NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zwischen Hradschin und Vineta
J.Herrmann
Urania-Verlag, 1971.
Uvnitř dobrý stav, přebal lehce zašpiněný a odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tvorba – Týdeník pro kulturu a politiku, ročník XVIII., číslo 43/1949 (časopis, noviny)
Gustav Bareš
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 1006-1029
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Almanach Jindy a nyní na jubilejní svatováclavský rok 1929 (kalendář, sv. Václav, Božena Němcová, poezie)
Miloslav Novotný, Bohumil Vavroušek (sestavili)
Kartonová vazba se zlacením na přední straně desek, 59 stran s mnoha ilustracemi, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce zažloutlé, hřbet mírně odřený a v horní i dolní části lehce natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Čechy a Peru (Historie a umění) dějiny vzájemných kulturních vztahů - výtvarné umění, literatura, hudba ad. (Jižní Amerika)
Pavel Štěpánek
Vydala Univerzita Palackého, Olomouc 2013. Původní brož, měkká vazba, první vydání, stran 719. Rozměry: 17 x 23 cm.
Stav pěkný.
380Kč
Bez daně: 380Kč
O těch, kteří létají (ruské básně)
B.Bokov
Moskva 1986.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Báje, mýty, dějiny (Nejstarší české pověsti v kontextu evropské kultury)
Vladimír Karbusický
Vydala Mladá fronta, Praha 1995. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm, 312 stran.
Stav pěkný.
149Kč
Bez daně: 149Kč
22 Czech Legends
Alena Ježková
Nakl. Práh, Praha 2007.
Stav velmi dobrý, nepatrně zašpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Tvorba – Týdeník pro kulturu a politiku, ročník XVIII., číslo 33/1949 (časopis, noviny)
Gustav Bareš
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 766-788
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kroniky doby Karla IV. [Karel IV. - Vlastní životopis, Kronika František Pražský, Beneš Krabice z Weitmile, Přibík Pulkava z Radenína, Marignola, Neplach]
Karel IV. - Beneš Krabice - Přibík Pulkava
Praha, Svoboda, 1987. Plátěná vazba se zlatou ražbou a přebalem, první vydání, 647 str. s mnoha ilustr. Rozměry: 21 x 27,5 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Všeslovanské počáteční čtení. I. Z písemnictví polského (1850) [Polsko, literatura]
František Ladislav Čelakovský (vydal)
Praha, Knihtiskárna Synů Bohumila Haase 1850, s. 242.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, mírně ušpiněné a otřepené. Na obálce i titulním listu jsou razítka. Nerozřezáno, stránky jsou z boku lehce otřepené. V první polovině titulu se dvakrát v
999Kč
Bez daně: 999Kč
Galéria ludového výtvarného umenia (katalog) - Martin
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 25 x 23 cm, 106 stran s množstvím vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je v horní části natržená, na deskách je skvrna.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nový lid, ročník XX./1923. List pro vzdělání a mravní obrození lidu
Fr. V. Pokorný (red.)
Pevná vazba, rozměry: 21 x 26 cm, celkem 412 stran.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Slovanské literatury, díl III. (Novočeská bibliotéka)
Jan Máchal
Brožovaná s původní obálkou, stran 795, rozměry:16 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, otřepené a natržené. Zadní obálka je od hřbetu utržená - chybí.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Památky archaeologické a místopisné, díl II. (1856-1857) [historie, archeologie, místopis, dějiny míst]
Zap, Karel Vl.
Druhý svazek sborníku Památky, vydáno v letech 1856-1857. Obsahuje 24 obrazových příloh na tabulích ..
 
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
 
Valentinská © 2021