NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydáno tiskem Jana Aubrechta, Praha 1935. Celoplátěná převazba se zlacením na hřbetu, 12°, 42 stran,..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm, stran 346.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet v horní i dolní části natržený, stránky lehce zažloutlé. Jinak jeuvnitř stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, stran 1214
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Převazba, stran 480, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Panorama 1981.
Desky dole v obou přehybech poničené - roztržené 5 cm, přední strana desek trochu zašpiněná, sešit i fotografie uvnitř zcela bez poškození a ve výborném stavu, celkově velmi dobrý stav. / Mappe unten
770Kč
Bez daně: 770Kč
Bez daně: 770Kč
Převazba, rozměry: 20 x 27 cm, stran 556 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Uvnitř je stav velmi dobrý.
3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1953. Vydání 22, v SNDK první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten po okrajích potrhaný, 206 stran, množství krásných ilustrací.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Artia, Praha 1971. Stran 190. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 22 x 29 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přeložené složky, rozměry: 23,5 x 32 cm, strany 66-208.
Velmi dobrý stav. Tři sešity jsou lehce zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm. Stran 122.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Převazba, stran 576, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář. Na hřbetu jsou nálepky
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Federální statistický úřad, Praha 1982.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný a mírně natržený.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Památník na zemřelé československé exulanty v letech 1948 - 1981 (1984). Nakl. Konfrontation AG/SA, ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Univerzita Palackého, Olomouc 2013. Původní brož, měkká vazba, první vydání, stran 719. 23x17 cm.
Stav pěkný.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Sešit, stran 26, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
SPN, Praha 1985. Původní celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 17 x 24 cm, stran 489-9972, vydání první.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk







![Starověké kultury Předního východu - Umění světa [Mezopotáme, Babylon, Perská říše, mj. dnešní Írán, Irák, Turecko, Kypr, Izrael, Jordánsko - Blízký východ] Starověké kultury Předního východu - Umění světa [Mezopotáme, Babylon, Perská říše, mj. dnešní Írán, Irák, Turecko, Kypr, Izrael, Jordánsko - Blízký východ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711286-staroveke-kultury-prednih-17094512341-1024x1024.jpg)






