KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mísa přátelství (podpis Ladislav Šíp)
Ladislav Šíp (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 43, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav dobrý, hřbet je lehce odřený a mírně zažloutlý, autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sborový generál Ing. Alois Vicherek
Zbyněk Miloš Duda (podpis)
Svět křídel, Cheb 2010. Pevná vazba, 534 stran - včetně vyobrazení, první vydání, rozměr: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem
199Kč
Bez daně: 199Kč
Arno Nauman (edice: Grafické zjevy, sv. III.) [bibliofilie, grafika a podpis Arno Nauman, mj. i portrét Bedřich Smetana]
J Šťastný
Vydal Klub zaměstnanců léčebného fondu, Praha, 1941. Šitá brožura v papírových deskách, asi 30 stran, 20 x 28 cm.
Velmi dobrý stav, obálka mírně opotřebovaná, osluněná na hřbetě, viz foto.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Sedm vybraných básní Petra Křičky [2x litografie Vojtěch Sedláček, podpis Petr Křička]
Petr Křička (podpis)
Původní vazba se zlacením na hřbetu a s přebalem, rozměry: 14 x 19 cm, 2 listu + 14 dvojlistů + 2 listy (nestránkováno).
Stav velmi dobrý.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Úvahy a drobné spisy historické I. a II.(2 svazky) (historie, mj. Praha a Evropa, Smrt krále Rudolfa, Dekret Kutnohorský, Kniha o hradu Kosti, Bílá hora a Arnošt Denis; podpis Josef Šusta)
Josef Šusta -podpis!
Komplet 2 svazků! K šedesátým narozeninám Josefa Šusty vydal Historický klub. Praha 1934, původní br..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Dějiny jezuitov v Bratislave do roku 1773
J. Hal'ko, L. Rojka
Dobrá kniha, Trnava 2015.
Dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Kavárna, litografie, podpis, František Jiroudek (1914 - 1991)
František Jiroudek (1914 - 1991)
Barevná litografie; 1946 - podepsáno. Rozměry: 325 x 505. ..
 
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Kdo bez viny? (podpis R. F. Šimek) - (vyd. Ostrava 1940)
R. F. Šimek (podpis)
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 23. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, podpis autora. Nerozřezáno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Stav ontologického tajemství a konkretní k němu přiblížení (Stará Říše) - podpis Josef Florian
Gabriel Marcel
Měkká vazba, stran 63, rozměry: 9,5 x 14,5 cm.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Václav Vydra starší (Rozbitý džbán), kresba,  podpis, Josef Liesler (1912 - 2005)
Josef Liesler (1912 - 2005)
Kresba (tuš) - signováno vpravo dole. Rozměry: 277 x 240. ..
 
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Milostný sen (podpis F. X. Svoboda, Emanuel Frinta)
F. X. Svoboda, Emanuel Frinta
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21 x 28 cm, strany nečíslovány.
Dobrý stav, obálka je odřená a na hřbetu potrhaná.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Petrohrad a Moskva, ilustrační litografie (Zdenek Seydl) - 1948
Zdenek Seydl
Zdenek Seydl 1916-1978
Stav výborný
600Kč
Bez daně: 600Kč
"Válka" Tři obrazy z dávných dob (podpis Vítězslav Markus)
Vítězslav Markus (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm, 55 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Myrta a konvalinky (podpis Zdeněk Spilka) - poezie
Zdeněk Spilka (podpis)
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, stran 38
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná, autorské věnování a podpis Zdeněk Spilka pro J. Seiferta.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Geniové
Victor Hugo
Československý spisovatel, Praha 1951. Přeložil B. Reynek. Volně ložené listy v obálce, stran 87, rozměry: 18 x 25 cm. Nerozřezáno.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Grand hotel Nevada (obálka Josef Čapek, podpis František Langer)
František Langer (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 81, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka j lehce ušpiněná a z boků otřepená. Hřbet je v horní i dolní části natržený se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý, podpis autora.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
 
Valentinská © 2021