SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Životní názory kocoura Moura
E. T. A. Hoffmann
Vydala Mladá fronta, Praha 1979. Edice Máj, sv. 328. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 389 stran, rozměr: 13,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Fantastická cesta II. Místo určení: Mozek (román, sci-fi)
Isaac Asimov
SLAN, Slaný 1992, brožovaná, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 277.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zelenou nahoru (Sixty-Eight Publishers, exil)
Jan Beneš
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 313 stran.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Tenká jako skořepina
Rudolf H. Daumann
Nakl. Toužimský a Moravec, Praha, 1940. Ilustroval Jiří Wowk. Přeložil Franta Štěpánek. Původní převazba, 333 stran.
Zadní strana desek zašpiněna. Dobrý stav (viz obr.)!
180Kč
Bez daně: 180Kč
Alenka v kraji divů a za zrcadlem
Lewis Carroll
Přeložil Aloys a Hana Skoumalovi. Vydalo nakladatelství Albatros, Praha 1983. Ilustrovala Markéta Prachatická. Graficky upravil Oldřich Hlavsa.
Stav uvnitř dobrý, přebal zažloutlý a po okrajích natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hranice volnosti (série Kateni)
Anne McCaffley
Netopejr, 1998. Brožovaná, 348 stran, rozměr: 10,5 x 17,5 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
ZAKÁZANOU RYCHLOSTÍ (Sci-fi)
Pavel Kosatík (ed.)
Vydal: Československý spisovatel, 1990
Velmi slušný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pán prstenů I. Společenstvo Prstenu
J. R. R. Tolkien
Nakl. Mladá fronta, Praha 1990. Edice Třináct, sv. 190. Původní celoplátěná vazba se zlacením a s přebalem, vydání první, 380 stran, rozměr: 14 × 21 cm.
Přebal odřený a po okrajích mírně natržený.Stav dobrý.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Neuvěřitelné skutečnosti I. díl, Šokující objevy potvrzují prastaré mýty (záhady, mimozemské civilizace)
Arnošt Vašíček
Mystery Film, Ostrava 2001. Původní vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 259 stran.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Mosty přes propast času [román, sci-fi, putování časem]
Ludmila Vaňková
Vydalo nakladatelství Šulc - Švarc, Praha 2020. První úplné vydání, stran 560. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Aljuta s Trávkou letí na měsíc
Sergej Rozanov
Jan Laichter, Praha, nedatováno. Původní poloplátěná vazba, 8°, 140 stran, ilustrace v textu. Desky ..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Strážci času
Poul Anderson
Brožovaná, stran 152, rozměry: 12 x 19 cm.
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Utajený svět
Valentina Montevecchi
Kniha světů, svazek první. Vydalo nakladatelství ČAS, Řitka 2011. Stran 251. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Měsíční šachta. Záhadný Rudolf Hess. Hledání archy úmluvy (Magazín záhad - fantastická fakta)
Ivo Železný, 2002. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, Stran 127
Pěkný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Conan bukanýr
Lyon Sprague de Camp
Nakl. Mustang, Plzeň 1995, vydání první. Brožovaná. 202 stran, rozměr 11,5 × 18 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Povídky. Skokan (Démon perversity. Sfinga. Síla slova. Melonta Tauta...) - Edgar Allan Poe
Edgar Allan Poe
Původní celoplátěná vazba. Stran 305. Rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021