SCI-FI - FANTASY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Perseus, Plzeň 1996.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 22 cm, 150 stran.
Stav velmi dobrý, některé složky jsou uvolněné. Stránky lehce zažloutlé.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Winston Smith, Praha 1994. Původní brož, 8°, 529 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)! - - - Říká se, ..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Mladá fronta, Praha 1992. Vydání první. Původní brož, 296 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakl. Mustang, Plzeň 1996. Universum. Vydání první. Brožovaná, 204 stran, rozměry: 11,5 × 18 cm.
Stav dobrý, kniha je zabalena do průhledného obalu, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Golem, Praha 1996.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Triton, Praha, 2008. Původní brož, mírně očteno, zřejmě něčím polito (lehce pokroucené stránky), 640 stran, rozměr: 13,5 × 20 cm.
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Polaris, Praha 1992. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 158.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: Nakladatelství Riopress v roce 1996, s. 276.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11,5 x 18 cm, stran 161.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakladatelství Jos.R.Vilímek v Praze 1936. Stran 310. Původní celoplátěná vazba. Rozměr: 14x21 cm.
Hřbet lehce odřen, stav dobrý(viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Aurora 1993. Pro nové vydání upravil Jan Šulc. Překlad z originálu. Vydání první. Stran 317. Rozměry: 12 x 21 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal ve hřbetě vyšisovaný, desky lehce odřeny, kniha zkosená. Stav dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nakl. Orfeus Szalai & Smolan, Praha, 1993. Původní pevná vazba, 191 stran, rozměr 15 × 21 cm.
Stav pěkný (viz foto).
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydal: Československý spisovatel, 1990
Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Mise na Zemi – Nový styl spekulativně fikční epiky, která má kořeny v dnešním tajném světě výzvědnýc..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Laser Books 1996
Stav dobrý viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk



![Šepot ve tmě a jiné hrůzostrašné příběhy [horor, horory - antologie povídek] Šepot ve tmě a jiné hrůzostrašné příběhy [horor, horory - antologie povídek]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/721809-sepot-ve-tme-a-jine-hruzo-17219024231-1024x1024.jpg)








