HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Gulliver´s travels (Penguin classics) (Gulliverovy cesty; utopický román, satira)
Jonathan Swift
London, Penguin books 1988, s. 360.
Velmi dobrý stav. Obálka je popsaná propisovací tužkou.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Šípy. Satiricko-politický obrázkový týdenník pro lid 1896-1897, roč. X (časopis, humor, politika, karikatura, mj. Mladočeši, Machar, Badeni, Jak my Němce utiskujeme!, Obrácená biblická historie s Jonášem)
kolektiv autorů
Praha, Šípy 1896-1897.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Vazba je lehce povolená. Na přídeští jsou štítky z knihovny. Na předsádce a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Když jsem tak inteligentní..., proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka?
Gabriela Acher
Vydalo nakladatelství PRAGMA, Praha 2008. Stran 197. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Studiosus jovialis [Veselý student, 1773; anekdoty; vtipy; hádanky; zeměpis; humor; konverzace; 18. století]
Odilo Schreger
Augustae Vindelicorum [Augsburg]: Sumptibus Matthaei Rieger et filiorum [Matthäus Rieger] 1773, váz., [8]+744 s., 12° (10 x 16,5 cm)
Uspokojivý stav; kůže na deskách opotřebovaná a odřená, se ztrátami, na přední předsádce je pár čmáranic perem (a na obou předsádkách vlastnická poznámka), většina stránek se skvrnou od vody (viz foto
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Kopřivy 1909. List satyrický (časopis, čtrnáctideník, satira, vtipy, mj. J. Heine - Atta troll, J. Lukavský - Palác příměří, M. Majerová - Požehnání, H. Heine - Kolín nad Rýnem; ilustrace V. H. Brunner, K. Stroff, K. Nejedlý)
J. Stivín-Foltýn (red.)
Praha, Ústřední dělnické knihkupectví, nakladatelství a antikvariát 1909
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Vazba je lehce povolená a některé strany jsou uvolněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Výkřiky paní Mac Macwaarové
Mark McDonuts
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 2001. Stran 125. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Virga (Komická zpráva o konci světa globálním vysušením)
Martin Hobrland
Vydalo nakladatelství Concept 42, Praha 2013. Vydání první, stran 132. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Fliegende Blätter. Band CXXXII, Nro. 3362-3388 + Band CXXXIII, Nro. 3389-3414 (r. 1910) [humoristický týdeník, svazky 132 a 133, humor, satira, karikatury, vtipy]
Schneider, J. (ed.)
München: Verlag von Braun & Schneider 1910.
Dobrý stav. Desky odřené, hřbet dole mírně natržený, list 27/28 svazku č. 132 uvolněný z vazby, některé stránky mírně zašpiněné nebo ohmatané, jinak uvnitř v pořádku.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Já, ideální partner
Pavel Torch
Argo, Praha 2008. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Přeloženo s láskou
Fabienne Betting
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2017. Vydání první, stran 329. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Auch Spaß muß sein. Ein Korb voll guter Witze; 1 Band  [humor]
Gürtler, Josef (ed.)
Warnsdorf: Verlag Ambr. Opitz, vydání 7. až 9. Tausend. Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 136 stran psaných frakturou, 8° (11 x 15 cm)
desky jen lehce zašpiněné, drobné poznámky tužkou, jinak v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Guignol's band I; Guignol's band II (Le pont de Londres) [Klaun's band I-II; Londýnský most]
Louis Ferdinand Céline
Paris. Gallimard 1992, brožovaná, s. 720 s., 8° (10,5 x 18 cm)
Velmi dobrý stav; obálka opotřebovaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Changing Places
David Lodge
Penguin Books, nedatováno.
Dobrý stav, vepředu vepsáno neautorské věnování propiskou.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Zelené kopce nad Mitfordem
Jan Karonová Karon
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1999. Vydání první, stran 349. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 22 cm
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
U nás v Mitfordu
Jan Karon
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1997. Vydání první, stran 432. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal mírně zašpiněný. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021