NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Archiv hl. města Prahy, 1995. Stran 408. Původní brožovaná. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 175 x 24 cm. Stran 116.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vlastivědný věstník moravský, ročník LII. (2000), číslo 1. Původní brož, 111 stran, rozměr: 16,5 x 2..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Československý spisovatel, Praha 2011. Pevná vazba, stran 620, rozměry: 21 x 27 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm. Stran 286.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 1980. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 14,5 x 21 cm, 234 stran - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Polokožená převazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 782
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, hřbet je mírně vyšisovaný
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Tatran 1981.
Velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydalo nakl. Vyšehrad, Praha 1990. Stran 136 + obr. přílohy, rozměry: 15 x 21 cm. První vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přebalem.
Přebal mírně odřený. Stav jinak pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Česká expedice, Praha, 1994.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Družstevní práce, Praha 1944, 1950 a SNKLHU 1954 a 1960.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálky mírně zašpiněné, odřené a natržené(viz foto).
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná, stran 116, rozměr: 17 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Evropský literární klub. Praha 1937. Stran 454. Rozměr 19x28 cm. Původní celoplátěná vazba se zlacením.
Desky mírně zašpiněny, hřbet desek vyšisovaný, stránky nesou stopy po rozřezání. Stav dobrý ( viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1971. Edice Dílna, svazek 34. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 399 stran. Rozměry: 12 x 21 cm
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce odřený a v dolní části natržený.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Celoplátěná vazba. Stran 1279, rozměry: 16 x 24 cm
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet, hřbet vyšisovaný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Prag: Verlag des Museums des Königreiches Böhmen 1918.
Okraje desek nepatrně otlačené, dolní okraj titulní strany odstřižený, dolní rohy stránek trochu zahnědlé, jinak uvnitř dobře zachovalá, celkově dobrý stav. / Deckelkanten leicht abgeschürft, unterer
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Zákazníci sk













![Myšlení přírodních národů [edice Dílna] Myšlení přírodních národů [edice Dílna]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/743667-mysleni-prirodnich-narodu-17472903801-1024x1024.jpg)

