PŘÍRODNÍ VĚDY
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Pavel Jeřábek - nakladatelství Plot, Praha 2016. Vydání první, stran 188. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Academia (CZ) 2015. Brožovaná, stran 309, rozměry: 14,5 x 21 cm
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Československá společnost chemická 1946.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné a odřené. Strany jsou mírně zažloutlé.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Praha, Československá společnost chemická 1937
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné a odřené. Strany jsou mírně zažloutlé.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha, Československá společnost chemická 1936
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné a odřené. Strany jsou mírně zažloutlé.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha, Česká společnost chemická 1944.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné a odřené. Strany jsou mírně zažloutlé.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha, Česká společnost chemická 1939
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné a odřené. Strany jsou mírně zažloutlé.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Pro Solutions, Bratislava 2009. Stran 10. Pevná vazba.
Zadní roh desek mírně naražený. Stav jinak pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo SZN - Státní zemědělské nakladatelství, Praha 1960. Vydání první, stran 186. Původní pevná vazba.
Desky zašpiněny. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2017. Vydání první, stran 199. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakladatelství Portál, Praha 2004. Vydání první, stran 212. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1971. Edice JAK, svazek 39. Vydání první, stran 172. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Dietzenbach: Verlag Michael Biedenbänder 1999, 2. Auflage.
Velmi dobrý stav. Desky nepatrně zašpiněné, žlutá skvrna v dolní části stránek 1-4, jinak v pořádku.
870Kč
Bez daně: 870Kč
Bez daně: 870Kč
Bomlitz: Horst Müller-Verlag Walsrode 1984.
Pěkný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Paris: Librairie Félix Alcan 1923, váz., [6]+IX+[1]+847+[1] s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované, plátno na hřbetu vybledlé, stránky trochu zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Insel Mainau: Verlag Mainauverwaltung, Graf Lennart Bernadotte GmbH 1990. 3. überarbeitete Auflage.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 5361 až 5376 z 5560 (348 stránek)
Zákazníci sk













![Handaufzucht von Papageien. Ein Handbuch und Ratgeber [papoušci, ruční odchov papoušků, umělý odchov mláďat - příručka, chovatelství] Handaufzucht von Papageien. Ein Handbuch und Ratgeber [papoušci, ruční odchov papoušků, umělý odchov mláďat - příručka, chovatelství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/755517-handaufzucht-von-papageie-17625048341-1024x1024.jpg)
![Aras: Freileben, Haltung, Gefangenschaftsvermehrung, Verhalten, Arten [= Enzyklopädie der Papageien und Sittiche, Band 10][velcí papoušci - ara, arové, encyklopedie papoušků] Aras: Freileben, Haltung, Gefangenschaftsvermehrung, Verhalten, Arten [= Enzyklopädie der Papageien und Sittiche, Band 10][velcí papoušci - ara, arové, encyklopedie papoušků]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/755526-aras-freileben-haltung-ge-17625097321-1024x1024.jpg)
![Pfalnzenschätze der Mainau. EinFrührer durch Park und Gärten der Insel [rostliny pěstované v parku na ostrově Mainau, Bodensee - průvodce parkem a zahradou] Pfalnzenschätze der Mainau. EinFrührer durch Park und Gärten der Insel [rostliny pěstované v parku na ostrově Mainau, Bodensee - průvodce parkem a zahradou]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/755539-pfalnzenschatze-der-maina-17625194931-1024x1024.jpg)