SCI-FI - FANTASY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Záhadné PODZEMÍ odhaluje nová hrozivá tajemství! Tam, kde se Will nachází právě teď, by nechtěl být ..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydal Český filmový ústav, Praha 1990.
Zadní strana obálky zašpiněna.Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: Státní nakl. dětské knihy, Praha 1964
Velmi dobrý stav, mírně natržený přebal na zadní straně přebalu
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakl. Mot komiks, Praha 2004. Brožovaná, stran 104, vydání první, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nebyla to moje představa ideální dovolené, ale tohle byla práce. Koneckonců i nájemný vrah si musí v..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Nakl. Laser, 1993. Původní pevná vazba, 294 stran, rozměr: 15 x 21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Svoboda, Praha 1983. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první, 726 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Mladá fronta 1959, s. 194.
Velmi slušný stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Převazba - původní obálka je vevázána, rozměry: 13,5 x 21 cm, 45 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Ivo Železný, Praha 2000. Původní brož (nepatrně odřená), dolní roh ohnutý, lehce očteno, 415 stran, rozměr: 10,5 x 17,5 cm.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, rozměry: 14 x 18,5 cm, 372 stran.
Velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydalo nakladatelství Fragment, Havlíčkův Brod, 2006. Stran 222. Původní pevná vazba. Rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav výborný.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Vydal: nakl. E. Weinfurter, Praha 1914
Velmi slušný stav, zašpiněné desky, částečně uvolněná vazba, mírně zašlá
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Výheň rozmanitých světů začíná člověka přetavovat na specializované kultury a Země přestává být stře..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakl. Ivo Železný, Praha 1994. Vydání 1. Původní pevná vazba s přebalem, 214 stran, rozměr: A5.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Mystery Film, Ostrava 2001. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 259 stran.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk







![Experiment člověk [sci-fi] Experiment člověk [sci-fi]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/704834-experiment-clovek-sci-fi-17023921111-1024x1024.jpg)
![Marťanská kronika [Ray Bradbury - cyklus sci-fi povídek z roku 1950 popisujících fiktivní kolonizaci planety Mars] Marťanská kronika [Ray Bradbury - cyklus sci-fi povídek z roku 1950 popisujících fiktivní kolonizaci planety Mars]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-04-15-10-11-42-01-1024x1024.jpg)







