SCI-FI - FANTASY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pavel Dobrovský – Beta, Praha 2011. 2., revidované vyd., původní brož, 12 x 18,5 cm, 460 str.
Dobrý stav, od str. 282 horní část zvlněná od vlhkosti
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Albatros, Praha 2012. Pevná vazba, vydání první. Stran 345. Rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav dobrý, lehce odřené desky a hřbet, hřbet je mírně zkosený, mírně ušpiněná vazba a ořízka, naražené a odřené rohy
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Překlad: Vladimír Hanák
Vydalo: nakl. Baronet a. s., Praha 1996
414 stran
..
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Classic, 1999. Brožovaná, stran 405, rozměry: 10,5 x 18 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Knižní klub, Praha 2006. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, vydání první, 264 stran. EAN: 9788024216881.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Argo, Praha 2007. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, 255 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je v dolní části pomačkaná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Opava, Jan Bodrov 2017, s. 372.
Výborný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Fantom Print, Ostrava 2012. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 383 stran.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Detektivní román. Přeložil Miloš Maixner. Nakladatel B. Kočí v Praze, nedatováno. Stran 295. Původní..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 243
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nakl. Baronet, Praha 1996. Původní pevná vazba, 313 stran, rozměr 15 × 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Fragment 2013, s. 395.
Výborný stav.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Nadsmyslovým spojením obdařené sestry Regina a Renata jsou si natolik podobné, že je od sebe nikdo n..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1970. Vydání první. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. rozměry: 14 x 21 cm, 190 stran.
Přebal mírně odřený a potrhaný. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal: Fantasy Banshies, 2003
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Převazba, 222 stran. Rozměry: 13,5 x 17 cm.
Stav dobrý, desky jsou pocákané bílou barvou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk












![Čas zkázy (edice: Věk magie) [Fantasy] Čas zkázy (edice: Věk magie) [Fantasy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-06-29-14-23-28-01-1024x1024.jpg)

![Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour] Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/744940-predcasny-pohreb-a-jine-p-17488082881-1024x1024.jpg)

