NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Gottfried Lindauer (1839–1926). Pilsen Painter of the New Zealand Maori (Maorové ,Nový Zéland )
Aleš Filip a Roman Musil
Arbor vitae, Západočeská galerie v Plzni, 2015. 1st Edition. ISBN: 978-80-7467-082-4
Book is new.
950Kč
Bez daně: 950Kč
Nový lid, ročník XX./1923. List pro vzdělání a mravní obrození lidu (26.7.1923)
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 26,5 cm, 8 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Královské věnné město Chrudim v prvním roce světové války 1914-1915 (první světová válka, zdravotnictví, zásobování)
Šimáček, F.
Královské věnné město Chrudim v prvním roce světové války 1914-15. Dobová poloplátěná vazba, 255 s.,..
V dobrém stavu, knižní blok je uvolněn
800Kč
Bez daně: 800Kč
Vánoce v české kultuře [Vánoce v tradici českého lidu, Česká vánoční hudba, Vánoční motivy v českém výtvarném umění, Motiv vánoc v české literatuře]
Václav Frolec, Věra Davidová, Jitka Snížková, Jan Červenka,
Vydal Vyšehrad, Praha 1989. Druhé vydání, stran 440. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a s přebalem, 8°
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Národopisný věstník XXIV.(66)/2007
Karel Altman a kol.
Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm. Stran 161.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Staré americké civilizace - (Jižní Amerika, Indiáni, Aztékové, Mayové ad., historie amerického kontinentu, Mexiko)
Friedrich Katz
Vydal Odeon, Klub čtenářů sv. 625, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 469 stran, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Eliášův pranostikon
Vladimír Vondráček
Brožovaná, 107 stran, rozměr: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Sobota, ročník IX., čísla 2, 6, 7, 14, 15, 17-25, 27, 30, 35-37 a 39-46/1938. Týdeník pro politiku, sociální otázky, hospodářství a kulturu (časopis, noviny) - není kompletní
Karel Moudrý, J. Slavík, O. Klapka
Přehnuté složky, stránkováno průběžně - stran 552 (kromě chybějících čísel), rozměry: 21,5 x 30 cm.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Slovanstvo. Obraz jeho minulosti a přítomnosti (Slované, slovanství, kultura a společnost, mj. Rusové, Ukrajinci, Poláci, Češi, Slováci, Chorvati, Srbové, Bulhaři)
Bidlo, Boháč, Nejedlý, Schneider, Táborský
Celoplátěná vazba bez přebalu, 774 stran. Rozměry: 16 x 23 cm,
Stav dobrý, hřbet v horní části lehce natržený, přední desky se začínají uvolňovat z vazby, na hřbetu skvrnky.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Mini státy Evropy (Lucembursko, Andorra, Malta, Lichtenštejnsko, San Marino, Monako, Vatikán, Gibraltar)
Vladimír Kořínek
Vydal: Vladimír Kořínek, Krnov 2003
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Národopisný věstník XXVIII.(70)/2011, číslo 1
Miroslav Válka a kol.
Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm. Stran 101.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zycie Slowiańskie, 1946/I.  (Časopis Slovanský život)
Warszawa - Kraków 1946.
Stav dobrý, desky zažloutlé, hřbet vyšisovaný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
 
Valentinská © 2021