ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Soupis památek historických a uměleckých (Milevsko) v okresu milevském (politický okres milevský) [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy]
A. Podlaha, Ed. Šittler
Nákladem Archaeologické kommisse při České akademii císaře Františka Josefa pro vědy, slovesnost a umění, Praha 1898. Převazba, rozměry: 18,5 x 27 cm, 146 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
899Kč
Bez daně: 899Kč
Stanislava Kavanová (sochařka, sochařství)
Brožovaná s původní obálkou, 59 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 32 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Sochařské dílo Josefa Kubíčka (Joža Kubíček, sochařství, dřevořezba)
J. B. Svrček
Miroslav Stejskal, Praha, nedatováno. Původní brož, 32x23 cm, 38 stran textu + rozsáhlá obrazová příloha. Nerozřezáno.
Velmi slušný stav, obálka odřená, roh knihy ohnutý (viz foto), vazba zcela uvolněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hlubinné vrtání I. [hornictví, hornická geologie]
Ivan Koula a kol.
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 22 cm, stran 208, 158 obr. a 16 tabulek
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
300Kč
Bez daně: 300Kč
Zachariáš Solín, tiskař Kralické bible
Vlasta Fialová
Volné archy v původní obálce, rozměry: 17,5 x 24 cm, 61 stran.
Velmi dobrý stav, spodní roh obálky je mírně pomačkaný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Ročenka československých knihtiskařů XII./1928
Celoplátěná vazba. 310 stran + část insertní cca 80 stran. Rozměry: 15x19,5 cm.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce ušpiněné, hřbet mírně odřený.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Knihovna kapitulní - Soupis památek historických a uměleckých Praha-Hradčany, díl. II - Knihovna kapitulní v Praze (staré rukopisy, kodexy)
A. Podlaha
Vydala Česká akademie pro vědy, slovesnost a umění, Praha 1903. Formát 4°, 26 x 19 cm, 287 stran, pevná vazba se zlacením.
Pěkný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Řezbářství [ed. Polytechnická knižnice - dřevořez, dřevořezba, technika]
Pavel Udržal, Stanislav David
Polytechnická knižnice. Vydalo: SNTL, Praha 1985, pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 182.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Barokní řezané sklo (1600 - 1760)
Olga Frahotová (ed.)
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 23 x 25,5 cm, 188 stran s množstvím obrazového materiálu.
Přebal odřený, na přední straně roztržený, se ztrátou. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stručné dějiny knihtisku. Objevy dneška [knihtisk, historie, tisk knih, Gutenberg apod.]
Marie Černá (podpis)
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 224 stran se 44 obrázky. Vydání první.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Practical Pottery and Ceramics [Keramika a hrnčířství, praktická příručka]
Clark, Kenneth
London: Studio Vista 1965.
Přebal trochu opotřebovaný - na okrajích odřený a lehce natržený, uvnitř ale pěkná, bez poškození.
310Kč
Bez daně: 310Kč
Moření a leštění dřev (dřevo)
Karel Rossenzweig
Brožovaná - sešitá sponkami, stran 72, rozměry: 15 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce potrhaný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Microcosmos van René Lalique: Parfum, een nieuwe revolutie - Volume 2 & 3 [parfémové flakony, umělecké sklářství, užité umění, design, art déco, secese, Maison Lalique] HOL
Janssens, Benjamin Mordehai – Roelfszema, Linda
Doesburg: Société Musée Lalique Pays Bas – Lalique Museum Nederland 2014.
Velmi pěkný stav. Pouze dolní hrana zadních desek mírně otlačená, uvnitř zcela v pořádku.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Faenza. Bollettino del museo internazionale delle ceramiche in Faenza. N. 1-3 - 1989 (Annata LXXV)
Faenza: Museo internazionale delle ceramiche 1989. Pův. brožovaná vazba, strany 4 -133+I-XXII s barevnými a černobílými obr., 4° (19 x 25 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Faenza. Bollettino del museo internazionale delle ceramiche in Faenza. N. 1-2 1991 (Annata LXXVII)
Faenza: Museo internazionale delle ceramiche 1991.Pův. brožovaná vazba, strany 5 - 93+ I - XXIV s barevnými a černobílými obr., 4° (19 x 25 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Technologie, loutky, magie   ( loutka  , loutkové divadlo )
Bažant, Jan et al.
Praha: Kant - Karel Kerlický 2022, první vydání, pův. brož, 302 stran s četnými ilustracemi, 8° (8,5 x 21 cm)
nová, výborný stav
440Kč
Bez daně: 440Kč
 
Valentinská © 2021