SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vzestup Kartága (Kniha o Ash 2. díl)
Mary Gentle
Vydalo nakladatelství Návrat, Brno 2006. Vydání první, stran 515. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Když ještě žili lidé (Sci-fi)
Clifford D. Simak
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1970. Edice Kobra, svazek 18. Vydání první, stran 186. Původní brož, měkká vazba.
Desky odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Magie krve
Ilona Andrews
Vydalo nakladatelství FANTOM Print, Ostrava 2012. Vydání první, stran 287. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky po okrajích mírně odřeny. Stav dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Jak zacházet s nemrtvými (román, horor, Švédsko)
John Ajvide Lindqvist
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2012. Vydání první, stran 323. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky mírně zašpiněny. Stav jinak pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Válka světů / Neviditelný
Herbert George Wells
Vydalo nakladatelství Levné KnihyKMa, Praha 2003. Vydání první, stran 406. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Master of Earth and Water (fantasy)
Adrienne Martine-Barnes
New York, Avon books 1994, s. 395.
V dobrém stavu, na obálce jsou nalepeny polepky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Blackout (fantasy román)
Rob Thurman
Vydalo nakladatelství FANTOM Print, Ostrava 2011. Vydání první, stran 223. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Conan a slepá bohyně
Leon da Costa
Vydal Stanislav Plášil - nakladatelství VIKING, Praha 2003. Vydání první, stran 212. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Člověk na konci
Michael Crichton
Vydalo nakladatelství Baronet, Praha 2004. Vydání druhé, stran 224. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Když přitažlivost selže
George Alec Effinger
Vydalo nakladatelství POLARIS, Frenštát p. R. 1997. Vydání první, stran 263. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Červené koberce, odměřený krok (edice: Portréty) (povídky, Polsko, mj. Studnice bez vody, U nás doma je nádherně, Šípková Růženka)
Rafał A. Ziemkiewicz
Vydalo nakladatelství AF 167 v Kuřimi 1997. Vydání první, stran 226. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Patagonská síť - Ledová společnost 9.
Georges Jean Arnaud
Vydalo nakladatelství NAJÁDA Praha, 1994. Vydání první, stran 204. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Útok na Buchanan
Rick Shelley
Fantom Print, Ostrava 1999.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mršina (fantasy román)
Rob Thurman
Vydalo nakladatelství FANTOM Print, Ostrava 2011. Vydání první, stran 254. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Údolí světel
Stephen Gallagher
Nakl. AF 167, Brno 1995. Původní brož, měkká vazba, 225 stran, rozměr: 11 x 17 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Prorok se vrací
Josef Koenigsmark
Západočeské nakladatelství, Plzeň 1992.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021