JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nový akademický slovník cizích slov A-Ž
kolektiv autorů
Academia, Praha 2014.
Výborný stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1892 [O bojišti Žižkově u Panského Boru r. 1420 / Stav prelantský v Čechách a na Moravě 1778-1780]
kolektiv autorů
Převazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 296.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Nouvelles Slovenes [Slovinština]
Lojze Kovacic a kol.
Autre Temps 1996
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Stručná mluvnice francouzštiny
Věra Stauchová
Vydala Academia, Praha 1996. Původní pevná vazba; 17,5 x 12 cm; 342 stran. Třetí vydání.
Vazba ve hřbetě rozlepena. Dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Cvičné texty ke studiu českého jazyka
N.Bayerová, J.Hubáček, J.Janáček
Pedagogická fakulta, Ostrava 1981.
Uvnitř dobrý stav, obálka odřená a zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vývoj jazykovědy po roce 1970
Gerhard Helbig
Academia, Praha 1991.
Velmi dobrý stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Chrám i tvrz - Kniha o češtině - Pavel Eisner [jazykověda, český jazyk, čeština]
Pavel Eisner
Lidové noviny, Praha 1992. Pevná vazba, 666 stran, rozměr: 26 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Naše řeč, r. 42. (1959) - v sešitech, nekompletní (časopis, lingvistika, Český jazyk, mj. Hranice slov v písmě, Dělení slov, Jak v češtině zacházet se jmény z východoasijských jazyků)
Alois Jedlička (red.)
Naše řeč, vydává Ústav pro jazyk český ČSAV. Ročník 42. (1959). Nekompletní ročník, chybí čísla 5., ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1906 [K obnově řádu městských v Č. Krumlově r 1443 / Listy děkanství Karlštejnského z let 1322-1623]
kolektiv autorů
Převazba, rozměry: 15 x 22,5 cm, stránkováno průběžně..
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Jak se angličtina stala světovým jazykem
Robert McCrum
Práh, 2012. Pevná vazba s obálkou, stran 319, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Časopis pro moderní filologii 2/1996, ročník 78 (filologie)
Jaromír Povejšil (red.)
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, stránkováno průběžně 65-128.
Stav velmi dobrý, na několika místech je v textu podtrženo černou fixou.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Úvod do české fonetiky
Fr. Trávníček
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 122 s 8 obr. v textu.
Stav dobrý, na obálce je razítko, na hřbetu nálepka, kerá zasahuje i do obálky. Bývalý knihovní exemplář - na titulním listu jsou razítka a čísla.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Jan Gebauer na pražské univerzitě (Univerzita Karlova. Filozofická fakulta, biografie, bohemistika)
Theodor Syllaba
Univerzita Karlova, Praha 1983.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Roman Jakobson – Z korespondence
Alena Morávková (ed.)
Vydalo nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 1997. Vydání první, stran 160. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021