Graphik, Handzeichnungen, Aquarelle und Gemälde des 15. - 20. Jahrhunderts ... [aukce; katalog; grafika; umění]

Druh zboží: kniha
CN: A41034
Autor: Hans Mollier
Stav: Použitá
Dostupnost: SKLADEM MIMO PRODEJNU (info)
Cena: 250Kč
Množství:

Německy.

"Graphik, Handzeichnungen, Aquarelle und Gemälde des 15.-20. Jahrhunderts. Illuminierte Handschriften, Inkunabeln, Holzschnittbücher, Kupferstichwerke, schöne Einbände und Autographen" [Auktion 100, Karl u. Faber, München, 17. 5. 1966].

Obsahuje 13 barevných tabulí a velké množství čb. reprodukcí.

Vydání: München: Karl und Faber 1966, brožovaná, 233 s., 13 tabulí, 8° (19,5 x 27 cm)

Stav knihy: Velmi dobrý stav.

Valentinská © 2021