SCI-FI - FANTASY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Fragment, Praha 2017. Pevná vazba, rozměry: 14 x 201 cm, 128 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo: nakl. Autobus, 1999
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Fantom Print Ostrava 2012. Pevná vazba s obálkou, vydání první, stran 415, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal Zvon, Praha, 1995. Původní brož, dotisk druhého vydání, rozměry: 12,5 x 20 cm, 85 stran.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
NÁVRAT, Brno 1996.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Knižní klub, Praha 2010. Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, 371 stran.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Rohy desek jsou naražené. Spodní části stránek jsou lehce zvlněné - vše suché a čitelné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Straky na vrbě, Praha 2007
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. BB/art, 2008. Vydání I.
Stav výborný(viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Ural - uran 235. Technicko-dobrodružný román pro mládež (dobrodružství; obálka a ilustrace F. Fiala)
Technicko - dobrodružný román pro mládež. Vydalo nakladatelství Vojtěch Šeba, Praha 1947. Vydání prv..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. AG Kult, Praha 1992. Brožovaná, 421 stran, rozměr: 10,5 × 18,5 cm.
Dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Československý spisovatel. Praha 2011. Pevná vazba, rozměry: 21 x 27 cm. Stran 771.
Stav pěkný, pouze desky jsou nepatrně odřené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Baronet 1996, s. 296.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Fantom Print, 2004. Brožovaná, stran 251, vydání první, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Fragment, Havlíčkův Brod 2006. Vydání první, stran 181. Původní pevná vazba.
Rohy desek mírně odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Pavel Dobrovský - BETA, Praha, 2002. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 609 stran, rozměr: 14,5 x 21 cm.
Výborný stav.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Vydalo: SNKLU, Praha 1964
Velmi slušný stav, natržený přebal.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk
















![První lidé na Měsíci (edice: KLub čtenářů, sv. 192) [sci-fi, Měsíc, ilustrace Adolf Hoffmeister] První lidé na Měsíci (edice: KLub čtenářů, sv. 192) [sci-fi, Měsíc, ilustrace Adolf Hoffmeister]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-08-28-15-47-32-01-1024x1024.jpg)