NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Rebo, 2000, 254 stran, rozměr 24 x 31 cm, původní pevná vazba s přebalem
stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Měkká vazba, 962 stran. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav horší, obálka je ušpiněná, otřepená a utržená od hřbetu. Knižní blok je včetně hřbetu rozlomený na dvě části. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze místy jsou skvrnky od stáří.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Nakl. Vyšehrad, Praha 1990. Původní pevná vazba s obálkou, 230 stran, rozměr A5.
Pěkný stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 480
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Weidenfeld and Nicolson 1972.
Stav dobrý. Bývalý knihovnický exemplář.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 590
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbet, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Jan Laichter, 1902,1903,1910. 4. opravené a doplněné vydání.
Dobrý stav, mírně odřené a zašpiněné desky (viz foto).
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 769-784. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
L. Niederle: Slovanské starožitnosti. Oddíl kulturní: Život starých Slovanů. Dílu I. svazek 2. Bursí..
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Příspěvek k etnografii severočeské vesnice a malého města v období národního obrození.
Akvarely a..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1941. Původní brož, 8°, 70 strana.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 14,5 cm, stran 152.
Velmi dobrý stav, obálka i stránky jsou na okrajích lehce zažloutlé. Na přídeští je nálekpa - knihovna J. T.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Moskva 1967.
Dobrý stav, lehce odřená obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Odeon, Klub čtenářů sv. 625, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 469 stran, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Indiana University Press, 2009.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, vydání třetí, 202 stran, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Zákazníci sk

![Encyklopedie východní mytologie. Legendy Východu [mýty a příběhy o hrdinech, bozích a válečnících starověkých říší- Egypt, Arábie, Persie, Indie, Tibet, Čína, Japonsko, Asie, Východ] Encyklopedie východní mytologie. Legendy Východu [mýty a příběhy o hrdinech, bozích a válečnících starověkých říší- Egypt, Arábie, Persie, Indie, Tibet, Čína, Japonsko, Asie, Východ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_391417_1-1024x1024.jpg)







![Umění lidových tesařů, kameníků a sochařů v Severních Čechách [etnografie vesnice a města v 19.st. Lidová architektura, venkovský dům, podstávka, dřevo; sochařství, kříže, sochy světců; Okresy Semily, Jablonec, Liberec, Česká Lípa, Litoměřice, Český ráj] Umění lidových tesařů, kameníků a sochařů v Severních Čechách [etnografie vesnice a města v 19.st. Lidová architektura, venkovský dům, podstávka, dřevo; sochařství, kříže, sochy světců; Okresy Semily, Jablonec, Liberec, Česká Lípa, Litoměřice, Český ráj]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_3355_1-1024x1024.jpg)





