SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zajatci ledu. Ledová společnost. 6 (edice: Ero/Sci-fi) (fantasy)
Georges Jean Arnaud
Lien je na palubě Kurtsovy pirátské lokomotivy a před pronásledováním Bezpečnosti Transevropské spol..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Kyberiáda (sci-fi)
Stanislaw Lem
Vydal Československý spisovatel v Praze 1983.Typografie Oldřich Hlavsa. Vydání první, stran 192. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Brutální byznys (sci-fi, Londýn)
Richard Morgan
Vydalo nakladatelství TRITON, Praha 2007. Edice Trifid, svazek 189. Vydání první, stran 553. Původní..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slunce a stín
Ray Bradbury
Nakl. Mladá fronta, Praha, 1963. Kapka, knihovna pro každého sv. 63. Obálku navrhl a graficky upravil Jaroslav Šváb. 164 stran. Brožovaná, vydání první, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet. Mírně zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Blíženci z ledové pouště (dobrodružství, fantasy)
Zdeněk Jecelín
Praha, Mladá fronta 2007, s. 356.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Na Zemi a na Marsu (sci-fi) (originální vazba)
Kurd Lasswitz
Originální celoplátěná vazba s reliefní ilustrací na čelní desce. Rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 474.
Stav velmi dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Narovnaná zeměkoule
R. V. Fauchar
Nakl. Vojtěch Šeba, Praha, 1946. Obálka a ilustrace F. Fiala. Původní zdobená poloplátěná vazba, 202 stran, první vydání.
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ostrov zasvěcení (série: Sedmý smysl, díl 1.) (pošk.)
Ilka Pacovská
Albatros, Praha 2012. Pevná vazba, vydání první. Stran 345. Rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav dobrý, lehce odřené desky a hřbet, hřbet je mírně zkosený, mírně ušpiněná vazba a ořízka, naražené a odřené rohy
80Kč
Bez daně: 80Kč
Válka s mloky (Světová četba, sv. 86)
Karel Čapek
Brožovaná s přebalem, stran 320, rozměr: 11,5 x 17 cm.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Úsvit robotů - soumrak lidstva
Kevin Warwick
Vesmír, Praha 1999.
Dobrý stav, desky lehce poškrábané.
79Kč
Bez daně: 79Kč
Detektiv bez bázně a hany (série: Smrtislav Hezoun)
Derek Landy
Argo, Praha 2007. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, 255 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je v dolní části pomačkaná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Den falešné kočky (román, Finsko)
Pasi Ilmari Jääskeläinen
Vydalo: nakl. Paseka, Praha 2018
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Krvavá církev 2: Pekelná bible
Terry Goodkind
Classic, 1999. Brožovaná, stran 400, rozměry: 10,5 x 18 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Narovnaná zeměkoule. Technický dobrodružný román (dobrodružství; obálka a ilustrace F. Fiala)
R. V. Fauchar
Technicko-dobrodružný román. Vydalo nakladatelství Vojtěch Šeba v Praze 1946. Obrázky a obálka F. Fi..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021