JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Slovanský Přehled, ročník V.
Adolf Černý (red.)
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 488 se 27 vyobrazeními a 2 mapami.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné.
1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Le français pour vous - Francouzština pro  začátečníky (poškozeno)
M. Pravdová
Brožovaná, rozměry: 16 x 22 cm. Stran 375.
Dobrý stav, obálka je odřená. Stránky jsou v horní části lehce zvlněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Španělština I. Slovník
V. Hlavičková, V. Rejzek, E. Špinková
Brožovaná. Vydání druhé, stran 52, rozměry: 20,5 x 29 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Übersetzen und Dolmetschen
J.Best, S.Kalina
A.Francke Verlag, 2002.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bibliografie české linguistiky za léta 1945-50
Zdeněk Tyl
Nakl. ČSAV, Praha 1955.
Dobrý stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Mysl a smysl. Sémiotický pohled na svět
Umberto Eco; Jiří Fiala (ed.)
Brožovaná s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 182 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části natržená
399Kč
Bez daně: 399Kč
Alois Vojtěch Šembera - Přehled života a díla (historik, jazykovědec, mj. Moravský buditel, A. V. Šembera a Vysoké Mýto)
Em. Škorpil
Přehled života a díla. Vydal Výbor výstavy A. V. Šembery, Vysoké Mýto 1946. Původní brož, 205 stran ..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Slovník česko-německý - Díl V. W-Ž (Jungmann - SLOWNJK ČESKO-NĚMECKÝ JOSEFA JUNGMANNA)
Josef Jungmann
Celoplátěná vazba, rozměry: 21 x 26,5 cm. Stran 996.
Stav velmi dobrý.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Dějiny lingvistiky IV. Společenskovědní pomezní disciplíny
Jiří Černý
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 29 cm, stran 204, vydání první.
Stav dobrý, obálka je odřená, zažloutlá a ušpiněná, v textu je podtrháváno propiskami, stránky jsou lehce zažloutlé.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kritické úvahy o západní literární teorii
A.Haman, J.Holý, V.Papoušek
Nakl. ARSCI, Praha 2006.
Velmi dobrý stav (viz foto).
220Kč
Bez daně: 220Kč
Modální slovesa v angličtině (angličtina, učebnice)
SPN, Praha 1997. Původní brož, 21x15 cm, 72 stran. Velmi pěkný stav (viz foto)! ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Stručná mluvnice jazyka českého (Vzdělávací přednášky pro dělnické samouky)
Gustav Žďárský
Sešit, rozměry: 16 x 24 cm. Stran 16.
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Italsko-český / česko-italský velký slovník
kolektiv autorů
Lingea, 2015. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 1439.
Pěkný stav.
890Kč
Bez daně: 890Kč
Chrám i tvrz, I. Kniha o češtině (exil, 1974)
Pavel Eisner
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 336 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021