T. G. MASARYK

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lidové noviny 14.9.1937 (noviny, úmrtí T. G. Masaryk, prezident)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry: 32 x 47 cm, stran 16.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
A-Zet večerní (noviny 1937, úmrtí T. G. Masaryk, prezident)
Přehnuté složky. Rozměry: 32 x 47 cm, stran 6.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pražský list (noviny 1937, úmrtí T. G. Masaryk, prezident)
Přehnuté složky. Rozměry: 32 x 47 cm, stran 6.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Lidové noviny (noviny 1937, úmrtí T. G. Masaryk, prezident) - není kompletní
Přehnuté složky. Rozměry: 29 x 41 cm, pouze strany 1-2 a 5-6.
Horší stav. Není kompletní.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Karel Havlíček - Snahy a tužby politického probuzení
T. G. Masaryk
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 15 x 21 cm, stran 520.
Velmi dobrý stav, nesouvisející věnování.
150Kč
Bez daně: 150Kč
T. G. Masaryk. K jeho názorům na umění, hlavně slovesné (Masaryk, fotografie Josef Sudek, kresba Karel Svolinský)
Albert Pražák
Poloplátěná vazba, 47 stran s 3 kresbami K. Svolinského a 5 reprodukcemi fotografií J. Sudka. Rozměry: 19 x 25 cm. Třetí vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená s malými hnědými skvrnkami.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Československý finanční zpravodaj (2. 10. 1971) - noviny, 1. republika (T. G. Masaryk)
Přehnuté složky. Rozměry cca: 32 x 47 cm. Stran 12.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jan Amos Komenský (edice Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Josef Polišenský
Celoplátěná vazba - původní obálka chybí, rozměry: 14 x 20,5 cm, 175 stran. První vydání.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Korespondence T. G. Masaryk - B. Hlaváč (literární věda, politika, Tomáš G. Masaryk, mj. i první světová válka, vznik Československo)
kolektiv autorů
Masarykův ústav AV ČR, Praha 2001. Původní pevná vazba, 8°, 334 stran.  ..
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Masarykova práce. Sborník (Tomáš G. Masaryk, mj. Masaryk filosof, Masaryk politik, Masaryk za války (první světová válka), Masaryk a Slovensko, Masaryk president)
Kozák, J. B a kol.
Celoplátěná nakladatelská vazba. Praha, Státní nakladatelství, 1930, 337 S., 4°. Knihu upravil L. Su..
Téměř intaktní stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
O ženě / Slovanské problémy (vazba kůže - polokožená)
T. G. Masaryk
Polokožená převazba, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Slovo má poslanec Masaryk (edice: Arkýř) [exil, Tomáš Garrigue Masaryk, politika, Masarykovy parlamentní výroky, Rakousko Uhersko]
Jiří Kovtun
Vyšlo v edici Arkýř jako 11. publikace 1985 v Mnichově - exilové vydání! Původní brož., 209 stran, 8..
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Světová revoluce za války a ve válce 1914-1918 (T. G. Masaryk - Spisy T.G. Masaryka, sv. 15)
Tomáš Garrigue Masaryk
Vydaly Masarykův ústav AV ČR , Ústav T. G. Masaryka, Praha 2005. Čtvrté vydání, stran 639.
Přebal mírně natržený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Filozof a politik T. G. Masaryk 1882-1893
Jaroslav Opat
Melantrich, Praha 1990.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Národní osvobození (14.9.1937) - staré noviny, 1. republika, prezident, úmrtí T. G. Masaryk
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 47 cm, strany 4.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021