NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Miloslav Hýsek, Praha 1935. Stran 238. Původní poloplátěná vazba.
Desky po okrajích mírně odřeny, na některých stránkách text potrhán propiskou. Stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 1030-1052
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ročník X. Celoplátěná vazba, 488 stran s mnoha obr. reprodukcemi. Praha, J. Štenc, 1937. Dobrý stav,..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Knihtiskárna Synů Bohumila Haase 1850, s. 242.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, mírně ušpiněné a otřepené. Na obálce i titulním listu jsou razítka. Nerozřezáno, stránky jsou z boku lehce otřepené. V první polovině titulu se dvakrát v
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Pevná vazba, rozměry: 21 x 26 cm, celkem 604 stran.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 600, rozměry:16 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, přední část obálky je od hřbetu utržená. Obálka je v dolní části se ztrátou. Stránky jsou z boků zažloutlé, nerozžezáno. Kniha byla zřejmě politá - malé s
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2008. Stran 235. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 790-812
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ročník XIV. Kompletních 10 čísel uložených v poloplátěných deskách,celkem 418 stran s mnoha obr. rep..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Banská Bystrica, Náš domov 1934, s. 222.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené s hnědými skvrnkami. Hřbet je v horní části protržený a v dolní části mírně natržený. Uvnitř je stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1949. Původní poloplátěná vazba se zlacením, s přebalem. Vydání první, stran 533, obr. příl., noty. Rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav dobrý. Přebal je lehce odřený, otřepený a v dolní části s lehkou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Velhagen & Klasing, Bielefeld 1937.
Velmi slušný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Převazba, stran 605, rozměry:16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Několik posledních stránek má v hrním rohu malou skvrnku.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 119 stran + obrazová příloha.
Dobrý stav, ale trochu poškozeno, obálka je lehce odřená, ušpiněná, otřepená a na hřbetu a ze spodní části lepená. Knižní blok je uvolněný z obálky, podpis pův. majitele. Místy je v textu zatrženo tuž
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba se zlacením, stran 460, rozměry: 17,5 x 21,5 cm
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na poslední straně jsou poznámky tužkou. Na předposlední straně je podtrháváno tužkou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 838-860
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk




![Všeslovanské počáteční čtení. I. Z písemnictví polského (1850) [Polsko, literatura] Všeslovanské počáteční čtení. I. Z písemnictví polského (1850) [Polsko, literatura]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/81153-vseslovanske-pocatecni-cte-16110596451-1024x1024.jpg)


![Panovníci českých zemí ve faktech, mýtech a otaznících [Dějiny českých panovnických rodů; mj. i Přemysl Otakar, Jiří z Poděbrad, Zikmund, Karel IV, Václav IV., Lucemburkové, Přemyslovci, Habsburkové ad.] Panovníci českých zemí ve faktech, mýtech a otaznících [Dějiny českých panovnických rodů; mj. i Přemysl Otakar, Jiří z Poděbrad, Zikmund, Karel IV, Václav IV., Lucemburkové, Přemyslovci, Habsburkové ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/747617-panovnici-ceskych-zemi-ve-17525824161-1024x1024.jpg)





![Československé lidové výtvarnictví [mj. řezbářství, betlémy, perníkářství, nábytkářství, lidové hračky] - národopis Československé lidové výtvarnictví [mj. řezbářství, betlémy, perníkářství, nábytkářství, lidové hračky] - národopis](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/748720-ceskoslovenske-lidove-vyt-17538570781-1024x1024.jpg)

