JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zápisky - Josef Jungmann
Josef Jungmann
Zápisky českého filologa , poprvé vyšly roku 1871 a nebyly určeny pro veřejnost. Nakl. Budka, Praha,..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
České skloňování
E.Smetánka
Bez naklad.údajů. Zřejmě rok 1909.
Stav velmi slušný, obálka natržená, uvnitř dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Verš a próza
O.Král, Z.Hrbata, M.Pokorný
UK, Praha 1996. Brožovaná, stran 132, rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Logopedie předškolního věku (pošk.)
Miloš Sovák
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 224 stran, první vydání.
Stav dobrý. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář, uvnitř knihy jsou razítka. První strana je lepená, titulní list uvolněný. Na zadní obálce je nálepka, spodní roh obálky je s lejkou ztráto
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vývoj systému participií aktivních v ruštině
Vladimír Barnet
Brožovaná, vydání první, 191 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Prostor pro tvorbu. Acta Universitatis Carolinae
Vydání první. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 293 stran.
Pěkný stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Věstník Královské české společnosti nauk 1915. Třída filosoficko-historicko-jazykozpytná
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 16 x 26 cm, stran 81
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá a mírně otřepená obálka. Nerozřezáno
99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovník českých synonym
K. Pala, J. Všianský
Vydalo NLN - Nakladatelství Lidové noviny, Praha 2001. Třetí doplněné vydání, stran 479. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kritický sborník 2/1996, ročník XVI. (Literatura - jazyk - filosofie)
Karel Palek (red.)
Brožovaná, stran 80, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, obálka je v horní části vyšisovaná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Krásná, čistá, svatá řeč mateřská (čeština, český jazyk)
František Jílek - Oberpfalcer
Brožovaná, stran 74, rozměry: 15 x 22 cm.
Horší stav, obálka je odřená a ušpiněná, hřbet je v dolní části téměř do poloviny natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky, v textu je podtrháváno propiskou. Nerozřezáno.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Věstník Královské české společnosti nauk 1909. Třída filosoficko-historicko-jazykozpytná
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 16 x 26 cm, stránkováno průběžně podle článků
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá a mírně otřepená obálka. Hřbet je mírně natržený. Nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
Encyklopedický atlas anglického jazyka (angličtina, anglický jazyk)
W. Viereck, K. Viereck, H. Ramisch
Vydalo nakladatelství NLN, Praha 2005. Původní vazba se zlacením, 8°, 299 stran.
Pěkný stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Umění překladu - Jiří Levý (edice Dílna, sv. 10)
Jiří Levý
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 21 cm, 283 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021