ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
How to paint on Glass (Jak malovat na sklo, Malba na sklo, příručka)
Julia Bottrell
Tunbridge Wells, Search Press 1996, s. 80.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Album of Bulgarian-Macedonian Hand Embroideries [ruční výšivky; vyšívání; Bulharsko; Makedonie; řemesla; umění]
Sofija: Izdava Simelpres 2010, brož., 76 s., 4° (21,5 x 29,5 cm)
Vynikající stav; obálka jen mírně opotřebovaná.
490Kč
Bez daně: 490Kč
World Furniture (nábytek, historie, užité umění, mj. Starý Egypt, Řecko, Řím, antika, renesance, baroko, rokoko, Bauhaus)  HOL
Helena Hayward (ed.)
London - New York, Hamlyn 1972, s. 320.
V dobrém stavu, obálka je zašpiněná a lehce pomačkaná.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Umění a řemesla, ročník 34, číslo 3/1992 (časopis)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 21 x 28,5 cm, stran 80 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Oldřich Rosenbaum / Oldric Royce: A Life in Fashion in Prague and New York [Design - Profiles - Key Figures, Vol. 4] (English version)
Uchalová, Eva - Kurtz, Howard Vincent
Prague: Arbor Vitae - Museum of Decorative Arts 2017, 1. edition. Translation into English by Derek u. Marzia Paton. Original softcover, 272 pp with numerous figures, 8° (19,3 x 22,2 cm), English vers
Nová kniha. / New book.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Keramika krok za krokem
Lorette Espiová
Knihcentrum, 1996. Pevná vazba, vyd. první, rozměry: 22,5 x 29 cm, stran 96 - množství vyobrazení
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Práce je živá [industriální fotografie, poválečné Československo, fotografická publikace, hlubotisk]
Hipman, Vladimír
Praha: Česká grafická Unie a.s. 1945, 1. vydání, předmluva Jan Wenig.
Dobrý stav. Běžné opotřebení - přebal opotřebený, na hranách a rozích odřený, vzadu nahoře mírně natržený, nahoře ve hřbetní části s malou ztrátou, desky zahnědlé, na hranách odřené, papír vzhledem ke
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Technická ročenka ostravsko-karvinského revíru 1977 (Karviná, Ostrava, hornictví)
kolektiv autorů
Brožovaná, 351 stran, rozměry: 20,5 x 29,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná
150Kč
Bez daně: 150Kč
Lexikon der Metall-Technik. Handbuch für alle Gewerbetreibenden und Künstler auf metallurgischem Gebiete [metalurgie]
Bersch, Josef
Wien - Pest - Leipzig: A. Bartleben´s Verlag kolem r. 1900. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, VI+948 stran psaných frakturou s černobílými obr., 4° (1
hřbet jen lehce odřený, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Gemeinnütziger Baurathgeber bei allen Arbeits- und Materialberechnungen im Baufache [příručka pro stavbaře]
Wach, Anton
Prag: Verlag von L. Tempsky 1933. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, VI+454 stran psaných frakturou, 8° (11 x 18 cm)
desky zašpiněné, listy s hnědými skvrnkami, poznámky tužkou na předsádce a v textu, jinak uvnitř v dobrém stavu
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Alte Glocken in Ungarn [zvony, Maďarsko]
Patay, Pál
Budapest: Corvina Verlag 1977, celoplátěná vazba s obálkou, 71 stran+48 částečně barevných tabulí, 8° (16,5 x 18 cm)
obálka nepatrně odřená, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Naši prezidenti na mincích, medailích a plaketách 1918,1993, 2008 (mince, medaile, plakety [numismatika], sochařství, prezident Masaryk, Beneš, Hácha, Gottwald, Zápotocký, Svoboda, Husák, Havel)
Emil Novák
Štíty, Veduta ve spolupráci s Českou numismatickou společností, pobočka Nymburk-Poděbrady a Národním muzeem v Praze 2008, s. 494.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Geologie (Technická minima pro pracovníky uhelných dolů) - uhelné doly
Sešit, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 47.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021