JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Olomouc, 2000. Čtvrté vydání, stran 199. Původní brož, měkká vazba.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Penguin Books, 1976.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená, stránky lehce zažloutlé.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Svoboda, Praha 1968. Původní brož, 8°, 344 stran.
Dobrý stav, mírně odřeno, zažloutlé stránky.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo SHV, Praha 1962. Stran 96. Vydání první. Věnováno XII.sjezdu KSČ. Původní brož, obálka lehce ..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Poloplátěná převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 504.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Hřbet je vyšisovaný a po celé délce natržený, na první straně je signatruí razítko.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vyd. Academia Praha 1970, 1980.
Stav dobrý viz foto.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Fortuna, Praha 1994.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Berlin 1975.
Stav dobrý, přebal lehce odřený a zašpiněný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Dauphin, 1997.
Desky mírně zašpiněny. Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
SNTL, Praha 1984. Původní brož, 8°, 331 stran.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Sešit, rozměry: 16 x 24 cm, 16 stran.
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Nakl. Franze Kafky, Praha 1998. Edice Člověk v zrcadle, č. 7. Brožovaná s obálkou, 204 stran. Rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
SPN, Praha 2007. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 207.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, stran 117 + příloha.
Stav dobrý, obálka he lehce ušpiněná, v horní části pokapaná voskem. Místy je v textu podtrženo a vpisky tužkou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Karel Voleský, Praha 1944. Původní brož, 8°, 38 stran. Pěkný stav (viz foto)!
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, vydání první, 127 stran, rozměr: 14 x 20 cm
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk






![Místní jména na Moravě a ve Slezsku I + II [2 svazky, podpis Hosák a Šrámek] [výklad původu názvů, etymologie, toponyma, toponomastika, místní názvy měst, obcí, vesnic, Morava, Slezsko] Místní jména na Moravě a ve Slezsku I + II [2 svazky, podpis Hosák a Šrámek] [výklad původu názvů, etymologie, toponyma, toponomastika, místní názvy měst, obcí, vesnic, Morava, Slezsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/694410-mistni-jmena-na-morave-a--16887378181-1024x1024.jpg)









