FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Warszawa: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1997, první vydání, pův. laminovaná kartonová vazba, 255 stran s četnými vesměs barevnými fotografiemi, 24,5 x 30 cm, jazyk: polsky
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Prag: Torst - Galerie der Stadt Tuttlingen 2004, pův. laminovaná brož, 135 stran s četnými reprodukcemi, 8° (16 x 18 cm), jazyk: německy
nová, výborný stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
London - New York: Viking (Penguin Group) 1990, brož., 4 s., 30 pohlednic, 16° (17 x 12 cm)
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Sešit, vydání první, 51 stran s čb. a barevnými ilustracemi, rozměry: 15 x 21 cm
Stav výborný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
František Borový, Praha 1947.
Dobrý stav, obálka po okrajích odřená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
prvního vydání; Hostivice: Baron 2015, pův. laminovaná brož., 151 stran s čb. a barevnými ilustracemi, 22,5 x 22,5 cm
nová
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Dortmund, Harenberg Edition 1991, s. 176.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Fortuna print 1993, s. 213.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Roma: Editalia 1979, pův. celoplátěná vazba, obálka a plátěná krabice, 244 stran s četnými barevnými a čb. reprodukcemi, velké 4° (24,5 x 31,5 cm), jazyk: anglicky
krabice poněkud odřená a ušpiněná, jinak vše perfektní, celkově výborný stav
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Fotografická kniha formátu A4, 28 cm, pevná vazba, 119 stran.
Vydal KANT, Praha 20..
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Praha: Svoboda 1948, pevná vazba s přebalem, 94+[128] s., 4° (19 x 27 cm)
Uspokojivý stav; přebal opotřebovaný, se ztrátami a rozpadlý na dvě části, desky se ztrátami, přední deska oddělena, předsádky se ztrátami.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Praha, J. Otto 1930-1931
Velmi dobrý stav. U druhého svazku jsou uvolněné některé strany.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
první vydání; Hostivice: Baron [2010], pův. kartonová laminovaná vazba, 227 stran s četnými a barevnými ilustracemi, 22,5 x 22,5 cm
nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Svaz československých klubů fotografů amatérů, Praha 1937.
Výborný stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Zobrazeny položky 2817 až 2832 z 2874 (180 stránek)
Zákazníci sk


![Emila Medková [= Fototorst] text německy Emila Medková [= Fototorst] text německy](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/617294-emila-medkova-fototorst-16414784381-1024x1024.jpg)
![The Blitz. The Photography of George Rodger. 30 Postcards [fotografie; pohlednice; druhá světová válka] The Blitz. The Photography of George Rodger. 30 Postcards [fotografie; pohlednice; druhá světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/587647-the-blitz-the-photography-16099349531-1024x1024.jpg)





![Art in Rome: From Neo-Classicism to Romanticism [umění, Řím, neoklasicismus, romantismus] HOL Art in Rome: From Neo-Classicism to Romanticism [umění, Řím, neoklasicismus, romantismus] HOL](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/588034-art-in-rome-from-neo-clas-16106348241-1024x1024.jpg)
![Starý les. The old forest [ Bichler, Vladimír ,FOTOGRAFICKÁ PUBLIKACE] Starý les. The old forest [ Bichler, Vladimír ,FOTOGRAFICKÁ PUBLIKACE]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/562577-stary-les-the-old-forest-15718410911-1024x1024.jpg)


