SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kolaps západní civilizace (eseje, predikce, klimatické změny, sci-fi)
Naomi Oreskesová, Erik M: Conway
Nakl. Práh, Praha 2016. Pevná vazba s přebalem, první vydání, stran 127, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Malevil (Robert Merle)
Robert Merle
Vydal Československý spisovatel v Praze 1974. Obálka, vazba a portrét autora od Pavla Broma. Graficky upravil Karel Divina. První vydání, stran 488, rozměr: 13,5 x 20,5 cm. Původní celoplátěná vazba s
Velmi dobrý stav, lehce odřená a mírně zažloutlá obálka.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Z krajin soumraku
Arthur Conan
Nakl. Eminent, Praha 2007. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr 15x21 cm, 237 stran.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Tichá hrůza [horory a fantaskní povídky - Bradbury Zástup - Daphne du Maurier Ptáci a další]
Tomáš Korbař (vybral, uspořádal, přeložil)
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 19 cm, vydání první, 318 stran.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bílý žralok
Peter Benchley
Nakl. Argo, Praha 1996. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 20 cm, 281 stran, vydání první.
Stav pěkný (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Famfrpál v průběhu věků
J. K. Rowlingová
Vydalo nakladatelství Albatros, Praha 2017. Původní pevná vazba, 8°, 141 stran, třetí vydání.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Fantastická zoologie (pošk. obálka)
Jorge Luis Borges
První vydání, 220 stran s ilustrovanými obrázky, původní celoplátěná vazba se zlatým ražením s obálkou. Rozměry: 16,5 x 16 cm.
Stav velmi dobrý, pouze na obálce jsou skvrny.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ďábel ve zvonici
Edgar Allan Poe
Pevná vazba, rozměry: 12 x 16 cm, 74 stran.
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlé stránky, na titulním listu je jméno původního majitele.
150Kč
Bez daně: 150Kč
2001: Vesmírná odysea
Arthur C. Clarke
Vydalo nakladatelství Svoboda Praha, 1971.
Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Cesta slávy (Fanatsy)
Robert A. Heinlein
Laser, Plzeň 1992.
Dobrý stav, lehce zešikmená vazba.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Venuše jako budoucí kolonie země
V. V. Stratonov
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, 170 stran, čb. obrázky v textu.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce odřená, hřbet je v horní části natržený, stránky jsou zažloutlé a některé složky jsou uvolněné
80Kč
Bez daně: 80Kč
Do Měsíce (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 8)
Julius Verne
Vydal Radomír Suchánek v nakladatelství Návrat, Brno 1995. Stran 194. Původní celoplátěná vazba se zlacením.
Stav výborný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Nový ráj - Terraforming - poslední  šance lidstva
Johannes V. Buttlar
Nakl. Ikar, Praha 1999. Pevná vazba s obálkou, vydání první, stran 180, rozměry: 13 x 21 cm.
Přebal po okrajích natržený. Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Tyranův stín (Fantasy) - Kronika Černé legie
Glen Cook
Brokilon, Ostrava 2000.
Velmi dobrý stav.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Ghost : Painful Music (komiks)
Eric Luke
Published 1999 by Dark Horse Books.
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Eopsyché. Prapohádka
Rudolf Richard Hofmeister
Družstevní práce, Praha 1927. Původní celoplátěná vazba. ROzměry: 14 x 19 cm, stran 238.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021