NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Časopis Musea Království českého 1902
Frant. Kvapil, Čeněk Zíbrt
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 580
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Prameny dějin českých VI.
Vydal Josef V.Šimák v Praze 1907.
Slušný stav; obálka zašpiněná, odřená a potrhaná, přední obálka odtržená ze hřbetu, kraje stránek otřepené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Nová svoboda, ročník 9., číslo 39/1932. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou
kolektiv autorů
Sešit, stránkováno průběžně 457-468. Rozměry: 23 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Písně starodávné lidu obecného českého, namnoze nezbedné a pohoršlivé
Jan Jeník z Bratřic
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1989. Třetí vydání, stran 128. Původní pevná vazba s přebalem, 16 x 15 cm, 120 stran.
Přebal i desky ve hřbetě natrženy. Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Demokratický střed. Ročník VI., číslo 7-9, 11 a 12/1928
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry ve složeném stavu: 28 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, časopisy jsou lehce zažloutlé.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Jindřichův chodský zpěvník, díl I.(Chodsko, Jindřichův Hradec, podpis Jindřich Jindřich)
Jindřich Jindřich (podpis)
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 82
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlí se skvrnkami a z koku mírně otřepená
150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis Musea Království českého 1884
Jos. Emler (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 566
Stav velmi dobrý, místy jsou skvrnky od stáří
250Kč
Bez daně: 250Kč
Geschichte der Jesuiten
P.Wolf
Verlag Breslau, nedatováno.
Dobrý stav, desky lehce vyšisované. Kniha nepatrně zkosená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Nová svoboda, ročník 9., číslo 31/1932. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou
kolektiv autorů
Sešit, stránkováno průběžně 361-372 Rozměry: 23 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ročenka Slovanského ústavu, 1937 (sv. X.)
Slovanský ústav, Praha 1938. Původní brož, 8°, 285 stran. . ..
Dobrý stav (viz foto)
120Kč
Bez daně: 120Kč
Česká cesta ke svobodě. Díl I., Revoluce či co?
Petr Husák
Nakl. Volvox Globator, Praha 1999. Původní brož, rozměry: 15 x 21 cm, 166 stran , vydání první.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Korunovačné slávnosti Bratislava 1563-1830
Štefan Holčík
Tatran, Bratislava 1986.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vlastivědný sborník Pelhřimovska 12/2001 (Pelhřimov)
kolektiv autorů
Brožovaná, stran 214, rozměry: 15,5 x 23 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Časopis Musea Království českého 1893
Antonín Truhlář (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 663
Stav velmi dobrý, místy jsou skvrnky od stáří
199Kč
Bez daně: 199Kč
Setkání 13 německých próz z českých zemí
Akropolis, Praha 1995.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021