SCI-FI - FANTASY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ostrava, Fantom Print 2017, s. 319.
Výborný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo Naše vojsko v Praze 1994. Přebal a vazbu navrhla Larisa Dašková. Vydání první, stran 205. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
stav velmi pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1970. Vydání první. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. rozměry: 14 x 21 cm, 190 stran.
Přebal mírně odřený a potrhaný. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal: Knižní klub, Praha 2010
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Fantom Print, 201. Pevná vazba s obálkou, stran 398, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Série Dračinec Ohnivec. V dračinci se začala náhle šířit podivná dračí nákaza. Přivolali lékaře, a t..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Akcent, Třebíč 2007. Pevná vazba s obálkou, 428 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Václav Soukup, 2007
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Studio dobré nálady - nakl. Kredit, Praha 1993. 1. vydání. Původní pevná vazba, 627 stran, rozměr: 16 x 23,5 cm.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. V. Soukup - Wales, 2003. Původní brož, 315 stran, rozměr: 11 x 18 cm. Velmi dobrý stav (viz ob..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Albatros, Praha 2012. Původní pevná vazba, 570 stran. Rozměry: 12 x 20 cm.
Stav pěkný.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Praha, Toužimský a Moravec 1940, s. 333.
Velmi slušný stav.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Harper Collins Publishers, 2007.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Skaiové a Tyrové byli před dávnými časy jedním lidem. Ale dny neodvratně zmizely v propadlišti věků...
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Originální celoplátěná ozdobná vazba, 207 stran. Rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, pouze hřbet je lehce potrhaný, přední desky se uvolňují od vazby
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Nakl. Jos. R. Vilímek, Praha 1926. Celoplátěná vazba se zlacením, 282 stran. Rozměry: 15 x 20 cm.
Stav horší, desky jsou odřené, hřbet je utržený a vložený do knihy. Hřbet je lehce zkosený.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk



![Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour] Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/744940-predcasny-pohreb-a-jine-p-17488082881-1024x1024.jpg)




![Meč strachu (edice: Klub čtenářů SF) [fantasy] Meč strachu (edice: Klub čtenářů SF) [fantasy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-09-17-13-21-32-01-1024x1024.jpg)







