HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Josef Lada. Humory. Kreslené anekdoty z Humoristických listů 1911-1916 (kreslený humor, satira, ilustrace, kresba)
Josef Lada - Tomáš Prokůpek (ed.)
Praha, Plus 2014, s. 110
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Odborníci - Humoresky, satiry a ironie [zajímavá obálka]
Karel Scheinpflug
Tiskem a nákladem pražské akciové tiskárny, Praha 1920. Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm. Stran 152.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně odřená, některé složky uvolněné.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Jedenadvacet polibků
Roald Dahl
Vydala Mladá fronta, Praha 1986. Druhé rozšířené vydání, stran 320. Edice Kapka, svazek 197. Původní brož, 11,5 x 19 cm.
Obálka lehce pomačkaná a zašpiněná, očteno. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
E : (román o arogantních šéfech, pracovních obědech a zatoulaných kalhotkách)
Matt Beaumont
V nakladatelství Plus vydala Albatros Media, Praha 2010. Vydání první, stran 336. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nepraktův erotický depozitář (Jiří Winter Neprakta, erotika, sexualita)
Ladislav Bezděk
Praha, Sláfka [2016], s. 159.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Poslední aristokratka
Evžen Boček
Vydalo nakladatelství Druhé město - Martin Reiner v Brně 2012. Vydání první, stran 244. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky
Miloslav Švandrlík
Vydala Mladá fronta, Praha 1990. Druhé vydání, stran 384. Původní brož, měkká vazba.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Petrklíče 1898, roč. I. (časopis, dekadence, satira, mj. Heros či modla?, První máj, Zakletý zámek, Pod Vltavou, Lekníny, Moderní prosaická bajka)
Václav Hrbek (red.)
Praha, Václav Hrbek 1898
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené. Na přídeští jsou razítka z knihovny. Na některých stranách jsou razítka z knihovny.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Three men in a boat (Tři muži ve člunu, román, humor)
Jerome Klapka Jerome
Oxford, University press 1990, s. 88.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Aristokratka ve varu
Evžen Boček
Vydalo nakladatelství Druhé město - Martin Reiner v Brně 2013. Vydání první, stran 118. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Meggendorfer-Blätter. Zeitschrift für Humor und Kunst. Nrn. 1127-1160 (III.+IV. Quartal 1912, I. Quartal 1913) [časopisy, Německo]
Schreiber, Ferdinand (ed.)
München u. Eßlingen: J. F. Schreiber 1912-1913, 34 čísel týdeníku, III. Quartal 1912: č. 1127-1135, str. 81-260; IV. Quartal 1912: č. 1136-1148, str. 1-40 a 49-128 und 140-260; I. Quartal 1913, č. 114
okraje desek odřené, razítko majitele na titulu a průběžně v knize, některé stránky zahnědlé, str. 41-48 (č. 1151), 129-139 (č. 1142), strana 181/182 (titul) a str. 187/188 (č. 1158) chybí; str. 193-1
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Der abenteuerliche Simplicius Simplicissimus. Mit einer Einleitung herausgegeben von Emil Ermatinger, Handätzungen von Max Hunziker [Třicetiletá válka, humor, satira]
Grimmelshausen, Hans Jakob Christoph von
Zürich: Büchergilde Gutenberg 1945, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 415 stran s četnými ilustracemi, 4° (19 x 25,5 cm)
obálka poněkud ušpiněná a potrhaná, věnování na předsádce, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Od Šumavy k Novohradským horám
Miloslav Švandrlík
Východočeské nakladatelství. Havlíčkův Brod, 1962. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 182, rozměry: 11 x 15 cm
Stav velmi dobrý.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Gulliver´s travels (Penguin classics) (Gulliverovy cesty; utopický román, satira)
Jonathan Swift
London, Penguin books 1988, s. 360.
Velmi dobrý stav. Obálka je popsaná propisovací tužkou.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Když jsem tak inteligentní..., proč se stále a stále zamilovávám jako úplná blbka?
Gabriela Acher
Vydalo nakladatelství PRAGMA, Praha 2008. Stran 197. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Šípy. Satiricko-politický obrázkový týdenník pro lid 1896-1897, roč. X (časopis, humor, politika, karikatura, mj. Mladočeši, Machar, Badeni, Jak my Němce utiskujeme!, Obrácená biblická historie s Jonášem)
kolektiv autorů
Praha, Šípy 1896-1897.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Vazba je lehce povolená. Na přídeští jsou štítky z knihovny. Na předsádce a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
 
Valentinská © 2021