NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Die Regeln der soziologischen Methode
Emile Durkheim
Brožovaná, 247 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav pěkný.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Rubens und sein Werk (Rubens a jeho dílo)
H.G.Evers
Verlag de Lage Landen, Brüssel, 1943.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené, hřbet mírně natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Illustrierte Sittengeschichte
Eduard Fuchs
Verlag Albert Langen in München, 1912.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a zašpiněné.Vazba nepatrně uvolněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Großmütterchen. Bilder aus dem Landleben
Božena Němcová
Poloplátěná vazba, stran 197, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Na přídeští je nalepeno ex libris.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Ausgeträumt
Charles Bukowski
Pevná vazba s přebalem, 183 stran, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Barock in Böhmen [Baroko v Čechách, umění, sochařství, malba, architektura - v němčině]
Prestel-Verlag München, nedatováno. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 23,5 x 28,5 cm, 358 stran - množství čb.fotografií.
Pěkný stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Flora von Deutchland 9. (Flóra Německa, rostliny)
J. Sturms
Pevná vazba, rozměry: 10,5 x 15 cm. Stran textu 287+ 64 stran obr. příloha.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Na první straně a titulním listu je signaturní razítko. Přední část desek se začíná uvolňovat od vazby. Rohy desek jsou odřené.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Winter-Diamant-Scheiben (Metall-Gebunden)
Sešit, stran 16 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, v horní části je tazítko. Hřbet je v dolní části natržený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Frank Kupka [František Kupka ,katalog výstavy]
Köln 1981.
Velmi dobrý stav, lehce odřený hřbet.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vollständiges Ortschaften-Verzeichniss der im Reichsrathe vertretenen Königreiche und Länder nach den Ergebnissen der Volkszählung vom 31. December 1880 + Alphabetisches Namens-Register
Herausgegeben von der K. k. statistischen Central-Commission in Wien. Erschien bei Alfred Hölder, Wien1882, 2. Auflage.
Desky poškrábané a na okrajích a hřbetu odřené, skvrna na ořízce, původně knihovní exemplář s razítky, dolní rohy stran trochu ohmatané a okraje stran vzhledem ke stáří zahnědlé, jinak uvnitř pěkná, c
3 140Kč
Bez daně: 3 140Kč
Psychologisches Praktikum
Richard Pauli
Verlag von Gustav Fischer, Jena 1950.
Dobrý stav, stránky zažloutlé, desky lehce odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mechanik - Relativität - Gravitation
G.Falk, W.Ruppel
Springer-Verlag, 1973.
Dobrý stav, obálka lehce odřená.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Biographien Bedeutender Mathematiker
H.Wussing, W.Arnold
Aulis Verlag Deubner & CO, 1978.
Dobrý stav, vyšisovaný hřbet desek.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Planung und statistische Auswertung von Experimenten (Plánování a statistika)
Erich Mittenecker
Verlag Franz Deuticke Wien, 1970.
Dobrý stav, obálka nepatrně zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Musaion VII. Václav Špála (text německy)
Josef Kodíček
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm. 7 stran textu + obr. příloha.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a ušpiněné se skvrnkami, nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Glossarium illustrans bohemico-moravicae historiae fontes (text německy, 1876)
V. Brandl
Poloplátěná vazba, 461 stran, rozměry: 18 x 25,5 cm.
Velmi dobrý stav.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
 
Valentinská © 2021