NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Národopisný věstník československý, roč. V., č. 47/1988
Antonín Robek a kol.
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm. Stran 108.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Můj rektorský rok. Z bojů o Karolinum a za práva Karlovy university (podpis Karel Domin)
Karel Domin (podpis)
Celoplátěná vazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, 491 str. s tabulkovými foto
Stav velmi dobrý, podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Časopis Musea Království českého 1912
Čeněk Zíbrt (red.)
Převazba, stran 480, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář. Na hřbetu jsou nálepky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Jednotou Slovanstva k míru (obálka Zdeněk Rossmann)
Vojtěch Holeček
Brožovaná s původní obálkou, vydání první, stran 308 + obr. příloha, rozměry: 20 x 26,5 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka a hřbet lehce odřené, kniha mírně zkosená.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Analogon 7: Mýtus a utopie
Analogon: Surrealismus - Psychoanalysa - Strukturalismus - Antropologie - Příčné vědy. Číslo 7/IV: M..
Pěkný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Československá státní vyznamenání, státní čestná uznání a ceny
Vladivoj Pulec
Vydalo SNTL – Alfa, Praha, Bratislava 1980. Pův. celoplátěná vazba s přebalem, 16,5 x 24,5 cm, 184 str. textu a 120 barevných obr. na tabulkách.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Padesát let městských divadel pražských 1907-1957
Vladimír Müller (usp.)
Ústřední národní výbor hl.m.Prahy, 1958.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný, odřený a natržený(viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Kniha o Francii (vazba kůže - polokožená)
Gustav Winter
Polokožená převazba. Rozměry: 15 x 22 cm, 483 stran.
Stav velmi dobrý
200Kč
Bez daně: 200Kč
Časopis Musea Království českého 1911
Čeněk Zíbrt (red.)
Převazba, stran 480 + Seznam zakladatelů Matice české, stran 67, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář. Na hřbetu jsou nálepky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Československé práce o jazyce, dějinách...
M.Kudělka , Z.Šimeček a kol.
SPN, Praha 1972.
Velmi slušný stav, přebal potrhaný, zašpiněný a odřený.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Legenda o praotci Čechu
Žofie Podlipská
Vydal Dobrovský v edici Omega, Praha 2013. Původní pevná vazba s přebalem, stran 229, rozměry: 14 x ..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kytice z české a slovenské duchovní lyriky lidové [náboženské básně, písně, verše, poezie, náboženská duchovní lyrika lidová, mariánské písně aj.; ilustrace V. H. Brunner]
František Tichý
Ladislav Kuncíř, Praha 1931. 7. svazek Národní knihovny. Původní brož, menší 8°, 153 stran. Knižní b..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Klenčí
Jan Bozděch
Sešit, stran 40 s množstvím fotografií, rozměry: 15 x 21 cm. Vyd. první.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Na první straně jsou razítka a podpis původního majitele.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká národní říkadla (exilové vydání)
Nákladem Čechoslováka v Knihovničce Poupěte. Londýn, 1944. Původní brož, 8°, 37 stran. ..
Pěkný stav (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Naše revoluce, ročník II. 1924
kolektiv autorů
Nákladem Českosl. obce legionářské, Praha. Tiskem Pokroku, 1924. Převazba, 471 stran, rozměry: 16 x 23,5 cm
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet, hřbet je mírně zkosený a ušpinněý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Časopis Musea Království českého 1913
Čeněk Zíbrt (red.)
Převazba, stran 480, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021