KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Měkká vazba, rozměry: 10 x 13 cm, strany nečíslovány - cca 10.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce vyšisovaný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Strukturální grafika; 1964 - podepsáno. Rozměry: 385 x 298.
..
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 18,5 cm, 76 stran.
Stav horší, obálka je odřená, otřepená a pomačkaná se ztrátou. Autorské věnování s podpisem. V zadní části je nesouvisející věnování. Téměř polovina první strany je ustřižená - chybí. Zadní část obálk
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Československá graf. uie, Praha 1937. Celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 20.5 cm, stran 337
Stav velmi dobrý, věnování a podpis dcery Vlasty Vrázové. Kniha je vložena do kartonového pouzdra
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Prózy. Josef Hladký, Hranice na Moravě, 1928. Edice Amfora, svazek 6. Původní polokožená vazba se zl..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 63, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený. Podpis autora.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná. Stran 158 + přílohy, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části natržený, autorské věnování s podpisem, lehce zažloutlé stránky
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Celokožená vazba se zlacením, stran 158, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené, hřbet lehce vyšisovaný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydal Fr. Borový, Praha, 1940. Brožura, 24 x 29 cm, 41 stran.
Pěkný stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Celoplátěná vazba se zlacením. 230 stran. Rozměry: 14,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, autorské věnování s podpisem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Roj epigramů. Vyšlo 50 číslovaných výtisků, tento má číslo 35! Úprava J. Vlček. Vydala Čs. grafická ..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Rozměry tiskové plochy: 2,5 x 4 cm, rozměry listu: 14,5 x 14 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Stopy materiálu - podepsáno. Rozměry: 386 x 300.
..
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Měkká vazba, rozměry: 13,5 x 21, stran 31.
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Původní. brož., Ot. Štorch – Marien, Aventinum, Praha; překlad J. Hrdinové, „Knihy dnešku“, sv. 2., ..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Celoplátěná vazba, stran 286, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou ušpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 2161 až 2176 z 2450 (154 stránek)
Zákazníci sk



![Robinsonáda [obálka a ilustrace Vojtěch Tittelbach; vyd. Nová edice Hyperionu - Erna Janská] podpis Karel Konrád Robinsonáda [obálka a ilustrace Vojtěch Tittelbach; vyd. Nová edice Hyperionu - Erna Janská] podpis Karel Konrád](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/595576-robinsonada-kresby-v-titt-16194268971-1024x1024.jpg)

![Vraždící pianola (edice: Knihomilská edice Amfora, sv. 6) [povídky, mj. Poslední utkání zápasníka Wehrmanna, Řád lásky, Zbytečný, Polní linie; podpis a věnování Miloš Jirko] Vraždící pianola (edice: Knihomilská edice Amfora, sv. 6) [povídky, mj. Poslední utkání zápasníka Wehrmanna, Řád lásky, Zbytečný, Polní linie; podpis a věnování Miloš Jirko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_142799_1-1024x1024.jpg)










