NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Babička. Obrazy venkovského života (beletrie, vzpomínky, Ratibořice)
Božena Němcová
Obrazy venkovského života. Vydal B. Kočí v Praze 1924. Páté vydání, stran 191. Dobová poloplátěná va..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Z kroneke Hané (Hané)
Ondřej Přikryl (podpis)
Složky jsou uvolněné vložené do obálky, rozměry: 15,5 x 23,5 cm, 12 stran.
Velmi dobrý stav. Podpis Ondřej Přikryl.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Tři jihoslovanské nevyšší hodnoty
Branko Lazarevič (podpis)
Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm. Stran 86 + obr. příloha.
Stav dobrý, obálka je odřená, hřbet v horní i dolní části natržený, autorské věnování s podpisem. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kronika tak řečeného Dalimila - Dalimilova kronika, Dalimil
Dalimil
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1977. Vydání první, stran 240 str. s ilustr. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav dobrý, přebal vzadu na okraji hřbetu natržený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Země sovětů, ročník 4, číslo 2/1935 (Časopis společnosti pro kulturní a hospodářské styky s SSSR)
Karel Teige (red.)
Brožovaná, strany37-72, rozměry: 18,5 x 25,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce otřepená
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bremsklötze am Siegeswagen der Nation
Hans Frese
Edition Temmen, 1989.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis Musea Království českého 1884
Jos. Emler (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 566
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Humor československých přísloví
Emerich Čech
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 118 stran.
Stav dobrý, horní roh obálky nese stopu po přehnutí, obálka je v dolní části mírně otřepená, obálka je v dolní části u hřbetu cca 4 cm natržená. Na titulním listu je signaturní razítko. Část stránek j
300Kč
Bez daně: 300Kč
Země sovětů, ročník 4., č. 4/1935 (Časopis společnosti pro kulturní a hospodářské styky s SSSR)
Karel Teige (red.)
Brožovaná s původní obálkou, stránkováno průběžně 109-144, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná
600Kč
Bez daně: 600Kč
Babička
Božena Němcová
Poloplátěná vazba, stran 240, rozměry: 15 x 21 cm. Páté vydání.
Stav velmi dobrý. Přední desky se uvolňují od vazby.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Obrazy swěta, čili, Popsání rozličných národů, jejich žiwota způsobů, obyčejů, mrawů atd., jakož i rozličných krajin na naší zemi (Obrazy světa, 1847)
Jan Slavomír Tomíček
Poloplátěná vazba, stran 472, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je potrhaný, knižní blok je v přední části uvolněný z desek, uvnitř je stav velmi dobrý, pouze volnější vazba, a skvrnky od stáří.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Lidová rčení [výkladový slovník a sbírka českých lidových rčení a ustálených slovních spojení]
Jaroslav Zaorálek
Nakl Aurora, Praha 1996. Původní pevná vazba, stran 741, rozměry: 14 x 21 cm. Vydání třetí, reprint původního vydání z roku 1947.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Panovníci českých zemí...ve faktech, mýtech a otaznících
Vladimír Liška
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2011. Stran 218. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Časopis Musea Království českého 1888
Jos. Emler (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 525
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nechť mu Bůh dá vyrůst - narození dítěte v kultuře a zvycích českých a moravských Židů [Židé, židovské zvyky, obřady, poviany ze sbírek Židovského muzea- textil]
Dana Veselská
Vydalo Židovské muzeum v Praze 2009. Brožovaná s původní obálkou, stran 312 - včetně vyobrazení, rozměry: 22,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
249Kč
Bez daně: 249Kč
 
Valentinská © 2021