NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ústřední národní výbor hl.m.Prahy, 1958.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný, odřený a natržený(viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Nákl. Ústřední školy dělnické, Praha 1924. Převazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 356
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na zadních deskách je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, stran 480, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet potrhaný, vyřazený knihovní exemplář.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
SPN, Praha 1972.
Velmi slušný stav, přebal potrhaný, zašpiněný a odřený.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Celoplátěná vazba se zlatou ražbou a s obálkou, rozměry: 22 x 30,5 cm, 228 stran textu a 8 obr. přílohy.
Velmi dobrý stav, věnování a podpis jednoho z autorů
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Ladislav Kuncíř, Praha 1931. 7. svazek Národní knihovny. Původní brož, menší 8°, 153 stran. Knižní b..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem Spol. přátel starožitností, Praha, 1940. Původní celoplátěná vazba, 147 stran.
V knize místy podtrháváno a vepsány popisky. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešit, stran 40 s množstvím fotografií, rozměry: 15 x 21 cm. Vyd. první.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Na první straně jsou razítka a podpis původního majitele.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nákladem Čechoslováka v Knihovničce Poupěte. Londýn, 1944. Původní brož, 8°, 37 stran.
..
Pěkný stav (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Převazba, stran 607, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, místy jsou skvrnky od stáří
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nákladem Slovanského ústavu, Praha 1931. Práce Slovanského ústavu v Praze, sv. III.
Slušný stav, knižní blok rozlámán na části, obálka zašpiněná, odřená a v okrajích potrhaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo Panorama, Praha 1987 v edici Naše vlast. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 200 stran včet..
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Podle lidových nápěvů. Nákladem vlastním, bez datace. Původní celoplátěná vazba, 12°, 57 stran. Dobr..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 611.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet vyšisovaný. Mírně zažloutlé stránky. Signaturní razítka.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 301.
Stav velmi dobrý, v textu je podtrháváno a vpisky tužkou. Razítko: Recensní výtisk.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní celoplátěná vazba se zdobením, rozměry: 21,5 x 27,5 cm, stran 260
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, v horní části je číslo, na hřbetu nálepka. Vyřazený knihovní exemplář, uvnitř knihy je množství razítek, na přídeští nálepka
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zákazníci sk





![Kytice z české a slovenské duchovní lyriky lidové [náboženské básně, písně, verše, poezie, náboženská duchovní lyrika lidová, mariánské písně aj.; ilustrace V. H. Brunner] Kytice z české a slovenské duchovní lyriky lidové [náboženské básně, písně, verše, poezie, náboženská duchovní lyrika lidová, mariánské písně aj.; ilustrace V. H. Brunner]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_284944_1-1024x1024.jpg)




![Lidové umění z Čech, Moravy a Slezska [Obsah: národopis, etnografie, folklor, lidová malba, kroj, sošky, výšivka ad.] Lidové umění z Čech, Moravy a Slezska [Obsah: národopis, etnografie, folklor, lidová malba, kroj, sošky, výšivka ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_86019_1-1024x1024.jpg)



![Na středním Polabí. Obrazy lidu a kraje (lidová kultura, mj. V městě Žižkově, Lázně Poděbrady, Koruna Kutné Hory, Na Lipanech, Král Jiří z Poděbrad, Generál Špork, Mozart v Sadské, Chrám a kostnice v Sedlci [Sedlec])) Na středním Polabí. Obrazy lidu a kraje (lidová kultura, mj. V městě Žižkově, Lázně Poděbrady, Koruna Kutné Hory, Na Lipanech, Král Jiří z Poděbrad, Generál Špork, Mozart v Sadské, Chrám a kostnice v Sedlci [Sedlec]))](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/763381-na-strednim-polabi-obrazy-17739915871-1024x1024.jpg)