SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rosekrucián
Christopher McIntosh
Vydala Moravská Bastei MOBA, Brno 2009. Vydání první, stran 223. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Leiningenův boj s mravenci (sci-fi) - vazba kůže-polokožená
C. Stephenson
Polokožená vazba (pův. obálka je vevázána) - kniha je vložena do kartonového pouzdra, rozměry: 13,5 x 21 cm, 45 stran.
Pěkný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Záhada roku 2345 (sci-fi)
R. V. Fauchar
Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 23 cm, stran 176.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Vyřazený knihovní exemplář.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Věk mloků   Agent JFK 15.
Karolina Francová
Nakl. Triton, Praha 2008. Brožovaná, 189 stran, rozměry: 13 x 18,5 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Uvnitř vesmírných lodí
George Adamski
STAR, nedatováno (90. léta). Původní brož, 8°, 159 stran. Pěkný stav (viz foto). ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zlomek času
Erich von Däniken
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2005. Vydání první, stran 176. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ocelová krysa * Ocelová krysa se mstí
Harry Harrison
Nakl. Mustang, Plzeň 1996. Universum. Vydání první. Původní brož, měkká vazba, 204 stran, rozměry: 11,5 × 18 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Hodina děsu
Stephen King
Nakl. Odeon, Praha, 1992. Původní brož, měkká vazba, 124 stran, první vydání, rozměr 11 x 19 cm.
Desky nepatrně odřeny a zašpiněny. Dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kolaps západní civilizace (eseje, predikce, klimatické změny, sci-fi)
Naomi Oreskesová, Erik M: Conway
Nakl. Práh, Praha 2016. Pevná vazba s přebalem, první vydání, stran 127, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Marťanská kronika - 451 stupňů Fahrenheita [Ray Bradbury; sci-fi]
Ray Bradbury
Vydal Odeon, Praha 1978. Klub čtenářů, sv. 429. Vydání 1., stran 364, rozměry: 13 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour]
Edgar Allan Poe
Vydala Mladá fronta, Praha 1970. Vydání první. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. rozměry: 14 x 21 cm, 190 stran.
Přebal mírně natržený. Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vítr z hor (série: Ve válce s Příšerou)
Andy Wildwood
Martin Koláček - E-knihy jedou 2019. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 404
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dutá země  Záhada století
Alec Maclellan
Vydalo nakl. Ivo Železný, Knihovna fantastických fakt - velká řada sv. 6. Praha 2000
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Stvořitelé boha
Frank Herbert
Nakl. AFSF, Praha, 1993. Původní brož, 188 stran, rozměr 10,5 × 18,5 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Od Heinleina po Aldisse - Cesta k science fiction IV. (antologie)
James E. Gunn (ed.) Heinlein, Aldiss, Asimov, Simack, Bradbu
AFSF, Praha 1994. Brožovaná, rozměry: 11 x 18,5 cm, stran 360
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour]
Edgar Allan Poe
Vydala Mladá fronta, Praha 1970. Vydání první. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. rozměry: 14 x 21 cm, 190 stran.
Přebal mírně odřený. Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021