NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, F. Topič 1919, s. 75.
V dobrém stavu, vazba je uvolněná, desky jsou mírně zašpiněné.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Kruh, Hradec Králové 1991. První vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 16 x 24 cm, 392 stran.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Kruh, Hradec Králové 1991. První vydání.
Přebal po okrajích nepatrně otřepený. Stav jinak pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Poloplátěná převazba, 962 stran. Rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na přídeští je nalepeno ex libris.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 910-932
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydavatel Rud.Bechyně, řídí R.Kocourek. Ročník VI., 1929. Dva sešity - č.16 a 31. Rozměr 28x19 cm.
Velmi slušný stav, obálky natržené a zašpiněné(viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, stran cca 20.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Nákladem Kola lužických spisovatelů 1935, s. 196.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Čin 1948, s. 350.
Velmi dobrý stav, bez obálky
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Vyšehrad, Praha 1990. Stran 136 + obr. přílohy, rozměry: 15 x 21 cm. První vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Verlag Information und Wissen, München 1971.
Stav uvnitř dobrý, obálka lehce odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Redakce Hubert Ripka. Tři sešity. Rozměr 31x25 cm.
Dobrý stav, obálky lehce zašpiněné a odřené(viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Jan Laichter, Praha 1940. Celoplátěná vazba se zlacením, 698 stran, 8°.
Desky zašpiněny, hřbet desek zašpiněný a vyšisovaný. Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Poloplátěná vazba se zlacením na hřbetu, 883 stran, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné, hřbet je v horní části nepatrně natržený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Poloplátěná vazba, stran 118 s 54 obrázky a dvěma mapkami v textu a 1 přílohou. Rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Hradec Králové, B. Melichar 1910, s. 355
Velmi dobrý stav, na přídeští je nalepeno exlibris pův. majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk

![Senzace pěti století v kramářské písni. Příspěvek k dějinám lidového zpravodajského zpěvu [kramářská píseň, jarmareční písničky] Senzace pěti století v kramářské písni. Příspěvek k dějinám lidového zpravodajského zpěvu [kramářská píseň, jarmareční písničky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/592621-senzace-peti-stoleti-v-kr-16163589271-1024x1024.jpg)
![Senzace pěti století v kramářské písni. Příspěvek k dějinám lidového zpravodajského zpěvu [kramářská píseň, jarmareční písničky] Senzace pěti století v kramářské písni. Příspěvek k dějinám lidového zpravodajského zpěvu [kramářská píseň, jarmareční písničky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/754917-senzace-peti-stoleti-v-kr-17617537451-1024x1024.jpg)










![Čechy. Nástin historický (edice: Melicharova bibliotéka, sv. XIII) [Království České, historie, přemyslovci, Karel IV., Bílá Hora] Čechy. Nástin historický (edice: Melicharova bibliotéka, sv. XIII) [Království České, historie, přemyslovci, Karel IV., Bílá Hora]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-05-10-08-32-08-01-1024x1024.jpg)