NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 590
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbet, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Verlag C. H. Beck, München 1993.
Stav velmi dobrý, přebal lehce zašpiněný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 753-768. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Středisko Státní památkové péče a ochrany přírody středočeského kraje, 1985. Původní brož, 34..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha 2022, 311 stran.
Nová
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 225.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v horní části natržená. Některé složky jsou uvolněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1975. Edice Stopy, fakta, svědectví. Vydání první. Stran 238. Rozměr 15x23 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Moskva 1973.
Dobrý stav, obálka zašpiněná, lehce natržená a odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Odeon, Klub čtenářů sv. 625, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 469 stran, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Penguin Books, 1987.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Karel Voleský, Praha 1940. Původní celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 143
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Svazek I. Druhé vydání. Historická Bibliotéka. Slovanské starožitnosti, č.IV. Nákladem Bursíka a Koh..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Poloplátěná vazba, stran 221, rozměry: 15,5 x 20 cm. VI. vydání.
Stav velmi dobrý. Desky jsou mírně ušpiněné a odřené, přední část desek se uvolňuje od vazby.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Lužickosrbská knihovnička, čís. 27. Společnost přátel Lužice, Praha, 1945.
Přeložil a úvod napsal..
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Osveta, Martin 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem + kartonové pouzdro, 4°, 160 stran + 16 stran příloha, množství fotografií. Slovensky.
Stav pěkný.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Nákladem Spol. přátel starožitností, Praha, 1940. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 17 x 26 cm, 147 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce odřené, ušpiněné, zažloutlé a mírně otřepené (viz foto). Nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zákazníci sk





![Slované [archeologie,osídlení ,obchod, řemesla, kulturu a denní život starých Slovanů ] Slované [archeologie,osídlení ,obchod, řemesla, kulturu a denní život starých Slovanů ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_3019_1-1024x1024.jpg)

![Foiničané [Féničané, starověk, antika, starověký národ ve Středomoří; písmo a jazyk Féničanů, jejich historie a umění, expanze] Foiničané [Féničané, starověk, antika, starověký národ ve Středomoří; písmo a jazyk Féničanů, jejich historie a umění, expanze]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/612940-foinicane-fenicane-16362372501-1024x1024.jpg)








