UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zürich: Kunsthaus Zürich 1968, pův. brož., 18 stran s několika vyobrazeními, velké 8° (19 x 21 cm)
desky na několika místech odřené, jinak perfektní, celkově ale velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Národní památkový ústav, Praha 2023. Pevná vazba, rozměry: 20,5 x 24,5 cm, stran 318
Dobrý stav. Několik stran na začátku knihy je v horní části zvlněno od vlhkosti. Poškozeno, proto nižší cena.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Lugano: Biblioteca cantonale Lugano - Archivio Prezzolini-Fondo Ceronetti 2007. ISSN: 1421-3354
Pěkný stav, pouze hřbet lehce vybledlý.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha], Správa Pražského hradu, [2014], s. 110.
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Gustav Klimt. Buch mit 30 Kunstpostkarten (Umělecké pohlednice, soubor pohlednic. secese, malířství)
Stuttgart, Parkland Verlag 1990.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Edinburgh, National Gallery of Scotland 2003, s. 61.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Walter Foster Pub 1994, s. 64.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce zašpiněná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Köln, Taschen 1998, s. 95.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce odřená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Paris: Les Éditions de Minuit 1968, brož., 407 s., 8° (13,5 x 21,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebované a zažloutlá, ořízka s otiskem a stopami prachu.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Paris: Les Éditions de Minuit 1974, brož., 447 s., 10 listů obr. přílohy, 8° (13,5 x 21,5 cm)
Dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná, na hřbetu zažloutlá a se skvrnami, na ořízce jsou stopy prachu.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Geneve – Paris – New York: Albert Skira 1954.
Přebal potrhaný, z rubu podlepený papírem, okraje stránek lehce zažloutlé, jinak uvnitř zcela v pořádku. Celkově vzhledem ke stáří slušný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Warszawa: Oficyna Wydawnicza Auriga - Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe 1984.
Dobrý stav. Přebal mírně odřený a na horních rozích otlačený, papírový potah předního přídeští v přehybu dole trochu naprasklý, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Harmondsworth, Middlesex: Penguin Books Limited 1944. Pův. sešit s titulem na přední desce, 16 stran textu + 32 černobílých a barevných obr., 8° (22 x 18 cm, podélný formát)
Desky zašpiněné, desky a listy trochu pomačkané, jinak v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Harmondsworth, Middlesex: Penguin Books Limited 1944. Pův. sešit s titulem na přední desce, 16 stran textu + 32 černobílých a barevných obr., 8° (22 x 18 cm, podélný formát)
Desky zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Harmondsworth, Middlesex: Penguin Books Limited 1945. Pův. sešit s titulem na přední desce, 16 stran textu + 32 černobílých a barevných obr., 8° (22 x 18 cm, podélný formát)
Desky zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Manchester - Praha: Manchester Art Gallery - Galerie Rudolfinum 2013, brož., 175+7 s., 8° (18,5 x 24 cm)
Jako nová.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Zobrazeny položky 17441 až 17456 z 17575 (1099 stránek)
Zákazníci sk

![Gottfried Honegger [Kunsthaus Zürich, 3. December 1967 - 7. Januar 1968] [katalog výstavy, umění] Gottfried Honegger [Kunsthaus Zürich, 3. December 1967 - 7. Januar 1968] [katalog výstavy, umění]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/739951-gottfried-honegger-kunsth-17428211271-1024x1024.jpg)

![Dal Fondo senza fondo: 50 testimonianze per Guido Ceronetti [= Cartevive; Anno XVIII, N. 1 (40), Agosto 2007] [sborník příspěvků pro novináře a spisovatele G. Ceronettiho] Dal Fondo senza fondo: 50 testimonianze per Guido Ceronetti [= Cartevive; Anno XVIII, N. 1 (40), Agosto 2007] [sborník příspěvků pro novináře a spisovatele G. Ceronettiho]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/740067-dal-fondo-senza-fondo-50--17428943701-1024x1024.jpg)





![Henry Moore [malířství] Henry Moore [malířství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/740365-henry-moore-malirstvi-17430965341-1024x1024.jpg)
![John Piper [malířství] John Piper [malířství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/740366-john-piper-malirstvi-17430968291-1024x1024.jpg)
![Victor Pasmore [malířství] Victor Pasmore [malířství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/740367-victor-pasmore-malirstvi-17430970741-1024x1024.jpg)