ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tunbridge Wells, Search Press 1996, s. 80.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sofija: Izdava Simelpres 2010, brož., 76 s., 4° (21,5 x 29,5 cm)
Vynikající stav; obálka jen mírně opotřebovaná.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
London - New York, Hamlyn 1972, s. 320.
V dobrém stavu, obálka je zašpiněná a lehce pomačkaná.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 28,5 cm, stran 80 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prague: Arbor Vitae - Museum of Decorative Arts 2017, 1. edition. Translation into English by Derek u. Marzia Paton. Original softcover, 272 pp with numerous figures, 8° (19,3 x 22,2 cm), English vers
Nová kniha. / New book.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Knihcentrum, 1996. Pevná vazba, vyd. první, rozměry: 22,5 x 29 cm, stran 96 - množství vyobrazení
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Práce je živá [industriální fotografie, poválečné Československo, fotografická publikace, hlubotisk]
Praha: Česká grafická Unie a.s. 1945, 1. vydání, předmluva Jan Wenig.
Dobrý stav. Běžné opotřebení - přebal opotřebený, na hranách a rozích odřený, vzadu nahoře mírně natržený, nahoře ve hřbetní části s malou ztrátou, desky zahnědlé, na hranách odřené, papír vzhledem ke
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Stuttgart, Michael Fischer 1988, s. 143.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, 351 stran, rozměry: 20,5 x 29,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien - Pest - Leipzig: A. Bartleben´s Verlag kolem r. 1900. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, VI+948 stran psaných frakturou s černobílými obr., 4° (1
hřbet jen lehce odřený, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Thüringer Porzellan. Geschichte, Fabriken und Erzeugnisse (Porcelán, Durynsko, katalog, užité umění)
Jena, Museum Leuchtenburg 1978.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Prag: Verlag von L. Tempsky 1933. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, VI+454 stran psaných frakturou, 8° (11 x 18 cm)
desky zašpiněné, listy s hnědými skvrnkami, poznámky tužkou na předsádce a v textu, jinak uvnitř v dobrém stavu
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Budapest: Corvina Verlag 1977, celoplátěná vazba s obálkou, 71 stran+48 částečně barevných tabulí, 8° (16,5 x 18 cm)
obálka nepatrně odřená, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Štíty, Veduta ve spolupráci s Českou numismatickou společností, pobočka Nymburk-Poděbrady a Národním muzeem v Praze 2008, s. 494.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 47.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Vysoká škola uměleckoprůmyslová 2018, s. 419
Velmi dobrý stav
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Zobrazeny položky 1041 až 1056 z 1300 (82 stránek)
Zákazníci sk


![Album of Bulgarian-Macedonian Hand Embroideries [ruční výšivky; vyšívání; Bulharsko; Makedonie; řemesla; umění] Album of Bulgarian-Macedonian Hand Embroideries [ruční výšivky; vyšívání; Bulharsko; Makedonie; řemesla; umění]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/737820-album-of-bulgarian-macedo-17404949451-1024x1024.jpg)

![Oldřich Rosenbaum / Oldric Royce: A Life in Fashion in Prague and New York [Design - Profiles - Key Figures, Vol. 4] (English version) Oldřich Rosenbaum / Oldric Royce: A Life in Fashion in Prague and New York [Design - Profiles - Key Figures, Vol. 4] (English version)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/546522-oldrich-rosenbaum-oldric--15481518941-1024x1024.jpg)


![Lexikon der Metall-Technik. Handbuch für alle Gewerbetreibenden und Künstler auf metallurgischem Gebiete [metalurgie] Lexikon der Metall-Technik. Handbuch für alle Gewerbetreibenden und Künstler auf metallurgischem Gebiete [metalurgie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/764987-lexikon-der-metall-techni-17758357421-1024x1024.jpg)
![Gemeinnütziger Baurathgeber bei allen Arbeits- und Materialberechnungen im Baufache [příručka pro stavbaře] Gemeinnütziger Baurathgeber bei allen Arbeits- und Materialberechnungen im Baufache [příručka pro stavbaře]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/765383-gemeinnutziger-baurathgeb-17762772171-1024x1024.jpg)
![Alte Glocken in Ungarn [zvony, Maďarsko] Alte Glocken in Ungarn [zvony, Maďarsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/747180-alte-glocken-in-ungarn-zv-17521362021-1024x1024.jpg)
![Naši prezidenti na mincích, medailích a plaketách 1918,1993, 2008 (mince, medaile, plakety [numismatika], sochařství, prezident Masaryk, Beneš, Hácha, Gottwald, Zápotocký, Svoboda, Husák, Havel) Naši prezidenti na mincích, medailích a plaketách 1918,1993, 2008 (mince, medaile, plakety [numismatika], sochařství, prezident Masaryk, Beneš, Hácha, Gottwald, Zápotocký, Svoboda, Husák, Havel)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/767083-nasi-prezidenti-na-mincic-17781562461-1024x1024.jpg)
