PRÁVNICKÁ LITERATURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Těsnopisecké zprávy o schůzích senátu Národního shromáždění republiky Československé 1937-1938. Schůze 89-108 (senát, první republika, tisky, zákony, úmrtí Masaryk, rozpočet; polokožená vazba - vazba kůže)
kolektiv autorů
Praha, Národní shromáždění 1937-1938
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Compendium juris ecclesiastici ad usum cleri, ac praesertim per Imperium Austriacum, in cura animarum laborantis. Editio septima	 [církevní právo, náboženství, vazba kůže]
Aichner, Simon
Brixinae (Brescia): Typis et sumtibus Wegerianis 1890, polokožená vazba na 5 vazů se zlacenou ražbou, mramorované desky a ořízka, IV+859+72 stran, velké 8° (16,5 x 22,5 cm)
okraje desek odřené, u kapitálků natržená, exlibris na přídeští, podtrhaná tužkou a pastelkou, celkově ale použitelný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Tractatio iuridica de libris mercatorum suspectis: Oder von Verdächtigen Kaufmanns-Büchern [disertace, právo]
Bodinus, Henricus [Heinrich Bode]
Halae Salicae: Operis Joannis Christiani Grunerti 1756, pův. sešit, 59 stran, 8° (15,5 x 19 cm)
zahnědlý text, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Zločin v měnící se společnosti
Howard Jones
Vydala Mladá fronta, Praha 1967. Přeložil Miroslav Jindra. Vydání první, stran 176. Edice Ypsilon, svazek 2. Původní brož, měkká vazba.
Vazba ve hřbetě natržena. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Gesetz- und Verordnungs-Blatt für das Königreich Böhmen [Věstník, zákony a nařízení, České království - ročníky 1864-1866]
Prag: Statthalterei-Buchdruckerei 1867, celoplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu, [II]+27+168; 12+61; 32+119 stran, velké 4° (21 x 27,5 cm), jazyk: německy
desky odřené a potřísněné, poškozeno vlhkostí, některé strany se zaschlými vodními skvrnami, občas poznámky tužkou, celkově ještě dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Über die Ermittlung des Sachverhaltes im französischen Civilprozesse [občanské právo, Francie, skutková podstata, vazba kůže, polokožená, 2 svazky] HOL
Zink, E.
München: Christian Kaiser 1860, polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, IV+614; IV+387 stran, 8° (14 x 22 cm), jazyk: německy
razítka a signatury na titulních stranách, desky poněkud odřené, papír předsádek prasklý, celkově ještě dobrý stav
2 040Kč
Bez daně: 2 040Kč
Reichsgesetzblatt. Teil I, Jahrgang 1939 - 2. Zweites Halbjahr [sbírka zákonů, Německá říše]
Reichsministerium des Inneren (ed.)
Berlin: Reichsverlagsamt 1939, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, [2]+stran 1073-2509, 4° (21 x 29 cm), jazyk: německy
okraje desek odřené, razítko na titulním listu, spodní roh stran a okraj se starou vodní skvrnou, mírně zvlněné stránky, průběžně poněkud vyšisované okraje, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Disputatio juridica ad digestorum librum vigesimum nonum lit: 7 de Jure codicillorum quam ... [promoční řeč, práva]
Ebenholz, Josef Wenzel Felix von
Pragae (Praha): Typis Joannis Caroli Hraba, DD. Statuum Reg. Bohemiae Typ. 1745, sešit [1]+32+[4] stran, 8° (16,5 x 20,5 cm), jazyk: latinsky
pošpiněná, ohnuté rohy, celkově dobrý stav. Josef Wenzel Felix von Buchholz byl později purkmistr Starého Města pražského
1 060Kč
Bez daně: 1 060Kč
Výnos Českého báňského úřadu (hornictví)
Brožovaná, stran 141, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, pouze obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé, obálka je počmáraná, ze zadní části obálky je vystřižený obdélník - cca 3 x 9 cm. Uvnitř je stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kommentar zur Exekutionsordnung vom 27. Mai 1896, RGBl. Nr. 79 [komentář k exekučnímu řádu z r. 1896]
Neumann, Georg
Wien: Manzsche k.k. Hofverlags- und Universitäts- Buchhandlung 1909-1910. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu a ozdobnou ořízkou, 1332 stran, 4° (16,5 x 25,5 cm), psáno frakturou
Hřbet a okraje desek lehce odřené, desky trochu zašpiněné, jinak v dobrém stavu
870Kč
Bez daně: 870Kč
Těsnopisné zprávy o schůzích senátu Národního shromáždění republiky Československé 1922. Schůze 108-128. (senát, první republika, tisky, zákony; polokožená vazba - vazba kůže)
kolektiv autorů
Praha, Národní shromáždění 1922, s. 739
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští je nalepen štítek se záznamy. Na některých stranách jsou razítka z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Těsnopisecké zprávy o schůzích senátu Národního shromáždění republiky Československé 1922-1923. Schůze 129-156 (senát, první republika, tisky, zákony; polokožená vazba - vazba kůže)
kolektiv autorů
Praha, Národní shromáždění 1922-1923, s.1213
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští je nalepen štítek se záznamy. Na některých stranách jsou razítka z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Těsnopisecké zprávy o schůzích senátu Národního shromáždění republiky Československé 1926-1927. Schůze 41-63 (senát, první republika, tisky, zákony; polokožená vazba - vazba kůže)
kolektiv autorů
Praha, Národní shromáždění 1926-1927, s. 1197.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští je nalepen štítek se záznamy. Na některých stranách jsou razítka z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Kommentierte Ausgabe der Gewerbe-Ordnung für die historischen Länder der tschechosowakischen Republik ...
Swoboda, Robert
Reichenberg: Verlag von Gebrüder Stiepel 1926, 2. vydání
Desky odřené, hřbet dole natržený, uvnitř podtrháváno a opoznámkováno barevnými tužkami, vlepovány novinové výstřižky, jinak ale uvnitř nepoškozeno, celkově dobrý stav.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Tisky k těsnopiseckým zprávám o schůzích senátu (senát, první republika, tisky, zákony; polokožená vazba - vazba kůže)
kolektiv autorů
Praha, Národní shromáždění 1922-1923
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Gesetz über Armenpflege … [= Taschen-Ausgabe der Landes-Gesetze für das Königreich Böhmen; Nr. 27]
Prag: Heinr. Mercy 1869, pův. interimní brož, [4]+ strany 5-31, 8° (12 x 18,5 cm), jazyk: německy
zevně trochu zaprášená, okraje stránek trochu vyšisované, celkově ale velmi dobrý stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
 
Valentinská © 2021