HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Helmut - Příběh opravdového člověka
Vítězslav Hrčka, Ladislav Větvička
Grada, 2020. Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, stran 199
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Sklepní zpěvy
Vladimír Renčín
Vydalo nakladatelství Nord, Olomouc 1993. Vydání první, stran cca 150. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Ein Erfindergenie und andere Humoresken [humor]
Rode, Karl
Regensburg: Druck und Verlag von J. Habbel. Pův. poloplátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 158 stran s četnými barevnými obr., 8° (11,5 x 17,5 cm), psáno frakturou
Knihov. exemplář, hřbet a desky zašpiněné, hrany desek odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Monty Python Encyclopedia (film, televize, Anglie, humor)
Robert Ross
London, Batsford 2001, s. 288.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dagens Bidstrup. Aktuel revy over de sidste tiders politiske begivenheder. September 1949-September 1950, 6. argang [karikatura, politická satira, politika po 2. světové válce ]
Bidstrup, Herluf
Kobenhavn: Forlaget Tiden 1950.
Pěkný stav. Přední strana desek nahoře nepatrně natržená, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak uvnitř zcela v pořádku.
860Kč
Bez daně: 860Kč
Velkej frajer Nate znovu v akci
Lincoln Peirce
Vydalo nakladatelství CooBoo v Praze 2012. Vydání první, stran 216. Původní pevná vazba. ROzměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Byli jsme a buben – o hudebním a jiném díle Járy Cimrmana (Jára Cimrman)
Jiří Šebánek, Karel Velebný
Panton, Praha 1988.
Velmi dobrý stav, přebal mírně odřený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kterak sejmout amatérského přírodovědce
Gerald Durrell
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 1996. Vydání první, stran 174. Původní pevná vazba. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Šotek. Archiv rozmaru a vtipu, díl I./1868
Budislav Třemšínský
Převazba, rozměry: 16,5 x 22,5 cm, stran číslovány po sloupcích - 375
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář. Obsah je lepený, stran 29-30 - natržená, místy ušpiněno
800Kč
Bez daně: 800Kč
Trn 1930 (Humoristický týdeník, humor, satira, karikatura, mj. ilustrace Tichý, Ketzek, Fr. Bidlo, Beckmann, Gogo, R. Krajc, A. Pelc)
red. Zdena Ančík
Vydával Quido Langhans, Praha, 1930. 48 časopisů, každý 12 stran, 21 x 29 cm.
Velmi dobrý stav, časopisy jsou lehce namočené na okraji, obálky mírně opotřebované na okraji.
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
U nás v Mitfordu
Jan Karon
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1997. Vydání první, stran 432. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal mírně zašpiněný. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Der lachende Fussball. Fröhliche Geschichten um das runde Leder [humor]
Kirn, Richard
Nürnberg: Willmy-Verlag 1944. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 121 stran s četnými černobílými obr., 8° (12,5 x 17,5 cm)
desky jen lehce odřené a zašpiněné, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Královna Camilla
Sue Townsend
Vydala Mladá fronta, Praha 2008. Vydání první, stran 376. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Anekdoten für Ärzte und Nichtärtze [lékařské anekdoty]
Struve
Leipzig: Zentralantiquariat der DDR 1979. Pův. kartonová vazba s červeno-zlatým štítkem na hřbetě a přední desce, 302 stran psaných frakturou, 12° (11 x 17,5 cm)
hřbet lehce zahnědlý, jinak uvnitř bez známek opotřebení, ve velmi dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Buntes Berlin. Vollständiger nachdruck aller Ausgaben 1838-1853 [reprint; satira; humor; časopisy; Berlín; Glassbrenner]
Adolf Glaßbrenner
Leipzig: Zentralantiquariat der Deutschen demokratischen Republik 1981, pevná plátěná vazba s přebalem, cca 500 s., 12° (10 x 14,5 cm)
Dobrý stav; přebal trochu opotřebovaný, na přední ořízce drobné žluté skvrnky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Klub džentlmenů
Richard Gordon
Vydalo nakladatelství Ametyst, Praha 1996. Vydání první, stran 182. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021