KNIHY - ZDENĚK BURIAN
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1988. Původní pevná vazba, druhé přepracované vydání, 252 stran, mnoho krásných barevných ilustrací.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Reykjavík: Bókaútgáfan fjölvi 1977, pův. modrá celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a v červených štítcích na hřbetu, pův. laminovaná obálka, 556 stran s četnými i barevnými ilustracemi,
jako nová
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Brožované, rozměry: 15 x 22,5 cm, stran 322, 312 a 296
Stav dobrý. Obálky i hřbety jsou mírně odřené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nákladem České grafické unie v Praze 1929. Stran 199, s 20 obrázky a 3 mapkami. Poloplátěná převazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 234, 1 skl. příloha, 10 bar. příloh.
Původní pevná vazba s přebalem, ten poničený, potrhaný a vyspravený papírovou lepící páskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Milano: Gruppo Editoriale Fabri 1982, pův. (laminovaná) kartonová vazba, 191 stran s četnými barevnými ilustracemi, 8° (12,5 x 19,5 cm), jazyk: italsky
jako nová, výborný stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Vydala Euromedia Group, edice Pikola, Praha 2020. Vydání první, stran 296. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praga: Artia - Librerie Accademia 1975, zelená celoplátěná vazba se zelenou ražbou na hřbetu, pův. laminovaná obálka, 558 stran s četnými ilustracemi, 16,5 x 22,5 cm, jazyk: italsky
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Praga - La Spezia: Artia - Fratelli Melita Editori 1988, zelená celoplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu, pův. laminovaná obálka, 558 stran s četnými ilustracemi, 16,5 x 22,5 cm, jazyk: italsky
jako nová
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Praha, Ahoj 1938
V dobrém stavu. Některá čísla jsou potrhaná. V čísle 51 chybí strany 13-14.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Tiden Norsk Forlag 1975, pův. celoplátěná vazba se zelenou ražbou na hřbetu, pův. laminovaná obálka, 562 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (17 x 22,5 cm), jazyk: norsky
obálka na krajích mírně odřená, lehce natržená, kniha jako nová
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Paris: Hachette 1981, pův. laminovaná kartonová vazba, 311 stran s četnými barevnými reprodukcemi Burianových obrazů, 8° (12 x 21,5 cm), jazyk: francouzsky
Jako nová, výborný stav.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Bindlach: Gondrom Verlag 1995, 367 s., 4° (18,5 x 25,5 cm)
Desky na hřbetě trochu vybledlé, jeden roh naražený; vynikající stav.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Praha, Artia 1963.
V dobrém stavu. Obálka je potrhaná a odřená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
první
jako nová
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Nákladem Sfinx Bohumila Jandy v Praze 1934. Stran 285. Ilustrace na obálce Zdeněk Burian. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Obálka odřená a po okrajích potrhaná. Stav jinak pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk

![Kniha o pravěku [ilustroval Zdeněk Burian, pravěk, pravěká zvířata, mamuti atd.] Kniha o pravěku [ilustroval Zdeněk Burian, pravěk, pravěká zvířata, mamuti atd.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/745147-kniha-o-praveku-ilustrova-17491514311-1024x1024.jpg)
![Thróun mannsins - Člověk v pravěku (ilustroval Zdeněk Burian) [= Stora fjölfraedhisafnidh, VI] Thróun mannsins - Člověk v pravěku (ilustroval Zdeněk Burian) [= Stora fjölfraedhisafnidh, VI]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/502256-throun-mannsins-stora-fjo-14966725261-1024x1024.jpg)


![Lovci jeskynních medvědů [ilustrace Zdeněk Burian] Lovci jeskynních medvědů [ilustrace Zdeněk Burian]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/689229-lovci-jeskynnich-medvedu-16832070771-1024x1024.jpg)
![L'uomo preistorico. Illustrazioni di Zdeněk Burian [pravěk člověka, ilustrace] L'uomo preistorico. Illustrazioni di Zdeněk Burian [pravěk člověka, ilustrace]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/702423-l-uomo-preistorico-illust-16998869961-1024x1024.jpg)






![Die schönsten Indianer-Geschichten [Indiánské příběhy] Die schönsten Indianer-Geschichten [Indiánské příběhy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/575997-die-schonsten-indianer-ge-15911094251-1024x1024.jpg)


