PRÁVNICKÁ LITERATURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Arbeitszeitordnung [pracovní právo; pracovní doba; zákoník práce; zákony; komentář; druhá světová válka; Německo]
F. H. Schmidt
Berlin: Verlag Franz Vahlen 1941, plátěná vazba, X+230 s., 12° (13 x 19 cm)
Velmi dobrý stav; na hřbetu je nalepen štítek, na přídeští a patitulu je razítko.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Těsnopisné zprávy o schůzích senátu Národního shromáždění republiky Československé 1923-1924. Schůze 157-192 (senát, první republika, tisky, zákony; polokožená vazba - vazba kůže)
kolektiv autorů
Praha, Národní shromáždění 1923-1924.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští je nalepen štítek se záznamy. Na některých stranách jsou razítka z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Těsnopisecké zprávy o schůzích senátu Národního shromáždění republiky Československé 1929-1930. Schůze 1-50 (senát, první republika, tisky, zákony; polokožená vazba - vazba kůže)
kolektiv autorů
Praha, Národní shromáždění 1929-1930.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští je nalepen štítek se záznamy. Na některých stranách jsou razítka z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Alphabetische Sammlung aller politischen und der einschlägigen Polizei-, Justiz-, Militär-, Berg-, Finanz-, Unterrichts-, geistlichen, Agricultur-, Handels- ... Gesetze [seznam zákonů, Rakousko-Uhersko, vazba kůže, apart]
Astl, Heinrich
Prag: Carl Bellmann's Verlag 1869, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorovaná ořízka, strany 3057-4222, 8° (15 x 21,5 cm)
hřbet a okraje desek poněkud odřené, stránky částečně silněji zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
625Kč
Bez daně: 625Kč
Tisky k těsnopiseckým zprávám o schůzích poslanecké sněmovny republiky Československé 1930-1931 (801-990) (parlament, první republika, těsnopis)
Praha, Národní shromáždění 1930-1931.
Velmi dobrý stav. Na přídeští a na titulní straně jsou razítka z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Österreichisches Jahrbuch der Arbeiterversicherung für 1908; III. Jahrgang [sociální pojištění]
Verkauf, Leo (ed.)
Wien: Verlag des Verbandes der Genossenschafts-Krankenkassen 1909. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a zdobenou předsádkou, 156 stran, 8° (14 x 20,5 cm)
knihov. exemplář s četnými razítky a signaturami, desky lehce odřené, listy trochu zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Sammlung von Entscheidungen zum Handels-Gesetzbuche. Siebenter Band [rakouský obchodní zákoník]
Adler, Leopold - Clemens, Robert
Wien: Manz'sche k. k. Hof-Verlags- und Universitäts-Buchhandlung 1891. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, na předsádce s malým štítkem knihkupectví, 6
knihov. exemplář, hřbet a hrany desek odřené, listy lehce zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Gesetz betreffend die Enführung von Schwurgerichten in Preßsachen… [= Taschen-Ausgabe der Landes-Gesetze für das Königreich Böhmen; nr. 29]
Prag: Heinr. Mercy 1869, pův. interimní brož, [4]+ strany 113-200 se skládanou přílohou, 8° (12 x 18,5 cm), jazyk: německy
zevně ohmataná a oprášená, uvnitř kraje trochu vyšisované, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Gesetz betreffend die Enführung von Schwurgerichten in Preßsachen… [= Taschen-Ausgabe der Landes-Gesetze für das Königreich Böhmen; Nr. 41]
Prag: Heinr. Mercy 1870, pův. interimní brož, [4]+ strany 101-190, 8° (12 x 18,5 cm), jazyk: německy
zevně ohmataná a mírně zaprášená, okraje stránek mírně vyšisované, celkově ale velmi dobrý stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Sammlung von Entscheidungen zum Handels-Gesetzbuche. Band VIII. Nr. 1320-1514 [rakouské obchodní právo]
Adler, Leopold - Clemens, Robert
Wien: Manz'sche k. k. Hof-Verlags- und Universitäts-Buchhandlung 1892. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou a na předsádce se štítkem knihvazačství, 487 s
knihov. exemplář, hřbet a hrany desek odřené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Mezinárodní právo I. a II. (2 svazky)
L. Oppenheim (Lassa Francis Lawrence Oppenheim)
Vydal Orbis, Praha 1924 a 1925. Pův. celoplátěné vazby, rozměry: 15 x 2 1cm
Stav velmi dobrý, lehce vyšisované hřbety
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Těsnopisecké zprávy o schůzích senátu Národního shromáždění republiky Československé 1937. Schůze 66-88 (senát, první republika, tisky, zákony, železniční zákon, rozpočet; polokožená vazba - vazba kůže)
kolektiv autorů
Praha, Národní shromáždění 1937.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Das Rechtsbuch. ... [právní rádce, Rakousko-Uhersko]
Arthold, Heinrich - Böhm, Ferdinand
Wien - Teschen: Verlag der k. und k. Hofbuchhandlung Karl Prochaska 1898, zdobná celoplátěná vazba, marmorovaná ořízka, zdobené předsádky, VI+1132 stran, 4° (15 x 22,5 cm)
natržená u hřbetu, okraje poněkud odřené, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
 
Valentinská © 2021