NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
České železářství v době průmyslové revoluce [hutnictví kovů, ocel, ocelářství, vysoké pece, výroba železa, železo, průmysl, továrny ad.] [Sborník Národního technického muzea v Praze 17.]
Jan Kořan
Vydalo Národní tech. muzeum v Praze 1978. Brožovaná s přebalem, stran textu 350 + obrazová příloha, rozměry: 17 x 24 cm
Stav velmi dobrý, přebal lehce odřený a po okrajích otřepený.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Český rok v pohádkách, písních, hrách a tancích, říkadlech a hádankách - KOMPLET 4 svazky (Jaro, Léto, Podzim, Zima; pohádky, písně, hry, tance, říkadla, hádanky, ústní lidová slovesnost, přísloví) ilustrace Karel Svolinský
Karel Plicka, F. Volf,
Původní celoplátěné vazby s obálkami. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm. Stran 380, 423, 426 a 408 s bohatou obrazovou výzdobou K. Svolinského.
Velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Nation, Nationalismus, Nationale Frage
R.Kühnl
Pahl-Rugenstein, Köln 1986.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Časopis Musea Království českého 1889
Jos. Emler (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 509
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář, hřbet je lehce naražený
199Kč
Bez daně: 199Kč
Aufstieg und Niedergang des Russischen Reiches
Lothar Rühl
Stuttgart, 1992.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nová svoboda, ročník VI., číslo 5/1929 (1. republika, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 33-48. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Česká lidová grafika (v ilustracích novin, letáků a písniček) (knižní ilustrace, dřevořez, litografie) - poškozeno
Pravoslav Kneidl
V ilustracích novin, letáků a písniček. Odeon, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba se zlacením na ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bibliografie lidových obyčejů, I. díl [národopis, lidové obyčeje, zvyky]
Ludmila Tarcalová
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 176.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Almanach Moravanů v Praze 1941
Karel Procházka (usp.)
Brožovaná, rozměry: 21 x 29 cm, stran 118 + insertní část.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a ušpiněná, v horní části stránek je malá hnědá skvrnka.
450Kč
Bez daně: 450Kč
České dějiny III., část 2. Věk poděbradský II.
Rudolf Urbánek
Původní celoplátěná vazba se zlacením. Rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 1047 s 29 vyobrazeními a 8 přílohami
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet
250Kč
Bez daně: 250Kč
Próza a divadlo
Karel Jaromír Erben
Melantrich, Praha 1939.
Přebal je ve hřbetě potrhaný (viz náhled), jinak je kniha ve velmi dobrém stavu.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Časopis Musea Království českého 1903
Frant. Kvapil, Čeněk Zíbrt
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 504
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Popis Župy lounské (Louny)
Šubrt, Jeroným
Pevná vazba, stran 95, rozměry: 16 x 23 cm.
Vcelku dobrý stav, první strana se uvolňuje z vazby.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Nová svoboda, ročník VI., číslo 9/1929 (1. republika, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 129-144. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ohlas písní ruských a českých (poezie, bibliofilie; vigneta V. H. Brunner; celokožená vazba - vazba kůže KUBISTICKÁ BRADÁČ- ORIG.)
Fr. Ladislav Čelakovský; V. H. Brunner
Uspořádal Fr. Táborský, typograficky upravil K. Dyrynk. Leptanou titulní vignetou ozdobil V. H. Bru..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Strážnice 1946 - 1965 (festival, folklor)
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 411 stran s množstvím obrazového materiálu, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je lehce odřený a v horní části natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021