JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Harper Collins Publishers, 2005.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Česká akademie věd a umění, Praha 1924. Rozpravy České akademie věd a umění , třída III., č.59.
Slušný stav, vazba rozpadlá, obálka potrhaná, odřená a zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1969. Vydání první, stran 402. Původní celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a na hřbetu otřepená obálka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Naše řeč, vydává Ústav pro jazyk český (Academia). Ročník 48. (1965). Nekompletní ročník, chybí čísl..
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Převazba, rozměry: 16,5 x 24 cm, stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář. Hřbet je v dolní části cca 1 cm natržený.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 63.
Stav velmi dobrý, na přídeští jsou poznámky psané tužkou.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Zemská školní rada, Praha 1948.
Stav dobrý, lehce zašpiněná obálka.Vazba uvolněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
FF UK, Praha 1996.
Dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Naše řeč, vydává Ústav pro jazyk český ČSAV. Ročník 71. (1988). Kompletní ročník! 5 původních broží,..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, stran 208.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou skvrnky a podpis pův. majitele, nerozřezáno. Mírně zažloutlé stránky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo SPN, Praha 1963. Původní poloplátěná vazba, 8°, 175 stran.
Rohy desek mírně odřeny. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, strákováno průběžně 65-128.
Stav velmi dobrý. Místy je v textu podtrženo tužkou.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 25 cm, stran 161, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Spolek výtv. umělců Mánes, Praha, 1928. Původní pevná vazba, rozměry: 12 x 16 cm, 85 stran. S 16 přílohami a 3 facsmile.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, 173 stran. První vyd.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Onomastický zpravodaj ČSAV (Zpravodaj Místopisné komise ČSAV). Ročník XXVIII., (1987). Původní brož,..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk


![Repertoár [o vztahu člověka k tvorbě a tvorby k světu] Repertoár [o vztahu člověka k tvorbě a tvorby k světu]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/753276-repertoar-o-vztahu-clovek-17597293231-1024x1024.jpg)

![Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1898 [Archiv král. města Loun / Listy Husovy] Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1898 [Archiv král. města Loun / Listy Husovy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714431-vestnik-kralovske-ceske-s-17133517571-1024x1024.jpg)










![Onomastický zpravodaj ČSAV, r. XXVIII. (1987) (lingvistika, onomastika, mj. Nové osady na býv. panství Újezd Svatého Kříže, Pražka [Klatovy], Drobnosti z Krušnohoří, Vitoraz, Jména rybníků na Hlubocku, Zápač) Onomastický zpravodaj ČSAV, r. XXVIII. (1987) (lingvistika, onomastika, mj. Nové osady na býv. panství Újezd Svatého Kříže, Pražka [Klatovy], Drobnosti z Krušnohoří, Vitoraz, Jména rybníků na Hlubocku, Zápač)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_353701_1-1024x1024.jpg)