SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pán prstenů III. Návrat krále
J. R. R. Tolkien
Vydala Mladá fronta, Praha 2002. Přebal a vazbu navrhl Václav Sivko. Graficky upravil Michal Houba.Stran 416. Původní pevná vazba s přebalem.
Velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Vzpoura oceánů
Frank Schätzing
Euromedia Group - Knižní klub, Praha, 2006. První vydání. Původní pevná vazba s přebalem, 928 stran, rozměry: 15 x 23,5 cm. .
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Faktor PSI - paranormální jevy
Dan Aykroyd
Kniha je věnována paranormálním jevům a záhadám - záhadným úmrtím, telekinezi, cestování časem, zomb..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Stvořitel světa
A. E. van Vogt
Vydal Classic And, 1996. Stran 165. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
My z Atlantidy: Svědectví z dávných časů
Rainer Holbe
Naše vojsko, Praha 1997. Původní pevná vazba, 8°, 136 stran. Pěkný stav (viz foto). ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Marťanská kronika [Ray Bradbury - cyklus sci-fi povídek z roku 1950 popisujících fiktivní kolonizaci planety Mars]
Ray Bradbury
Vydala Mladá fronta, Praha 1963. Edice Máj, svazek 20. Ilustroval Vladimír Fuka. Vydání druhé, stran 212, 8 příloh. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Santiago: Mýtus daleké budoucnosti (Sci-fi)
Mike Resnick
Winston Smith, Praha 1994.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Převážně neškodná
Douglas Adams
Nakl. Argo, Praha, 1994. Původní pevná vazba s přebalem, 191 stran, první vydání, rozměr: 12,5 x 20 cm.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Signals from the Unknown: Czech Comics 1922-2012 (ANGLICKÁ VERZE KNIHY SIGNÁLY Z NEZNÁMA)
Kořínek, Pavel - Prokůpek, Tomáš
Řevnice, Arbor vitae 2012, 1. vydání
Kniha je nová,
1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Elementálové
Michael McDowell
Vydal Dobrovský, edice Fobos, Praha 2021. Stran 289. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cesta do Ejn Charod
Amos Kenan
Vydal Ivo Železný, Praha 1993. Vydání první, stran 151. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Temná strana slunce (Terry Pratchett) - sci-fi
Terry Pratchett
Vydal Magnet-Press, Praha 1997. 1. vyd. Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 192 stran.
Stav pěkný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Starman Jones (Sci-fi)
Robert A. Heinlein
Classic, Praha 1996.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Alenka v kraji divů / Alice´ s Adventures in Wonderland
Lewis Carroll
Nakl. Hynek, Praha 1994. Původní brož, měkká vazba, malá 8°, 195 stran.
Hřbet desek mírně odřený. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Eopsyché. Prapohádka (edice: Matice lidu) (mýty, mj. Inkarnace, Nostalgie, Obležení)
Rudolf Richard Hofmeister
Vydalo nakladatelství Šolc a Šimáček v Praze 1930, 268 stran, druhé vydání. Původní celoplátěná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky mírně odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Král Kull (Fantasy)
Robert Ervin Howard
ARLA, nedatováno.
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021