ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion, 1924.
Dobrý stav, lehce odřené desky. Nepatrně zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Amsterdam: N.v. Uitgever-maatschappij "Kosmos", celoplátěná vazba s pův. obálkami, XVI+573 a VIII+558 stran s četnými ilustracemi, 4°
obálka mirně opotřebená, u prvního svazuk uvolněný knižní blok, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Warszawa: Arkady 1967.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený a odřený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Práce, Praha 1964. Brožovaná. Vydání první, stran 114. Rozměry: 124 x 17 cm
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Warszawa: Wydawnictwo Arkady 1971, pův. celoplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu, pův. laminovaná obálka, pův. kartonová krabice, 500 stran s četnými čb. a barevnými ilustracemi, 25 x 30,5 cm, jaz
jako nová
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Faenza: Museo internazionale delle ceramiche 1988. Pův. brožovaná vazba, strany 5 - 205+I - LVI s barevnými a černobílými obr.., 4° (19 x 25 cm)
Přední deska natržená, zadní deska lehce zašpiněná, hrany desek lehce zohýbané, uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo Ústředí lidové umělecké výroby, Praha 1991. Stran 120. Původní brožovaný časopis. Text anglický, český, německý.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, rozměry: 21,5 x 20,5 cm, stran cca 52 - včetně vyobrazení
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Faenza: Museo internazionale delle ceramiche 1990. Pův. brožovaná vazba, strany 277 - 334+ LXII - LXXXV s barevnými a černobílými obr., 4° (19 x 25 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Opava: Slezské zemské muzeum 2021, první vydání, pův. laminovaná kartonová vazba, 468 stran s četnými barevnými vyobrazeními, velké 4° (22,5 x 29,5 cm)
nová, výborný stav
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Berlin, Henschel Verlag, Kunst und Gesellschaft 1988, s. 212.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Faenza: Museo internazionale delle ceramiche 1992. Pův. brožovaná vazba, strany 5 - 128+I - XX s barevnými a černobílými obr., 4° (19 x 25 cm)
Hrany desek lehce zohýbané, uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Převazba, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, stran 71
Dobrý stav. Desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka, na přídeští také. Vyřazený knihovní exemplář. Místy jsou hnědé skvrnky od stáří
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Van Nostrand Reinhold 1996, s. 392.
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Junker und Dünnhaupt Verlag 1938, poloplátěná pevná vazba, 382+[60] s., 8° (17,5 x 25 cm)
Dobrý stav; vazba poškozená (viz foto), desky zašlé, na předsádkách a ořízce drobné žluté skvrnky, stránky čisté.
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Wien: Selbstverlag Dr. Waltraud Neuwirth 1979, váz., 612 s., 8° (18,5 x 24 cm)
Přebal mírně opotřebovaný, část stránek se stopou po vlhkosti (na malém místě jsou stránky trochu nerovné); velmi dobrý stav.
4 680Kč
Bez daně: 4 680Kč
Bez daně: 4 680Kč
Zobrazeny položky 1041 až 1056 z 1301 (82 stránek)
Zákazníci sk







![European Faience and Maiolica in the Collection of the Silesian Museum 1380-1850 [majolika, fajáns] European Faience and Maiolica in the Collection of the Silesian Museum 1380-1850 [majolika, fajáns]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/678826-european-faience-and-maio-16705757811-1024x1024.jpg)




![Der Reichsberufswettkampf [Německo; propaganda; nacismus; dělnictvo; řemesla; řemeslo] Der Reichsberufswettkampf [Německo; propaganda; nacismus; dělnictvo; řemesla; řemeslo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680956-der-reichsberufswettkampf-16856285401-1024x1024.jpg)
![Wiener Porzellan. Original, Kopie, Verfälschung, Fälschung [vídeňský porcelán; falza; falsa; originály] Wiener Porzellan. Original, Kopie, Verfälschung, Fälschung [vídeňský porcelán; falza; falsa; originály]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/605620-wiener-porzellan-original-16284979761-1024x1024.jpg)