HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Warnsdorf: Verlag Ambr. Opitz, vydání 7. až 9. Tausend. Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 136 stran psaných frakturou, 8° (11 x 15 cm)
desky jen lehce zašpiněné, drobné poznámky tužkou, jinak v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1997. Vydání první, stran 432. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal mírně zašpiněný. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2008. Vydání první, stran 376. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Leipzig: Zentralantiquariat der Deutschen demokratischen Republik 1981, pevná plátěná vazba s přebalem, cca 500 s., 12° (10 x 14,5 cm)
Dobrý stav; přebal trochu opotřebovaný, na přední ořízce drobné žluté skvrnky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Ametyst, Praha 1996. Vydání první, stran 182. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
München: Verlag von Braun & Schneider 1865, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky, [IV]+208 stran s četnými ilustracemi, velké 4° (23 x 27 cm)
desky odřené, u dolního kapitálku natržená, uvnitř otisky prstů, celkově ještě dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Vydalo nakladatelství Rybka Publishers, Praha 2015. Stran 217. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Dresden: Carl Reissner 1925, zelená celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, 30 stran+[166] tabulí s ilustracemi, 4° (19,5 x 25,5 cm)
desky poněkud odřené, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Oldenburg: Gerhard Stalling [1910], pův. polopergamenová vazba, zdobená přední deska, zlacená horní ořízka, frontismis+[VI]+448 stran, 4° (21 x 28 cm), jazyk: německy
nepatrně ohmataná, jinak perfektní celkově velmi dobrý stav
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Insel-Verlag 1956. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 64 stran s četnými černobílými obr., 12° (18 x 12 cm, podélný formát), psáno frakturou
Hřbet a hrany desek trochu odřené, zadní deska lehce zašpiněná, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Galaxie, Praha 1990. Vydání v GLX první, stran 336. Původní brož, měkká vazba, 14 x 20 cm.
Desky mírně zašpiněny. Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství J. Otto, Praha 1934. Stran 224. Původní poloplátěná vazba.
Desky mírně odřené. Stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Původní brož, 8°, 19 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Vynikající stav; obálka jen mírně opotřebovaná a zažloutlá, s pár nepatrnými natrženími, některé listy s nepatrným opotřebením na okrajích.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Stockholm: E. Lundquists Bokförlag 1925-1926, poloplátěná vazba se zdobenými deskami a předsádkami, 4° (31 x 24 cm)
desky na krajích odřené, ušpiněné, stránky částečně s vyšisovanými okraji, občas otisky prstů, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2007. Dotisl prvního vydání, stran 252. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky po okrajích mírně odřeny, přebal lehce natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk

![Auch Spaß muß sein. Ein Korb voll guter Witze; 1 Band [humor] Auch Spaß muß sein. Ein Korb voll guter Witze; 1 Band [humor]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/743303-auch-spass-muss-sein-ein--17466988891-1024x1024.jpg)


![Buntes Berlin. Vollständiger nachdruck aller Ausgaben 1838-1853 [reprint; satira; humor; časopisy; Berlín; Glassbrenner] Buntes Berlin. Vollständiger nachdruck aller Ausgaben 1838-1853 [reprint; satira; humor; časopisy; Berlín; Glassbrenner]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682039-buntes-berlin-vollstandig-16872530141-1024x1024.jpg)

![Fliegende Blätter; Band XLII (42), Nr. 1017-1042 [humor, časopis] Fliegende Blätter; Band XLII (42), Nr. 1017-1042 [humor, časopis]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/687163-fliegende-blatter-band-xl-16805994111-1024x1024.jpg)

![Zwischen Spree und Panke. Neue Folge der Berliner Geschichten und Bilder. Mit 170 Bildern [Berlín, humor, ilustrace] Zwischen Spree und Panke. Neue Folge der Berliner Geschichten und Bilder. Mit 170 Bildern [Berlín, humor, ilustrace]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/747000-zwischen-spree-und-panke--17516338221-1024x1024.jpg)
![Musik und Musiker in Karikatur und Satire [karikatury, hudba, hudebníci] Hol Musik und Musiker in Karikatur und Satire [karikatury, hudba, hudebníci] Hol](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/615987-musik-und-musiker-in-kari-16394971261-1024x1024.jpg)
![Bilderpossen. Katze und Maus. Der Eispeter. Krischan mit der Piepe. Hänsel und Gretel. In siebzig Bildern [kreslený humor] Bilderpossen. Katze und Maus. Der Eispeter. Krischan mit der Piepe. Hänsel und Gretel. In siebzig Bildern [kreslený humor]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/732086-bilderpossen-katze-und-ma-17340951011-1024x1024.jpg)



![SöndagsNisse-Strix. Nr. 48 (25 Nov. 1925) - Nr. 49 (Dec. 1926) [časopisy, humor, Švédsko] SöndagsNisse-Strix. Nr. 48 (25 Nov. 1925) - Nr. 49 (Dec. 1926) [časopisy, humor, Švédsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/690818-sondagsnisse-strix-nr-48--16844172731-1024x1024.jpg)
