SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Janičáři (Sci-fi)
Jerry Pournelle
United Fans, Praha 1997.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Elektropolis. Román budoucnosti (román, ilustrace Jiří Wowk)
Otfrid Hanstein
Román budoucnosti. Nakl. Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Ilustroval Jiří Wowk. Přeložil Oldřich ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Megapolis (Miroslav Žamboch)
Miroslav Žamboch
Triton - EF, Praha 2010, brožovaná, vyd. v Tritonu první, stran 2136, rozměry: 13 x 18,5 cm
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Mimo prostor a čas: Setkání s nepochopitelným
Johannes v. Buttlar
Ikar, Praha 1997. Původní vazba s přebalem, 197 stran, barevná obrazová příloha. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Syn řeky [fantasy, sci-fi]
Paul J. McAuley
Plzeň 2000
Stav dobrý viz foto.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Zrádný mýtus aneb Jak se to málem nevyplatilo (Fantasy)
Robert Asprin
Perseus, Plzeň 1996.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nottinghillský Napoleon (ed. Knihy dobrých autorů)
Gilbert K. Chesterton
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 22 cm, 150 stran.
Stav velmi dobrý, některé složky jsou uvolněné. Stránky lehce zažloutlé.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Santiago: Mýtus daleké budoucnosti (sci-fi)
Mike Resnick
Winston Smith, Praha 1994. Původní brož, 8°, 529 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)! - - - Říká se, ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Engerlingové
Jaroslav Velinský
Horizont, Praha 1995. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 208
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
To nejlepší ze science fiction II. Druhá reprezentativní ročenka
Gardner Dozois (ed.) Aldiss, Resnick, Silverberg ad.
Nakl. ABR, Praha 1995. 1. vydání. Původní pevná vazba, 615 stran, rozměr: 16 x 23,5 cm.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hrútvang (Sci-fi)
Adam Andres
Golem, Praha 1996.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Koniáš – Vlk samotář
Miroslav Žamboch
Nakl. Triton, Praha, 2008. Původní brož, mírně očteno, zřejmě něčím polito (lehce pokroucené stránky), 640 stran, rozměr: 13,5 × 20 cm.
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Z prachu zrození
Raymond Douglas Bradbury
Ve spolupráci vydal Knižní klub - Euromedia Group a nakladatelství Baronet, Praha, 2002. Původní vazba s přebalem, 192 stran, rozměr 12,5 × 20 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
To nejlepší ze SF roku 1960
Isaac Asimov (ed.)
Nakl. Návrat, 1994. Původní brož, měkká vazba, rozměr: 11,5 x 18 cm, 316 stran.
Hřbet knihy nahoře odřený. Dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Anděl zkázy (román, Sci-fi)
Garry D.Kilworth
Vydalo: Nakladatelství Riopress v roce 1996, s. 276.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zrod Satanova atomu, díl III. Jménem Satana (exil)
John Danius
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11,5 x 18 cm, stran 161.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021