SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Comicsový magazín Crew, 2/2003 (komiks, dobrodružství, mj. Red Meat, 100 kulek, Policie živě)
Jiří Pavlovský (red.)
Comicsový magazín Crew, č. 2, r. I. (2003). Původní sešit s obálkou, 4°, 80 stran. Velmi dobrý stav ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vnitřní světlo
Arthur Machen
Vydalo nakladatelství Aurora 1993. Pro nové vydání upravil Jan Šulc. Překlad z originálu. Vydání první. Stran 317. Rozměry: 12 x 21 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal ve hřbetě vyšisovaný, desky lehce odřeny, kniha zkosená. Stav dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Konec civilizace aneb Překrásný nový svět
Aldous Leonard Huxley
Nakl. Orfeus Szalai & Smolan, Praha, 1993. Původní pevná vazba, 191 stran, rozměr 15 × 21 cm.
Stav pěkný (viz foto).
360Kč
Bez daně: 360Kč
Znovuobjevení člověka I. (edice: Trifid, sv. 15) [sci-fi, povídky]
Cordwainer Smith
Vydalo: Nakladatelství Triton, 2002
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Oběť (edice: Kroniky Fey, sv. 1) [fantasy, román]
Kristine Kathryn Rusch
Kroniky Fey, sv. 1. Nakl. V. Soukup - Wales, Praha, 2003. Původní brož, nepatrně odřená, 323 stran, ..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Eon [sci-fi]
Greg Bear
Laser Books 1996
Stav dobrý viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Poslední Atlantiďan. Hlava profesora Dowella (edice: Omnia) [román, sci-fi]
Alexandr Běljajev
Praha, Svoboda 1985, s. 249.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
The Gods and their Machines
O.McGann
The O´Brien Press, Dublin Press 2004.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Oko kočky (příběh, dobrodružství)
Roger Zelazny
Příběh o neohroženém indiánském stopaři v daleké budoucnosti, který bojuje se záhadnými a bizarními ..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bouřlivé věky - Ztracený trůn (1. kniha)
Harry Turtledove
CLASSIC, Praha 2000. Brožovaná, rozměry: 10,5 x 17,5 cm, 415 stran.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Konec civilizace
Aldous Huxley
Vydalo nakladatelství Horizont, Praha 1970. Vydání první, stran 190. Původní brož, měkká vazba.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Až k tomu dojde (Sci-fi, povídky)
S. U. Tongi
Praha, Borský a Šulc 1925, s. 210.
Slušný stav, volnější vazba, poslední strana uvolněná.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Přízraky, duchové, obludy [edice Svět divů, tajemství a záhad]
Herbert Bruce Irwing
Nakladatelství Dialog, Litvínov 1998, Svět divů, tajemství a záhad. Původní pevná vazba, 144 stran, vydání první, rozměry: 12 x 20 cm.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pobřeží Infinity
David Brin
Návrat, 2006. Stran 851. Brožovaná, rozměry: 11 x 16,5 cm
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
PLÁN N [detektivní utopický román z prostředí Berlína]
Simon Urban
Vydalo: nakl. Odeon, Praha 2012. Pevná vazba s obálkou, 432 stran, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Modří lidé (edice: Saturn, sv. 160) [Sci-fi]
Pavel Bagrjak
Praha, Lidové nakl. 1989, s. 197.
Velmi slušný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021