UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: Insel-Verlag, bez uvedení roku vydání. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 59 stran psaných frakturou s četnými černobílými obr., 8° (12 x 18,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Insel-Verlag, bez uvedení roku vydání. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 59 stran psaných frakturou s četnými černobílými obr., 8° (12 x 18,5 cm)
hřbet lehce odřený, jinak ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Roma: Paolo Cremonese 1930. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, 164 stran textu + 150 stran černobílých obr., 8° (13 x 18 cm)
hřbet vybledlý, desky lehce zašpiněné, předsádka s hnědými skvrnkami, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Rigby Limited 1979, s. 80.
V dobrém stavu. Na předsádce je napsáno věnování pův. majitele.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Josef Pávek 1905, s. 304.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští je štítek z knihovny. Na předsádce a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Josef Pávek 1912, s. 354.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští je štítek z knihovny. Na předsádce a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Josef Pávek 1906, s. 270.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští je štítek z knihovny. Na předsádce a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, F. Šimáček 1885, s. 376.
Perfektní stav.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Praha, F. Šimáček 1882, s. 259.
Perfektní stav.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Dortmund, Harenberg Edition 1991, s. 176.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London, Phaidon press 1972, s. 16+48 obr.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Leipzig, VEB E. A. Seemann Verlag 1982, s. 399.
Velmi dobrý stav. Pouzdro je lehce odřené a ve hřbetu natržené.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Roztoky u Prahy, Orion 1998, s. 195.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Napoli, Electra 1996, s. 303.
V dobrém stavu. Obálka je lehce odřená a zašpiněné.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Lausanne: Jean Marguerat 1947, pův. brož., 134 stran s četnými vlepenými ilustracemi, 8° (13,5 x 17 cm)
zevně otisky prstů, jinak perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Národní muzeum 2017, 1. vydání.
Kniha je nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 17537 až 17552 z 17575 (1099 stránek)
Zákazníci sk

![Die Bildwerke des Bamberger Doms - 46 Bildtafeln [památky] Die Bildwerke des Bamberger Doms - 46 Bildtafeln [památky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/743336-die-bildwerke-des-bamberg-17468051811-1024x1024.jpg)
![Das Sebaldusgrab - 44 Bildtafeln [památky] Das Sebaldusgrab - 44 Bildtafeln [památky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/743337-das-sebaldusgrab-44-bildt-17468055441-1024x1024.jpg)
![Storia della pittura moderna [malířství] Storia della pittura moderna [malířství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/743345-storia-della-pittura-mode-17469780121-1024x1024.jpg)











![Maurice Utrillo: Sa légende [umění, malířství, biografie] Maurice Utrillo: Sa légende [umění, malířství, biografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/744125-maurice-utrillo-sa-legend-17477349871-1024x1024.jpg)