SCI-FI - FANTASY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Brána, Praha 2012. Vydání první, stran 232. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Fragment, Praha 2014. Původní pevná vazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 360
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Série: Zlatý věk Venuše (1.). Vydalo nakladatelství Baronet, Praha 1996. Vydání první, stran 279. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Fragment v Praze 2018. Vydání první, stran 191. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Paris: Éditions de la Revue Blanche 1898, pův. brož, s celofánovou obálkou, 238 stran, 8° (12,5 x 19 cm)
zevně a uvnitř zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydala AG kult, Praha 1991. 1. vyd. Původní brož, měkká vazba, 8°, 229 stran.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství CooBoo, Praha 2013. Vydání první, stran 233. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2004, rozměry: 12 x 18 cm, stran 1168. Původní pevná vazba.
Velmi dobrý stav
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1986. Vydání první, stran 281. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství DOMINO, Ostrava 2010. Dotisk prvního vydání, stran 450. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Triton 2004. Stran 387. Brožovaná, rozměry: 11 x 16,5 cm
Stav pěkný.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
London, Harper Collins 2002, s. 554.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Motto, Praha 2012. Vydání čtvrté, v Motto první, stran 357. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství ETC, Praha 1996. Vydání první, stran 167. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Naše vojsko, Praha 1994. Vydání první, stran 208. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Fantom Print, 2017. Brožovaná, stran 271, vyd. první, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav výborný.
170Kč
Bez daně: 170Kč
Bez daně: 170Kč
Zobrazeny položky 897 až 912 z 1058 (67 stránek)
Zákazníci sk





![Lettres de Malaisie. Roman [Listy z Malajska, scifi, utopie] Lettres de Malaisie. Roman [Listy z Malajska, scifi, utopie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/735115-lettres-de-malaisie-roman-17379873601-1024x1024.jpg)



![Zpěv drozda [sci-fi] Zpěv drozda [sci-fi]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/691288-zpev-drozda-sci-fi-16849165671-1024x1024.jpg)






