ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Princely Arms and Armour: Tresures in the Dresden Collection [Knížecí zbraně a brnění; militaria, řemesla, starožitnosti, sbírka zbraní v Historickém muzeu v Drážďanech, starožitné zbraně] HOL
Shöbel, Johannes
Leipzig: Edition Leipzig 1975.
Pěkný stav. Přebal na hřbetu trochu vybledlý, na okrajích lehce otlačený a dole mírně natržený, kniha zcela v pořádku.
880Kč
Bez daně: 880Kč
A magyarság néprajza, sv. 1-4 [Etnografie Maďarska; Maďarsko; Uhry; národopis; folklór; materiální, lidová kultura]
Viski, Károly (ed.)
Budapest: Királyi Magyar Egyetemi Nyomda 1941-1943 [?], váz., 379+LXVIII, 399+LXXVI, 428+XXXII, 430+LXIV s., 8° (20 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, rohy mírně naražené, na plátně jsou drobné žluté skvrnky od stáří, horní ořízka ztmavlá od prachu, na plátně 3. svazku jsou menší stopy lepidla, přední deska 4. svazku
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Mariotti [prezentace firmy MARIOTTI PRIMO s.r.l. Tivoli, CARLO MARIOTTI INC., architektura, stavitelství, stavební a sochařský kámen, projektové portfolio]
Schulze, Franz
Houston: Herring Press 1988. Text by Franz Schulze, Introduction by Bruce Graham, Photographs by Taro Yamasaki, Design by Jerry Herring.
Pěkný stav. Hrany přebalu nepatrně odřené, jinak zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Plakat-Kartons von 400 - 1000 Gr.CM. Lagersorten [tisk, plakáty]
Leipzig: Leipziger Chromo- und Kunstdruck-Papierfabrik vorm. Gustav Najork. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 15 listů, 4° (17,5 x 24,5 cm)
Hrany desek odřené, desky zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Atlas zur Schiffmaschinenkunde. Im Auftrage des K. u. K. Kriegsministeriums, Marinensektion [stavba lodí]
Nawratil, Hans
Pola: vlastní vydání Strojírenské školy 1917. Pův. plátěná vazba, 112 tabulí, 4° (19 x 26 cm)
desky odřené a zašpiněné, hrany desek odřené, mezi deskami a knižním blokem prasklá vazba, předsádka a titulní list zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Údržba a obnova střech s povlakovými krytinami
J. Koželuha a kol.
Vydalo SNTL - Nakladatelství technické literatury, Praha a nakladatelství Alfa, Bratislava 1983. Vydání první, stran 168, 215 obrázků, 20 tabulek. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích natržený. Stav jinak pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Anmerkungen zur Spitzenbarbe
Stang, Marianne - Wienand, Anneliese
Übach-Palenberg: Forum Alte Spitze 2008, pův. laminovaná brož, 188 stran s četnými barevnými ilustracemi, 8° (20,5 x 24 cm), jazyk: německy
desky mírně odřené, uvnitř perfektní, celkově výborný stav
780Kč
Bez daně: 780Kč
Die Feuerfesten Tone. Deren Vorkommen, Zusammensetzung, Untersuchung, Behandlung u. Anwendung [staveb.hmoty]
Bischof, Carl
Leipzig: Verlagsbuchhandlung von Quandt & Händel 1904. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, 446 stran s černobílými obr., 4° (16 x 24 cm)
Knihov. exemplář, hřbet, desky a hrany desek odřené, patitul trochu pomačkaný, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Watches from IWC 2010/11. Craftsmanship Made in Schaffhausen [švýcarské hodinky]
Schaffhausen: IWC 2010. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 255 stran s četnými částečně barevnými obr., 4° (15,5 x 21,5 cm)
desky jen lehce zašpiněné, jinak ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Die Schmuck- und Edelsteine [= Gewerbliche Materialkunde; 2. Band] [Drahokamy a polodrahokamy; nauka o materiálech, šperkařství, šperkařský průmysl]
Eppler, A.
Stuttgart: Verlag Felix Krais 1912.
Bývalý knihovní exemplář, pěkný stav, pouze rohy desek nepatrně otlačené.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Miluše Roubíčková, René Roubíček: Sklo = Glass [české umělecké sklářství, sklo, umělecký design] HOL
Adlerová, Alena - Robinson, Michael - Šetlík, Jiří - Roubíče
London: The Studio Glass Gallery 1999.
Velmi pěkný stav.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Ivo Rozsypal: sklo, kresba, malba: moje vyznání = glass, drawing, painting: my confession [české sklo, sklářství, design, české umění 20. a 21. století]
Rozsypal, Ivo (podpis)
Nový Bor: Ivo Rozsypal 2009.
Přebal dole ve hřbetní části natržený, jinak v pořádku, kniha pěkně zachovalá. Velmi dobrý stav.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
 
Valentinská © 2021