HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Druhé město - Martin Reiner v Brně 2012. Vydání první, stran 244. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Václav Hrbek 1898
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené. Na přídeští jsou razítka z knihovny. Na některých stranách jsou razítka z knihovny.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Vydalo nakladatelství Epava, Olomouc 1998. Vydání první, stran 240. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2016. Vydání první, stran 287. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal natržený. Stav jinak pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 2007. Vydání první, stran 256. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2014. Vydání první, stran 208. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Panton, Praha 1988.
Velmi dobrý stav, na přední předsádce vlepeno ozdobné erotické exlibris.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Penguin books 1960, s. 118.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
München: Verlag von Ernst Heimeran 1937, pův. kartonová vazba, 82 stran s četnými ilustracemi, 8° (17 x 20 cm)
potrhaný přelep u hřbetu, poněkud odřená, uvnitř čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mimo edici vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1991. Vydání první, stran 109. Původní brož, měkká vazba.
Lehce očteno. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
[Nitra] Spoločnosť Povalač, 2018
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Academia 2004, 126 stran. Pevná vazba s přebalem. Formát A5.
Velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Seven Seas Publishers 1966, brož., 393 s., 8° (11,5 x 19 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a zažloutlá, ořízka a stránky zažloutlé, horní ořízka trochu zaprášená, se skvrnou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Curepipe: BM Bookcentre 2010, brož., XX+208 s., 8° (14,5 x 21 cm)
Jako nová.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1948. Edice Boje, svazek 26. Vydání první, stran 166. Původní brož, měkká vazba.
Vazba ve hřbetě rozlepena, knižní blok rozpadlý, desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Grada, 2020. Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, stran 199
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk









![Das Ei des Columbus. Zeichnungen von Ludwig Rosenberger. Eingeleitet von Ernst Penzoldt. Erste Auflage, 1.-3. Tausend [humor, kresby] Das Ei des Columbus. Zeichnungen von Ludwig Rosenberger. Eingeleitet von Ernst Penzoldt. Erste Auflage, 1.-3. Tausend [humor, kresby]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/713230-das-ei-des-columbus-zeich-17115481841-1024x1024.jpg)



![Ole Bienkopp [východoněmecká literatura; NDR; román; satira; Seven Seas Books] Ole Bienkopp [východoněmecká literatura; NDR; román; satira; Seven Seas Books]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738905-ole-bienkopp-vychodonemec-17416825771-1024x1024.jpg)
![Dear Shakespeare (III): Welcome to Paradise [ostrov Mauricius; kultura; politika; průvodce; satira; humor; Mauritius] Dear Shakespeare (III): Welcome to Paradise [ostrov Mauricius; kultura; politika; průvodce; satira; humor; Mauritius]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/715973-dear-shakespeare-iii-welc-17150770971-1024x1024.jpg)

