NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin 1996.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 65-80. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je otřepená s lehkou ztrátou
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kniha V.-VII. Od r. 1471 až do prohlášení samostatnosti. Příležitosné vzdělávací spisy Dědictví Kome..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Stran 92 - kresby autora. Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná a mírně odřená obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran324, rozměry: 11 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je počmáraná, nerozřezáno
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prognosis, Praha 1994.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 614
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Urania-Verlag, 1971.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný a odřený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 97-112. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je zažloutlá se skvrnkami
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Vyšehrad, Praha 1992. 2. vydání. Původní pevná vazba , 440 stran. Velmi dobrý stav(viz ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba s obálkou, stran 279, rozměry: 24,5 x 26 cm.
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 17 x 25 cm. Stran 127 + obrazová příloha.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé a otřepené. Uvnitř je stav velmi dobrý - nerozřezáno.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením. Rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 1083
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, stran 46, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, mírně otřepená a v dolní části s lehkou ztrátou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 560
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 161-176. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk












![Příručka vlastivědné práce [Obsah: okruhy témat pro místní historiky, historická vlastivěda, místopis, topografie, pomocné vědy historické, archivy, prameny, muzea, knihovny, edice, mapy, správa, památky, národopis] Příručka vlastivědné práce [Obsah: okruhy témat pro místní historiky, historická vlastivěda, místopis, topografie, pomocné vědy historické, archivy, prameny, muzea, knihovny, edice, mapy, správa, památky, národopis]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/684518-prirucka-vlastivedne-prac-16770487531-1024x1024.jpg)



