HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, stran 256, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý. Obálka je otřepená, hřbet je v horní i dolní části natržený, v dolní části s lehkou ztrátou. Složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Insel-Verlag 1956. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 64 stran s četnými černobílými obr., 12° (18 x 12 cm, podélný formát), psáno frakturou
Hřbet a hrany desek trochu odřené, zadní deska lehce zašpiněná, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Frankfurt am Main: J. D. Sauerländer's Verlag 1853, poloplátěná vazba s mramorovanými deskami, XVIII+554 stran, 8° (13 x 18 cm)
okraje desek poněkud odřené, podpis majitele a razítka na patitulu, průběžně hnědé skvrny, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Vydalo nakladatelství Garamond, 2004. Stran 136. Původní brož, měkká vazba.
Mírně očteno. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Původní brož, 8°, 20 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Mladá fronta, Praha 1966.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Galén 2007, s. 352.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Madagaskar, Jihlava 2005. Vydání první, stran 128. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
New York - Boston, Grand Central publishing 2010, s. 244.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Josef Čapek, 1918-1920
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Hřbet je natržený. První strany jsou uvolněné.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
The Pilot Press 1942, první vydání, celoplátěná vazba s titulem na přední desce, pův. obálka, 48 stran s četnými i barevnými reprodukcemi, 8° (14,5 x 21,5 cm)
obálka na krajích odřená a potrhaná, uvnitř perfektní, celkově výborný stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Vynikající stav; obálka mírně opotřebovaná, některé stránky mírně zažloutlé.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a zažloutlá, jeden list podél okraje opotřebovaný, výtisk byl uprostřed mírně přehnut.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Stockholm: Jan Förlag 1947, brož., 350 s., 12° (11 x 18 cm)
Obálka opotřebovaná, se stopami prachu, ořízka se stopami prachu; dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Hermannstadt – Wien – Leipzig: Im Selbstverlag des Verfassers in Comission bei G. A. Seraphin, nur 3. Folge bei Carl Konegen 1898-1906. 3.-6. díl je 1. vydání, 2. díl je 2. vydání.
Desky trochu zašpiněné a na hranách odřené, vlastnická poznámka na předních deskách a titulním listu 2. dílu, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, hlavně na okrajích stránek, jinak uvnitř pěkná, bez pošk
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 2001. Stran 348. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 1393 až 1408 z 1512 (95 stránek)
Zákazníci sk


![Bilderpossen. Katze und Maus. Der Eispeter. Krischan mit der Piepe. Hänsel und Gretel. In siebzig Bildern [kreslený humor] Bilderpossen. Katze und Maus. Der Eispeter. Krischan mit der Piepe. Hänsel und Gretel. In siebzig Bildern [kreslený humor]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/732086-bilderpossen-katze-und-ma-17340951011-1024x1024.jpg)
![Heilige Denksteine. Ein katholisches Anekdoten-Büchlein zur Unterhaltung und Belehrung für alle Stände [anekdoty, katolictví] Heilige Denksteine. Ein katholisches Anekdoten-Büchlein zur Unterhaltung und Belehrung für alle Stände [anekdoty, katolictví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/688407-heilige-denksteine-ein-ka-16823385541-1024x1024.jpg)







![Spirit of the Soviet Union: Anti-Nazi Cartoons and Posters [plakáty, nacismus, Rusko] Spirit of the Soviet Union: Anti-Nazi Cartoons and Posters [plakáty, nacismus, Rusko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/696222-spirit-of-the-soviet-unio-16916569321-1024x1024.jpg)
![Three Men in a Boat (To say nothing of the Dog) [Tři muži ve člunu] Three Men in a Boat (To say nothing of the Dog) [Tři muži ve člunu]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/587934-three-men-in-a-boat-to-sa-16104572181-1024x1024.jpg)
