NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
La Jeunesse Tchecoslovaque, Prague, Orbis, [1947], OKart., 67 S., kl.-8° mit sw. Bild-Aufnahmen im T..
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Vydal Fr. Tomášek, Otto Pohl, Praha 1897. Převazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 380.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené, na zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Masarykova univerzita, Brno 2013. Brožovaná, stran 166, rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Sešity, rozměry: 22 x 30 cm, strany 18-316.
Stav velmi dobrý, obálky jsou na okrajích lehce zažloutlé, obálka 19. čísla je zažloutlá a otřepená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, strany 64- 226
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Celoplátěná zdobená vazba se zlacením, rozměry: 21 x 29 cm, stran 129.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 480
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 18 x 25 cm, 276 stran. Původní obálka je vevázána na konci knihy. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Ethnologia Slavica 1, Bratislava, Slovenské Pedagogické Nakladatelství, 1970, OPBd., 226 S., 8°. Ums..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Převazba, rozměry: 18,5 x 27 cm, stran 291.
Velmi dobrý stav. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba, rozměry: 15 x 22 cm, 263 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 36, rozměry: 18,5 x 25,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je odřená a otřepená s lehkou ztrátou
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Aurora Art Publishers, Leningrad 1982.
Uvnitř dobrý stav, potrhaný přebal.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 590
Stav velmi dobrý, titulní list je lehce zažloutlý, podpis pův. majitele
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1930, v úpravě F. Muziky. Edice Aventinum, svazek 272. Stran 483. Původní brož, měkká vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný, stránky nerozřezány a po okrajích mírně otřepeny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, stránkováno průběžně 109-144, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zákazníci sk









![Ethnologia Slavica 1 [sborník, národopis, etnografie, etnologie, Slovensko] Ethnologia Slavica 1 [sborník, národopis, etnografie, etnologie, Slovensko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_374924_1-1024x1024.jpg)





