T. G. MASARYK

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Korespondence T. G. Masaryk – Edvard Beneš 1918-1937
D. Hájkvá, V. Quagliatová, R. Vašek
Masarykův ústav AV ČR, Praha 2013. Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 480
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Stati a rozmluvy T. G. Masaryka o knihách a o četbě (Masaryk) - [Kniha duší člověka]
T. G. Masaryk
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, rozměry: 14 x 20 cm, 44 stran.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Filozof a politik. Tomáš Garrigue Masaryk 1882-1893. Příspěvek k životopisu [exil, Index 1987]
Jaroslav Opat
Index, Praha 1987. Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 550 stran.
Velmi dobrý stav, spodní roh nese stopu po přehnutí.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tomáš Garrigue Masaryk (edice Odkazy pokrokových osobností naší minulosti) prezident TGM (politik, filosof sociolog, monografie s ukázkami díla)
Milan Machovec
Vydalo: Svobodné slovo, Praha 1968. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, stran 261.
Dobrý stav, přebal je odřený a lehce otřepený, signaturní razítko, v textu je podtrhívíno tužkou.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Večerní České slovo, ročník XIX., číslo 217/1937 (staré noviny) - T. G. Masaryk
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Česká otázka - Snahy a tužby národního obrození - Masaryk (edice České myšlení)
T. G. Masaryk
Vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1969. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 271 stran, rozměr: 13 x 20,5 cm, sedmé vydání.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá, mírně ušpiněná .
60Kč
Bez daně: 60Kč
Večerní České slovo, ročník XIX., číslo 215/1937 (staré noviny) - T. G. Masaryk
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hovory s T. G. Masarykem (Karel Čapek - Prezident Masaryk TGM) (exil, Londýn 1941)
Karel Čapek, Tomáš Garrigue Masaryk
Celoplátěná vazba, stran 351, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce vyšisovaný, na přídeští je nalepeno ex libris.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Světová revoluce za války a ve válce 1914-1918 (T. G. Masaryk - Spisy T.G. Masaryka, sv. 15)
Tomáš Garrigue Masaryk
Vydaly Masarykův ústav AV ČR , Ústav T. G. Masaryka, Praha 2005. Čtvrté vydání, stran 639.
Stav dobrý, přebal na hřbetu mírně vybledlý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
U Masarykovcov - Spomienky osobnej archivářky T. G. Masaryka [Masaryk, U Masaryků]
Anna Gašparíková-Horáková
Vydal Academic Electronic Press, Bratislava 1995. Původní brož, 304 stran + obr. příloha, rozměr: 17 x 24 cm.
Dobrý stav (viz foto)
150Kč
Bez daně: 150Kč
T. G. Masaryk, idea demokracie a současné evropanství, díl I. a II. (2 svazky)
Emil Voráček (ed.)
Nakladatelství Filosofia, Praha 2001. Brožované s obálkou, 507 a 322 stran, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Naše nynější krise
T. G. Masaryk
Pevná vazba, 152 stran. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet v horní části mírně natržený. Stránky jsou lehce zažloutlé, v textu je podtrháváno tužkou. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Ideály humanitní; Demokratismus; Problém malého národa (České myšlení, sv.1.)
Tomáš Garrigue Masaryk
Vydal Melantrich, Praha 1968. České myšlení. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 13 x 21 cm, vydání první, 127 stran.
Přebal mírně zašpiněný. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Masarykův sborník XIII. (2004-2006)--- Masaryk
J. Gebhart, J. Kuklík, J. Tomeš
Masarykův ústav - Archiv AV ČR, Ústav T. G. Masaryka, Praha 2006, pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 539, vydání první.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pražské vydání Národ (noviny 1937, úmrtí T. G. Masaryk, prezident)
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 47 cm, strany 4.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Masarykův sborník XI.-XII. (1999-2003)
Stanislav Polák, Josef Tomeš
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21,5 cm. Stran 713, vydání první
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021