SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Roboti doktora Galvanesca
Jurij Smolyč
vědecká fantasie Nejlevnější románová knihovna, Knihovna Rudého Práva, ročník III. čísla 1-6, Praha,..
Pěkný stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Kolem Měsíce / Los číslo 9672 /  Cesta do Francie
Jules Verne
Převazba - část obálky je nalepena na desky, rozměry: 16 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené a mírně ušpiněné desky, mírně zažloutl stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Ocelové město (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 15) HOL
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek - nakladatelství NÁVRAT, Brno 1995. Stran 176. Původní celoplátěná vazba se zlacením.
Stav perfektní.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Blood of elves (Fantasy)
Andrzej Sapkoeski
Londýn 2009.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ostrov beze spánku (sci-fi)
Henri Allorge
Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, 280 stran, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Kniha je mírně zkosená, knižní blok se v přední části uvolňuje z desek.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Legendy: Draci. Sbírka fantastických povídek
Michael Bronec, Jakub D. Kočí
Straky na vrbě Praha 2010.Pevná vazba, rozměry: 14,5 x 22 cm, stran 795
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Vynález zkázy (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 37) HOL
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek - nakladatelství NÁVRAT, Brno 1997. Stran 208. Původní celoplátěná vazba se zlacením.
Stav perfektní.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Jak se stát pirátem / Škyťák Šelmovská Štika III.
Cressida Cowellová
Vydalo nakladatelství Slovart, v edici BRIO, 2014. Vydání první, stran 221. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nový Tarzan. Povídky veselé i neveselé (sci-fi)
Antoni Lange
Původní celoplátěná vazba se zdobením, 232 stran, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Tunel (vazba kůže - polokožená)
Bernhard Kellermann
Jos. R. Vilímek, Praha. Polokožená vazba. Rozměry: 13 x 18 cm. Stran 397
Stav pěkný, podpis pův. majitele
150Kč
Bez daně: 150Kč
Malevil ( Robert Merle)
Robert Merle
Vydal Československý spisovatel v Praze 1974. Obálka, vazba a portrét autora od Pavla Broma. Graficky upravil Karel Divina. První vydání, stran 488, rozměr: 13,5 x 20,5 cm. Původní celoplátěná vazba s
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Záhadná fata morgána
Helmut Tributsch
Nakl. Naše vojsko, Praha 1998. Původní pevná vazba, 376 stran, vydání první, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Útesy křiku (Fantasy)
Jaroslav Mostecký
Klub Julese Vernea, Praha 2004.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Planeta Eden. Svět zítřka v socialistickém Československu 1948–1978 (sci-fi literatura, Teodor Rotrekl, Zdeněk Burian aj.)
Tomáš Pospiszyl, Ivan Adamovič
Vydal Arbor Vitae, Praha 2010, formát A4, 4°, 248 stran, 26 x 24 cm, brožovaná.
Výborný stav, nová kniha .
1 199Kč
Bez daně: 1 199Kč
Světy bez hranic [edice Knihy odvahy a dobrodružství KOD, svazek 158]
Bertil Mårtensson
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze roku 1989, 2. vydání. Počet stran 187. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ve jménu Dia. Bohové - Argonauti - Atlantida (záhady, mytologie)
Erich von Däniken
Vydalo: nakl. Ikar, Praha 2000. Pevná vazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 205
Stav výborný
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021