SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Strážci polární stanice (edice: Knihy pro mládež) (Fantastický román; obálka Jan Holeček)
G. Grebněv
Fantastický román. Svoboda, Praha 1946. Původní poloplátěná vazba, 4°, 126 stran, 17 celostránkových..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Noc a jitro, díl 1. a 2. se 3 (sci-fi) 1845
Převazba, rozměry: 11 x 17 cm, stran 158 a 138
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, vyřazený knihovní exemplář. Uvnitř stav velmi dobrý
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Únosce draků (série: Sedmý smysl, díl 3.)
Ilka Pacovská
Albatros, Praha 2013. Pevná vazba, vydání první. Stran 332. Rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zoidée. Dívka z planety Bardžá (Sci-fi)
Ing. Václav Semerád
Vydalo: nakl. Autobus, 1999
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jantar a železo
Margaret Weis
Fantom Print, 2011. Brožovaná, stran 255, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Mordred. Artušův bastard (fantasy, král Artuš, legenda)
Douglas Clegg
Fantasy příběh z časů krále Artuše. Vydala Mladá fronta, Praha 2009. Přeložil Jan Pavlík. Vydání prv..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pytel kostí
Stephen King
Nakl. BETA - Dobrovský, Praha 2007. Původní pevná vazba, bez přebalu, rozměr: 15 x 21 cm, 495 stran.
Desky mírně zašpiněny. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Beztvářní (série: Smrtislav Hezoun)
Derek Landy
Argo, Praha 2010. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, 273 stran.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Teckla (Fantasy)
Steven Brust
Vydal: Fantom Print, Ostrava 2009
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Třetí břeh řeky
Dauphin, Liberec-Praha 1996. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 117 stran.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Válka s mloky (Karel Čapek)
Karel Čapek
Československý spisovatel, Praha 1981. Spisy K. Čapka sv. 9. Typografie O. Hlavsa. Stran 272. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 13 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Šest dnů na Luně 1
Ivo Štuka
Vydalo SNDK, Praha 1963. Původní celoplátěná vazba s obálkou, ta lehce odřená a natržená. S nádherný..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Světlo země (Sci-fi)
Arthur C. Clarke
Laser, Plzeň 1992. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, vyd. první, stran 144.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Projekt posmrtného života (Sci-fi)
Ryan Boudinot
Vydalo: nakl Argo, Praha 2015
Velmi dobrý stav. Jako nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zlomená čepel (edice: Trilogie Runové Čepele) (fantasy román)
Ann Marston
Runová čepel - III. Unesená bheancoran prince ze Skai a vyhnanec z Tyry sdílejí děsivé tajemství - M..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Čtyři roční doby
Stephen King
Nakl. Pavel Dobrovský - Beta, Praha 2003. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 471 stran, rozměry: 15 × 21 cm.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021