KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Příběh dešťové kapky (podpis Ivan Wernisch) - poezie
Ivan Wernisch (podpis)
Galerie Gema (Gema Art) 210. Pevné vazby s přebaly, 343, 359 a 326 stran, rozměry: 15,5 x 21 cm
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem
499Kč
Bez daně: 499Kč
V ranní rose (poezie)
Karel Vysloužil (podpis)
L9PA, 1994. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 97 stran.
Velmi dobrý stav. Signaturní razítko, autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bilance naděje
Václav Malý
Edice Slza, sv.25, Praha 2000. Josef Capoušek.
Výborný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Endymion. Básně (vazba kůže - polokožená, podpis Jiří Karásek ze Lvovic)
Jiří Karásek ze Lvovic (podpis)
Polokožená převazba, stran 55, rozměry: 13,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis Jiří Karásek ze Lvovic.
450Kč
Bez daně: 450Kč
První linie (poezie, bibliofilie; frontispis a podpis Jiří Bouda)
Leonid Pervomajskij; přel. V. Thiele (podpis!)
Kresba naproti titulu Jiří Bouda! Vydal Závodní klub ROH ČKD Dukla, Praha pro návštěvníky "Večera ru..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Ty, moudré ráno - a já, večer hloupý (poezie)
Lenka Vlková (podpis)
Pevná vazba. Rozměry: 15,5 x 16 cm, stran 134.
Stav velmi dobrý, desky jsou v horní části lehce ušpiněné, autorské věnování s podpisem.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Křtiny, akvatinta, podpis, S. Schwarzová
S. Schwarzová
Lept s aquatintou, 1987 - podepsáno. Rozměry: 290 x 207. ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Suchá jehla (obálka Jaroslav Šváb, podpis Petr Křička)
Petr Křička (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 90, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis autora.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Přemysl Rolčík (1922 - 1989)
Lept a suchá jehla, 1975 - podepsáno. Rozměry: 217 x 215. ..
 
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Životní prostředí očima přírodovědce
B. Moldan, J. Zýka, J. Jeník (podpis)
Vydala Academia, Praha 1979. Brožovaná, stran 168 (31 obr.), vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka ahřbet jsou odřené. Hřbet je v dolní části natržený. V textu je podtrháváno propiskou, podpis jednoho z autorů.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Paměti bláznovy [avantgardní obálka Teige a Mrkvička; ed. Lidová knihovna Aventina] + podpis překladatele
Gustav Flaubert
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 11 x 17 cm; 58 stran.
Stav dobrý, složky jsou volně vložené do obálky. věnování s podpisem překladatele. Obálka je v boční části lehce natržená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Záhady českých dějin V. (podpis Jan Bauer)
Jan Bauer (podpis)
MOBA, Brno 2002. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 20,5 cm, 224 stran.
Velmi dobrý stav. Autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Adolf Zábranský (Umělecké profily, sv.23)
J.M.Boháč
Praha , Odeon, 1985. Spolupracovala Marie Zábranská ; fotografie J.M. Boháč, Helena Machálková, Jiří Hampl. 249 stran, křídový papír. A4. Celoplátěná vazba s přebalem.
Velmi dobrý stav(viz foto).
350Kč
Bez daně: 350Kč
Kraj slavný kamenem (Hořicko, Podkrkonoší, Hořice; věnování a podpis Alois Jilemnický a Karel Vik)
Karel Jilemnický, Karel Vik - oba podpis
Městský národní výbor v Hořicích a Krajské nakl. Havlíčkův Brod, 1961. Původní celoplátěná vazba, 4°..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Hudební motiv (linoryt, Jaroslav Šváb) - signováno EX LIBRIS Ivan Hrdina
EX LIBRIS Ivan Hrdina
Linoryt. Rozměry: 138 x 148 mm.
Pěkný stav -signováno
250Kč
Bez daně: 250Kč
Poslední večeře, lept, Alois Pitrman (1911 - 1986)
Alois Pitrman (1911 - 1986)
Lept; 1942 - podepsáno. Rozměry: 224 x 162. ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021