UMĚNÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Die Bildwerke des Bamberger Doms - 46 Bildtafeln [památky]
Gröber, Karl
Leipzig: Insel-Verlag, bez uvedení roku vydání. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 59 stran psaných frakturou s četnými černobílými obr., 8° (12 x 18,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Das Sebaldusgrab - 44 Bildtafeln [památky]
Bischer, Peter
Leipzig: Insel-Verlag, bez uvedení roku vydání. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 59 stran psaných frakturou s četnými černobílými obr., 8° (12 x 18,5 cm)
hřbet lehce odřený, jinak ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Storia della pittura moderna [malířství]
Sarfatti, Margherita G.
Roma: Paolo Cremonese 1930. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, 164 stran textu + 150 stran černobílých obr., 8° (13 x 18 cm)
hřbet vybledlý, desky lehce zašpiněné, předsádka s hnědými skvrnkami, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Dreamtime Heritage. Austrailian Aboriginal Myths (Australské domorodé mýty, Austrálie; ilustrace Ainslie Roberts)
Melva Jean Roberts
Rigby Limited 1979, s. 80.
V dobrém stavu. Na předsádce je napsáno věnování pův. majitele.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pražská lidová revue 1905, roč. I. (časopis, měsíčník, kultura, beletrie, literatura, divadlo mj. O učení Darwinově, Obchodní styky se Srbskem, Stávky v Rusku, Hospodářská výstava v Hodoníně)
Josef Pávek
Praha, Josef Pávek 1905, s. 304.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští je štítek z knihovny. Na předsádce a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražská lidová revue 1912, roč. VIII. (časopis, měsíčník, kultura, beletrie, literatura, divadlo mj. Kultura orchideí, Pražské sady a ptactvo, K válce na Balkáně, Dubrovník - perla Dalmácie, Turnovsko a český ráj po stránce turistické)
Josef Pávek
Praha, Josef Pávek 1912, s. 354.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští je štítek z knihovny. Na předsádce a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražská lidová revue 1906, roč. II. (časopis, měsíčník, kultura, beletrie, literatura, divadlo mj. J. Vrchlický - Čím stůně IV. třída české akademie; T. G. Masaryk - Žurnalistika v malém národě; J. Zubatý - Buddhismus; Z. Nejedlý - Jubileum Mozartovo)
Josef Pávek
Praha, Josef Pávek 1906, s. 270.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští je štítek z knihovny. Na předsádce a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Turner (Great Artists Collection 19) (Joseph M. W. Turner, malířství, romantismus, Anglie)
William Gaunt
London, Phaidon press 1972, s. 16+48 obr.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Mittelasien. Kunst des Islam (Střední Asie, Umění islámu, mj. architektura, keramika, textil, Samarkand, Buchara, Taškent)
Burchard Brentjes - Karin Rührdanz
Leipzig, VEB E. A. Seemann Verlag 1982, s. 399.
Velmi dobrý stav. Pouzdro je lehce odřené a ve hřbetu natržené.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Maurice Utrillo: Sa légende [umění, malířství, biografie]
Gros, Gabriel-Joseph
Lausanne: Jean Marguerat 1947, pův. brož., 134 stran s četnými vlepenými ilustracemi, 8° (13,5 x 17 cm)
zevně otisky prstů, jinak perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Josef Suk: Housle, můj osud / The Violin, My Destiny [houslista Josef Suk, životopisné, hudba, dějiny hudby]
Vojtěšková, Jana (ed.)
Praha: Národní muzeum 2017, 1. vydání.
Kniha je nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021