SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zrození stínů (První kniha trilogie Světlonoš - fantasy)
Oliver Johnson
První kniha trilogie Světlonoš. Město Thrull, kdysi zasvěcené Rehovi, bohu Světla, bylo před sedmi l..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Potkanka (Günter Grass - román, sci-fi, konec světa)
Günter Grass
Přeložil Hanuš Karlach. Mladá fronta, Praha 1992. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 349 stra..
Dobrý stav (viz foto)!
50Kč
Bez daně: 50Kč
Tolkienův bestiář [Tolkien]
David Day
Vydalo nakladatelství Mustang, Plzeň 1995. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 302 stran, první vydání. Bohatě ilustrováno.
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zázračný dotek (román, fantasy)
Andrew Klavan
Praha, BB art 2002, s. 390.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
3012 - Herz des Organotrons
A.Mohr, S.Keuth
Edition Octopus, 2010.
Velmi dobrý stav, neautorské věnování.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Santiago: Mýtus daleké budoucnosti (sci-fi)
Mike Resnick
Říká se, že jeho otcem byla kometa a matkou kosmický vítr, že žongluje planetami, jako by to byla po..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Černý déšť
Graham Brown
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1978. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm, 228 stran.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Převážně neškodná
Douglas Adams
Nakl. Argo, Praha, 1994. Původní pevná vazba s přebalem, 191 stran, první vydání, rozměr: 12,5 x 20 cm.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Comicsový magazín Crew, 8/2004 (komiks, mj. Flinch-Předsevzetí, Planetary, Blacksad)
kolektiv autorů
Comicsový dvouměsíčník Crew, č. 8, 2004. Původní sešit s obálkou, 4°, 80 stran. Dobrý stav (viz foto..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Plutonie (ilustrace a obálka Zdeněk Burian)
Vladimir Afanasjevič Obručev
Vydalo SNDK, Praha, 1961. Knižnice vědeckofantastických příběhů, sv. 7. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 300 stran, třetí vyd. Rozměry: 17 x 24,5 cm
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená. Stránky nepatrně zažloutlé.
499Kč
Bez daně: 499Kč
K mrakům Magellanovým (ilustrace Teodor Rotrekl)
Stanislaw Lem
Vydala Mladá fronta, Praha 1956. Původní celoplátěná vazba s přebalem, množství ilustrací, 245 stran.
Přebal odřený a potrhaný, desky zašpiněny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Rukojmí Ziru (edice: Planeta Krišna) [fantasy]
L. Sprague de Camp
Plzeň, Mustang 1996, s. 184.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Alenka v kraji divů / Alice´ s Adventures in Wonderland
Lewis Carroll
Nakl. Hynek, Praha 1994.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Kukaččí vejce
Carolyn Janice Cherryh
Nakl. Svoboda, Praha 1995. Vydání první. Původní pevná vazba, 286 stran, rozměr: 13 x 20 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Slunce a stín
Ray Bradbury
Nakl. Mladá fronta, Praha, 1963. Kapka, knihovna pro každého sv. 63. Obálku navrhl a graficky upravil Jaroslav Šváb. 164 stran. Původní brož, vydání první, rozměry: 12 x 19 cm.
Ochranná fólie oloupaná, hřbet natržený, očteno. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021