KNIHY - ZDENĚK BURIAN
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Albatros, Praha 1971. Přeložil Václav Hlouček. Brožované, 320 a 366 stran, první vydání.
Stav velmi dobrý. Obálky i hřbety obou dílů jsou mírně odřené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, V. Pavlík 1943, s. 174.
V dobrém stavu, obálka je lehce zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Toužimský a Moravec, Praha 1993. Edice S puškou a lasem 4. Ilustroval Zdeněk Burian a Alois Křesala. Stran 193. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1972.Vazbu navrhla a graficky upravila Olga Pavalová. Páté vydání v Albatrosu 3. Původní celoplátěná vazba s přebalem
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 191.
Stav výborný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
SNDK, Praha 1968. Původní celoplátěná vazba, 8°, 358 stran.
Dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 16 x 20,5 cm, 61 stran
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Podpis pův. majitele, nesouvisející věnování
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1962. 1. vyd.
Dobrý stav, desky nahoře ve hřbetě natrženy (viz náhled).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Ilustrace: Zdeněk Burian! Vydalo nakladatelství Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Přeložila Pavla ..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1968. 1. vyd. Původní pevná vazba, 14 x 20 cm, 208 str. s 16 ilustracemi v textu.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Román. Praha, 1922. Poloplátěná slepá převazba, 8°, 164 stran, celostránkové čb. ilustrace Z. Burian..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, 328 str. s ilustracemi, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a otřepená, z dolní části jsou skvrny od polití. V dolní části knihy jsou malé skvrnky od vlhkosti - vše suché, čitelné (nezasahují do text). Uvnitř je stav pěkný
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brožované vydání, kresba na obálce: Zdeněk Burian; uvnitř ilustrace Wowk. cca 50 stran textu, formát..
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1968. 4. vydání (v SPN 3.). Původní pevná vazba, 17 x 24 cm, 140 stran a 5 barevných příloh.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Formát A5, 8°, 287 stran, orig. poloplátěná vazba s přebalem. Vyd. Mazáč, Praha 1940. Na přebalu je ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 2010. Druhé vydání, stran 277. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk















![Za jeden provaz. Román (edice: [Deset] románů silných i něžných srdcí) (román pro ženy; obálka Zdeněk Burian; exlibris a podpis Jaroslav Mařík) Za jeden provaz. Román (edice: [Deset] románů silných i něžných srdcí) (román pro ženy; obálka Zdeněk Burian; exlibris a podpis Jaroslav Mařík)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_427443_1-1024x1024.jpg)
![Knihy džunglí [ilustrace Zdeněk Burian] Knihy džunglí [ilustrace Zdeněk Burian]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740676-knihy-dzungli-ilustrace-z-17435414831-1024x1024.jpg)