ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výfuková řezačka
Josef Zajíček
Vydala Agrární nakladatelská společnost, Praha 1945. Čtvrté vydání, stran 56. Sbírka Lepší hospodaření, svazek 22. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně odřená, zašpiněná a natržená. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Meißner Porzellan. Von den Anfängen bis zur Gegenwart (Meissner Porzellan, Míšeňský porcelán, sošky, vázy, talíře, poháry)
Otto Walcha
Dresden, VEB Verlag der Kunst 1973, s. 516.
Velmi dobrý stav. Kartonové pouzdro je zašpiněné a odřené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Importanti mobili italiani ed europei, oggetti d'arte, rari dipinti antichi provenienti da raccolte private italiane [starožitnosti, nábytek, umělecká díla, aukční katalog, Benátky]
Semenzato Casa d'Aste, Venezia
Venezia: Semenzato Casa d'Aste 2002.
Desky zašpiněné a na rozích lehce odřené, u některých položek katalogu je katalogové číslo zakroužkováno červenou propiskou, jinak uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Hornopolicejní předpisy báňských úřadů Republiky československé. I. Báňský revírní úřad Praha (hornictví)
Brožovaná, stran 159, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kamenodělník 1938, ročník XXXIV (časopis, stavebnictví, mj. Podkarpatoruští kamenodělnící sněmovali, Podivné cesty našich průmyslníků, Nárok v mobilisaci narukovaným)
Antonín Tůma (red.)
Praha, Ústřední svaz kamenodělníků v Praze 1938.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Erhaltung und Pflege von Kunstwerken und Antiquitäten 1. mit Materialkunde und Einführung in künstlerische Techniken. Zweite, revidierte und überarbeitete Auflage
Kühn, Hermann
München: Keysersche Verlagsbuchhandlung 1981, pův. celoplátěná vazba se stříbrnou ražbou na hřbetu, pův. laminovaná obálka, x+518 stran s četnými ilustracemi, 16,5 x 22,5 cm, jazyk: německy
obálka na krajích odřená, mírně ušpiněná, průběžně lehce podtrhaná a počmáraná tužkou, celkově přijatelný stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
La production artistique populaire tchèque [lidové řemeslo, Československo]
Prague: Le Centre de la production artistique populaire 1975, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 212 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 8° (18,5 x 20,5 cm)
obálka na krajích odřená a potrhaná, přední deska ušpiněná, jinak perfektní, celkově ale velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Der moderne Friseur und Haarformer in Wort und Bild [kadeřnictví, účesy, paruky, móda, dějiny kadeřnického řemesla, péče o krásu]
Müller, Ferdinand
Nordhausen: Heinrich Killinger Verlag 1925. 3. Auflage, neu bearbeitet und ergänzt von C. Müller.
Desky hlavně na hřbetu odřené a lehce vybledlé, rohy desek nepatrně otlačené, papír zahnědlý, vazba mezi titulním listem a str. č. III prasklá, titulní list na okrajích ohnutý, list 3/4 a poslední lis
1 130Kč
Bez daně: 1 130Kč
Umění a řemesla, ročník 41, číslo 4/1999 (časopis)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 21 x 28,5 cm, stran 80 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Umění a řemesla, ročník 38, číslo 2/1996 (časopis)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 21 x 28,5 cm, stran 84 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Keramika krok za krokem
Lorette Espiová
Knihcentrum, 1996. Pevná vazba, vyd. první, rozměry: 22,5 x 29 cm, stran 96 - množství vyobrazení
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Princely Arms and Armour: Tresures in the Dresden Collection [Knížecí zbraně a brnění; militaria, řemesla, starožitnosti, sbírka zbraní v Historickém muzeu v Drážďanech, starožitné zbraně] HOL
Shöbel, Johannes
Leipzig: Edition Leipzig 1975.
Pěkný stav. Přebal na hřbetu trochu vybledlý, na okrajích lehce otlačený a dole mírně natržený, kniha zcela v pořádku.
880Kč
Bez daně: 880Kč
A magyarság néprajza, sv. 1-4 [Etnografie Maďarska; Maďarsko; Uhry; národopis; folklór; materiální, lidová kultura]
Viski, Károly (ed.)
Budapest: Királyi Magyar Egyetemi Nyomda 1941-1943 [?], váz., 379+LXVIII, 399+LXXVI, 428+XXXII, 430+LXIV s., 8° (20 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, rohy mírně naražené, na plátně jsou drobné žluté skvrnky od stáří, horní ořízka ztmavlá od prachu, na plátně 3. svazku jsou menší stopy lepidla, přední deska 4. svazku
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Práce je živá [industriální fotografie, poválečné Československo, fotografická publikace, hlubotisk]
Hipman, Vladimír
Praha: Česká grafická Unie a.s. 1945, 1. vydání, předmluva Jan Wenig.
Dobrý stav. Běžné opotřebení - přebal opotřebený, na hranách a rozích odřený, vzadu nahoře mírně natržený, nahoře ve hřbetní části s malou ztrátou, desky zahnědlé, na hranách odřené, papír vzhledem ke
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
 
Valentinská © 2021