JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Naše řeč, 4/2013, ročník 96
kolektiv autorů
Brožovaná, průběžné stránkování 173-228. rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovo a slovesnost, ročník LVII./1996, číslo 4. (jazykověda, časopis)
Zdeněk Hlavsa (redaktor)
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stránkováno průběžně 249-328.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Akustická podstata samohlásek
Bohuslav Hála
Česká akademie věd a umění, Praha 1941.
Dobrý stav, obálka odřená a mírně zašpiněná. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Místní jména v Čechách [PROFOUS] Jejich vznik, původní význam a změny -KOMPLET 5 svazků [názvy obcí, měst, vesnic, výklad místních názvů, slovník českých toponym; prameny, osídlení, zakladatelé, středověká kolonizace, toponomastika; místopisný lexikon]
Antonín Profous, Jan Svoboda, Vladimír Šmilauer
Vyd. Nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1947 - 1960.
Přijatelný stav, ale se stopami opotřebení. Vazby zvenku zašlé, desky jsou odřené. První svazek je poškozený, knižní blok je vytržený z vazby.
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Český jazyk 8. Příručka učitele (literární věda, syntax, učebnice)
Z. Krausová, M. Pašková
Český jazyk: Příručka učitele pro základní školy a víceletá gymnázia, 8. Fraus, Plzeň 2006. Původní ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovník synonym a frazeologismů
J. V. Bečka
Vydalo nakladatelství Novinář, Praha 1977. Knihovnička novináře, sv. 16. První vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 432 stran.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovo a slovesnost, ročník LX./1999, číslo 1. (jazykověda, časopis)
Jan Kořenský (redaktor)
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 80.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Textologie a starší česká literatura [Jiřího Daňhelky - výbor studií]
Jiří Daňhelka
Ústav pro českou literaturu Akademie věd české republiky, Praha 2013.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Das sprachliche Kunstwerk: Eine Einführung in die Literaturwissenschaft (jazykověda, literární věda)
Wolfgang Kayser
Francke Verlag Bern und München, 1965.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný, natržený a odřený(viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Německo-český a česko-německý letecký slovník (letadla, letectví)
J. Štěpán
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 14 cm, 120 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a v horní části včetně titulního listu natržená. Hřbet je odřený a v dolní části natržený, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Listy českého probuzení
Karel Hikl
F. Topič, Praha 1920.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Opera Omnia 17 - Jan Amos Komenský (Orbis sensualium pictus, Artificii legendi et scribendi tirocinium, Vestibuli et Januae lingvarum lucidarium)
Komenský Comenius
Celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 312, 161 obr., 4 přílohy (6 obr.).
Stav velmi dobrý.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Vzory podstatných jmen
Brožovaná, stran 88. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Maďarsko-český slovník, KOMPLET 2 svazky (HOL)
Ladislav Hradský a kol.
Academia, Praha 2003. Komplet dvou svazků, 1046 a 826 stran, menší 4°. Stav velmi dobrý, jen prv..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Radiografie francouzských samohlásek a polosamohlásek
J.Chlumský, A.Pauphilet, B.Polland
Nákladem České akademie věd a umění, Praha 1938.
Stav velmi slušný, obálka zašpiněná a odřená. Kraje stránek lehce otřepené, nerozřezáno. .
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021