JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bez nakladatelských údajů.
Velmi dobrý stav, desky nepatrně zašpiněné. Neautorské věnování.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 18 x 25,5 cm, stran 641-800
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlá a mírně odřená obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše řeč, ročník 72. (1989), čísla 1 - 5. Pět původních broží, 8°, 272 stran. Dobrý stav (viz foto)!..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Převazba, rozměry: 15 x 23 cm, stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu jsou nálepky. Vyřazený knihovní exemplář.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Paris 1994.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nákladem F.Tempského, Praha a Vídeň 1898.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a lehce zašpiněné.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Univerzita Karlova, Praha 1969.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Polokožená vazba; rozměry: 11 x 14 cm, stran 766
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, místy jsou skvrnky od stáří
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Naše řeč, vydává Academia, ČSAV (Ústav pro jazyk český). Ročník 69. (1986). Nekompletní ročník, chyb..
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Převazba, rozměry: 15 x 23 cm, stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Poloplátěná vazba, stran 252, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav dobrý, desky jsou lehce odřené, ušpiněné a zažloutlé. Lehce zažloutlé stránky. Místy jsou vpisky tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
NLN, Praha 2009.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Academia, Praha 2016, formát A5, 8°, 196 stran, brožovaná, edice Episteme.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
NLN a Ústav Českého národního korpusu, 2006. Původní brož, 8°, 358 stran. Pěkný stav (viz foto)..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše řeč, vydává Academia, ČSAV (Ústav pro jazyk český). Ročník 65. (1982). Nekompletní ročník, chyb..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Převazba, rozměry: 15 x 23 cm, stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Zobrazeny položky 209 až 224 z 1443 (91 stránek)
Zákazníci sk




![Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1896 [ Rukopisy a starotisky Chilandarské / Staročeské obyčeje a pověry pivovarské]] Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1896 [ Rukopisy a starotisky Chilandarské / Staročeské obyčeje a pověry pivovarské]]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714404-vestnik-kralovske-ceske-s-17133325031-1024x1024.jpg)



![Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1897 [Nekrologium polské větve jednoty bratrské / Vlastní jména v rukopise Zelenohorském] Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1897 [Nekrologium polské větve jednoty bratrské / Vlastní jména v rukopise Zelenohorském]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714415-vestnik-kralovske-ceske-s-17133396111-1024x1024.jpg)





