SCI-FI - FANTASY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1989. Klub čtenářů Odeon, svazek 596. Vydání první, stran 698, rozměry: 14 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně natržený. Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Mladá fronta, Praha 1990. Edice Třináct, sv. 190. Původní celoplátěná vazba se zlacením a s přebalem, vydání první, 380 stran, rozměr: 14 × 21 cm.
Přebal odřený a po okrajích mírně natržený.Stav dobrý.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Mystery Film, Ostrava 2001. Původní vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 259 stran.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Československý spisovatel, Praha 1963. Obálka, vazba a typo Z. Seydl. Stran 260. Původní celoplátěná vazba. Rozměry: 11,5 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a v horní části natržená obálka, signaturní razítko
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba s obálkou, 67 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená. Na první straně je razítko nakl. Melantrich.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Triton 2003. Brožovaná, rozměry: 11,5 x 16,5 cm, stran 225
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Kniha světů, svazek první. Vydalo nakladatelství ČAS, Řitka 2011. Stran 251. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Ivo Železný, 2001. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, Stran 127
Pěkný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Mustang, Plzeň 1996, vydání první. Brožovaná. 270 stran, rozměr 11,5 × 18 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Baronet, Praha, 1994. Přeložil Vladimír Hanák. Původní pevná vazba, 351 stran, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Classic 2002.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Ivo Železný, 1999. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, Stran 127
Pěkný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Winston Smith, Praha 1991, edice Fantasy, sv. 1. Původní brož, 229 stran, rozměr 10,5 × 17,5 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Laser, Plzeň, 1996. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 343 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
ARADAN, Ostrava 1994.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba, 370 stran, rozměr: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk














