaný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Zlínská umprumka (1959–2011). Od průmyslového výtvarnictví po design
Lada Hubatová-Vacková, Martina Pachmanová, Jitka Ressová (ed
Vyd. VŠUP, Praha 2013.Kniha formátu B5, 8°, brožovaná, 368 stran, s řadou vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Moření a leštění dřev (dřevo)
Karel Rossenzweig
Brožovaná - sešitá sponkami, stran 72, rozměry: 15 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce potrhaný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Microcosmos van René Lalique: Parfum, een nieuwe revolutie - Volume 2 & 3 [parfémové flakony, umělecké sklářství, užité umění, design, art déco, secese, Maison Lalique] HOL
Janssens, Benjamin Mordehai – Roelfszema, Linda
Doesburg: Société Musée Lalique Pays Bas – Lalique Museum Nederland 2014.
Velmi pěkný stav. Pouze dolní hrana zadních desek mírně otlačená, uvnitř zcela v pořádku.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Faenza. Bollettino del museo internazionale delle ceramiche in Faenza. N. 1-3 - 1989 (Annata LXXV)
Faenza: Museo internazionale delle ceramiche 1989. Pův. brožovaná vazba, strany 4 -133+I-XXII s barevnými a černobílými obr., 4° (19 x 25 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Faenza. Bollettino del museo internazionale delle ceramiche in Faenza. N. 1-2 1991 (Annata LXXVII)
Faenza: Museo internazionale delle ceramiche 1991.Pův. brožovaná vazba, strany 5 - 93+ I - XXIV s barevnými a černobílými obr., 4° (19 x 25 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Derby China. A history of the manufacture of china in Derby from 1750 to the present day [porcelán v Anglii, rokoko]
Derby: County Borough of Derby Museum & Art Gallery 1967, brožovaná, 34 s., 8° (21,5 x 13,5 cm)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
A Typology of Conservation-Restoration [renovace, restaurování a konzervování historických budov, památková péče, architektura, Girsa At studio]
Girsa, Václav – Hanzl, Miloslav
Prague: Czech Technical University in Prague 2011.
Velmi dobrý stav. Desky jen mírně zašpiněné, titulní strana trochu obarvená od černé barvy na protější straně, uvnitř zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Kunstschätze Georgiens (Umělecké poklady Gruzie, zlatnictví, ikony, smalty)
Schalwa Amiranaschwili
Praha, Artia 1971, s. 175.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Origami jako šperky: Tvůrčí ateliér [originální šperky, knížka s 11 návody na zhotovení šperků z papíru metodou japonských skládanek origami]
Didier Boursin
Slovart (ČR) 2013. Pevná vazba, stran 60 + náušnice + papíry na origami a komponenty na výrobu šperků. Rozměry knihy: 10 x 12,5 cm. Vše vloženo do krabičky o rozměrech: 20 x 13 cm.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Konstruktivní stavitelství. I. díl, Zednictví (Stavební inženýrství, učebnice, první republika, mj. zdivo, klenby, schodiště, izolace)
Jaroslav Kohout - Antonín Tobek
Jaroměř, nákladem a tiskem knihtiskárny V. Nejedlý v Jaroměři, 1921, s. 206.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Titulní list je podlepen.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Das Buch der Erfindungen. Gewerbe und Industrien [encyklopedie, vynálezy, živnosti, průmysl, vazba kůže, polokožená, komplet 10 sv.] HOL
Leipzig: Otto Spamer 1896-1901, polokožené vazby, barevné štítky na hřbetu, desky se slepotiskem, mramorované ořízky, VIII+742; XII+792; VII+639; VIII+758; VIII+605; VIII+725; VIII+656; VIII+733; XI+7
celkově dobrý stav
8 990Kč
Bez daně: 8 990Kč
300 Treasures: Chinese Porcelain in the Wallenstein, Schwarzenberg & Lichnowsky family collections
Suchomel, Filip
Praha: VŠUP 2015, pův. poloplátěná vazba se stříbrnou ražbou na hřbetu, pův. laminovaná obálka, zdobená spodní ořízka, 510 stran s četnými barevnými ilustracemi, 25 x 31,5 cm, jazyk: anglicky
nová, výborný stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Kovorobotník, ročník II., číslo 15/1920 (1. republika, noviny, text slovensky) - Odborový časopis Sväzu kovorobotníkov v Československej Republike (odbory)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry: 29 x 42 cm, strany 4
Velmi dobrý stav. Časopis je lehce pomačkaný a mírně odřený
200Kč
Bez daně: 200Kč
 
Valentinská © 2021