NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran celkem 156 s ilustracemi a dobovou reklamou.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Penguin Books BBC Books, 2000.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Převazba, stran 53, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm, stran 74. Druhé, nezměněné vyd.
Dobrý stav. Desky a hřbet jsou odřené, přední desky se uvolňují od vazby, některé stránky jsou lehce ušpiněné
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Popis obcí politického okresu smíchovského, do nějž spadaly mnohé obce, které jsou dnes čtvrtěmi Pra..
Velmi dobrý stav. Jeden čb plán je přetržený.
3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Praha : Fragment, 2004. První dotisk 3. vydání, 228 stran, bohatý obrazový materiál, rozměr 24x30 cm, původní pevná vazba.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Ladislav Kuncíř, Praha 1946. Kritické vydání, ed. Karel Dvořák. Kuncířovy knihy, 358. Dílo Františka L. Čelakovského, za vrchní redakce Jana Mukařovského, díl I.
Přebal zašpiněný, odřený a potrhaný, prasklý hřbet, slušný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Horizont, Praha 1971.
Přebal odřený a nahoře ve hřbetě potrhaný, uvnitř výjimečně škrty propiskou - opravy věcných chyb. Jinak dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Celoplátěná vazba - obálky chybí, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 240 vyd .první
Stav velmi dobrý, pouze desky a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně zažloutlé
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Opava, nákladem Valašských Hlasův, 1891.
Hřbet a desky odřené, uvnitř dobrý stav. Stránky lehce zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Frant. Borový, 1933. "Knihy dalekých obzorů", sv. XIII. Pevná vazba se zlatou ražbou, 715 str. s řadou foto.
Desky drobně odřené a zašpiněné, uvnitř velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydavatel B.Svoboda, Praha. Velcí Mogulové a jejich lékaři. Časopis, stav dobrý ( viz obr.). Rozměr ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Československý spisovatel, Praha 1949. Polokožená převazba - pův. obálka je vevázána. Rozměry: 14,5 x 21,5 cm. Stran 324 stran + obrazová příloha.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 179 -120 čb. a 5 bar. příloh.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Jihočeské muzeum, České Budějovice 1981.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk




![Obrázky z dějin vlasti [příručka pro děti z roku 1865 - Obsahuje: české dějiny a pověsti] Obrázky z dějin vlasti [příručka pro děti z roku 1865 - Obsahuje: české dějiny a pověsti]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/743443-obrazky-z-dejin-vlasti-pr-17471162801-1024x1024.jpg)

![Dějiny českých zemí [Dějiny Čech, Moravy a Slezska pro děti; české dějiny] Dějiny českých zemí [Dějiny Čech, Moravy a Slezska pro děti; české dějiny]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/701988-dejiny-ceskych-zemi-16992945771-1024x1024.jpg)
![Za domovem. Kniha druhá. Vlastivěda Československá (historie, mj. Praha [Podskalí, Národní divadlo, Slavín], Český Brod, Lipany, Hvězda, Liboc, Jičín, Humprecht, Mělník, Teplice, Osek) Za domovem. Kniha druhá. Vlastivěda Československá (historie, mj. Praha [Podskalí, Národní divadlo, Slavín], Český Brod, Lipany, Hvězda, Liboc, Jičín, Humprecht, Mělník, Teplice, Osek)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_186929_1-1024x1024.jpg)






![Umění přírodních národů - Josef Čapek [přírodní národy, předkolumbovská Amerika, Afrika, Austrálie, Tichomoří] - vazba kůže - polokožená Umění přírodních národů - Josef Čapek [přírodní národy, předkolumbovská Amerika, Afrika, Austrálie, Tichomoří] - vazba kůže - polokožená](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/710243-umeni-prirodnich-narodu-j-17086101531-1024x1024.jpg)
![Tradice a kultura československé výroby [lidové umění, dřevovýroba, textil, šperky, cínařství, hrnčířství, keramika, sklářství, sklo, kamna, dřevěné hračky] Tradice a kultura československé výroby [lidové umění, dřevovýroba, textil, šperky, cínařství, hrnčířství, keramika, sklářství, sklo, kamna, dřevěné hračky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/660667-tradice-a-kultura-ceskosl-16508920641-1024x1024.jpg)
