HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Der Simpl, roč. 2, 1934, č. 18 [politická satira; karikatura; Simplicus; Simplicissimus; antifašismus; umění]
M. Popper (ed.), Erich Godal [Eric Jacob Goldbaum], Antonín
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a zažloutlá, jeden list podél okraje opotřebovaný, výtisk byl uprostřed mírně přehnut.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Meggendorfer-Blätter. Zeitschrift für Humor und Kunst; Band 64, Nr. 784-795. XVII. Jahrgang. I. Quartal [časopis, humor, vtipy]
München - Eßlingen: Verlag von J. F. Schreiber 1906, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, mramorovaná ořízka, zdobené předsádky, [IV]+150 stran s četnými i barevnými ilustracemi,
zevně nepatrně ušpiněná a odřená, vazba částečně uvolněná, některé stránky s otisky prstů, občas natržené, celkově ale dobrý stav
740Kč
Bez daně: 740Kč
Lustiger Sport. ... [vtipy, humor, sport]
Miris, von [Franz Bonn]
München: Braun & Schneider, pův. brož, 199 stran s četnými ilustracemi, 8° (15,5 x 22,5 cm)
desky odtržené, křehký papír, vazba uvolněná, okraje stránek ušpiněné a potrhané, celkově ještě použitelný stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Čas namlouvání
Pelham Grenville Wodehouse
Vydalo nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 2010. Vydání první, stran 224. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Důvěrná sdělení
Jan Vodňanský
Mimo edici vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1991. Vydání první, stran 109. Původní brož, měkká vazba.
Lehce očteno. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Krhútská kronika
Ervín Hrych
Vydalo nakladatelství Marsyas, Praha 1991. Druhé vydání, 122. Pův. celoplátěná vazba s přebalem, 16 x 23 cm.
Přebal mírně odřený. Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Josef Lada. Humory. Kreslené anekdoty z Humoristických listů 1911-1916 (kreslený humor, satira, ilustrace, kresba)
Josef Lada - Tomáš Prokůpek (ed.)
Praha, Plus 2014, s. 110
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Nepraktův erotický depozitář (Jiří Winter Neprakta, erotika, sexualita)
Ladislav Bezděk
Praha, Sláfka [2016], s. 159.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Do komína černou křídou
Václav Štech
Stran 273, druhé vydání. Celoplátěná vazba, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, na titulním listu je signatruní razítko.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Petrklíče 1898, roč. I. (časopis, dekadence, satira, mj. Heros či modla?, První máj, Zakletý zámek, Pod Vltavou, Lekníny, Moderní prosaická bajka)
Václav Hrbek (red.)
Praha, Václav Hrbek 1898
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené. Na přídeští jsou razítka z knihovny. Na některých stranách jsou razítka z knihovny.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Julchen. 101tes bis 106tes Tausend [humor, Německo]
Busch, Wilhelm
München: Verlag von Fr. Bassermann 1911, celoplátěná vazba s titulem na přední desce, 65 stran s četnými ilustracemi, 8° (14,5 x 21 cm)
desky poněkud odřené, občas otisky prstů a hnědé skvrny, celkově ještě dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
La comédie de notre temps. La civilité - les habitudes - les moeurs - les coutumes - les manières et les manie de notre époque. Études au crayon et à la plume. Deuxième Édition HOL
Bertall [Charles Albert d'Arnoux]
Paris: E. Plon et Cie 1874, 650 s., 4° (21 x 28,5 cm)
Plátno na deskách opotřebované, kůže na hřbetě jen mírně odřená, titulní strana mírně zažloutlá, na několika stranách drobné a nevýrazné šmouhy či otisky; velmi dobrý stav.
1 550Kč
Bez daně: 1 550Kč
Three men in a boat (Tři muži ve člunu, román, humor)
Jerome Klapka Jerome
Oxford, University press 1990, s. 88.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zvěrolékař mezi nebem a zemí
James Herriot
Vydalo nakl. Svoboda v Praze 1991. Vydání druhé, v nakladatelství Svoboda první, stran 494. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 13 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Der abenteuerliche Simplicius Simplicissimus. Mit einer Einleitung herausgegeben von Emil Ermatinger, Handätzungen von Max Hunziker [Třicetiletá válka, humor, satira]
Grimmelshausen, Hans Jakob Christoph von
Zürich: Büchergilde Gutenberg 1945, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 415 stran s četnými ilustracemi, 4° (19 x 25,5 cm)
obálka poněkud ušpiněná a potrhaná, věnování na předsádce, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021