HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kobenhavn: Forlaget Tiden 1950.
Pěkný stav. Přední strana desek nahoře nepatrně natržená, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak uvnitř zcela v pořádku.
860Kč
Bez daně: 860Kč
Bez daně: 860Kč
London, Batsford 2001, s. 288.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
München: Braun & Schneider 1902, polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, 312 stran s četnými ilustracemi, 4°
desky mírně odřené, titulní list skvrnitý, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 1996. Vydání první, stran 174. Původní pevná vazba. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
München: Verlag von Braun & Schneider 1901, pův. vazba z umělé kůže, titul na přední desce a hřbetu, mramorovaná ořízka, [VI]+324 stran, 4° (23,5 x 27,5 cm)
skosená, poněkud vyšisované okraje stránek, razítko majitele na zadní straně titulního listu, občas otisky prstů, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
ydalo nakladatelství CooBoo v Praze 2012. Vydání první, stran 217. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Warnsdorf: Verlag Ambr. Opitz, vydání 4. až 6. Tausend. Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 136 stran psaných frakturou, 8° (11 x 15 cm)
desky jen lehce zašpiněné, drobné poznámky tužkou, jinak v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Tempo, Praha, 1929-31. 27 čísel časopisu, 23 x 31 cm.
Velmi dobrý stav, mírně opotřebované.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2006. Vydání první, stran 384. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 22 cm
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydával Quido Langhans, Praha, 1930. 31 časopisů, každý 12 stran, 21 x 29 cm.
Velmi dobrý stav, obálky mírně opotřebované na okrajích, 1. číslo na hřbetě podlepené páskou.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Vydalo nakladatelství Práce, Praha 1986. Vydání první, stran 152. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Panton, Praha 1988. Pův. celoplátěná vazba s přebalem, 13,5 x 20,5 cm, 150 stran, první vydání.
Velmi dobrý stav, přebal odřený a po okrajích natržený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Ivo Železný, Praha 1994. Vydání první, stran 148. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 2010. Vydání první, stran 152. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 256, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý. Obálka je otřepená, hřbet je v horní i dolní části natržený, v dolní části s lehkou ztrátou. Složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Insel-Verlag 1956. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 64 stran s četnými černobílými obr., 12° (18 x 12 cm, podélný formát), psáno frakturou
Hřbet a hrany desek trochu odřené, zadní deska lehce zašpiněná, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1393 až 1408 z 1513 (95 stránek)
Zákazníci sk

![Dagens Bidstrup. Aktuel revy over de sidste tiders politiske begivenheder. September 1949-September 1950, 6. argang [karikatura, politická satira, politika po 2. světové válce ] Dagens Bidstrup. Aktuel revy over de sidste tiders politiske begivenheder. September 1949-September 1950, 6. argang [karikatura, politická satira, politika po 2. světové válce ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/767023-dagens-bidstrup-aktuel-re-17780587791-1024x1024.jpg)

![Fliegende Blätter. Band CXVI, Nro. 2945-2970, Band 116 der Reihe [časopisy, humor, vazba kůže] Fliegende Blätter. Band CXVI, Nro. 2945-2970, Band 116 der Reihe [časopisy, humor, vazba kůže]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/677099-fliegende-blatter-band-cx-16685151811-1024x1024.jpg)

![Fliegende Blätter; Band CXIV (114), Nro. 2892-2917 [časopis, humor] Fliegende Blätter; Band CXIV (114), Nro. 2892-2917 [časopis, humor]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/678228-fliegende-blatter-band-cx-16698085071-1024x1024.jpg)

![Auch Spaß muß sein. Ein Korb voll guter Witze; II. Bändchen [humor] Auch Spaß muß sein. Ein Korb voll guter Witze; II. Bändchen [humor]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/743304-auch-spass-muss-sein-ein--17466991541-1024x1024.jpg)






![Bilderpossen. Katze und Maus. Der Eispeter. Krischan mit der Piepe. Hänsel und Gretel. In siebzig Bildern [kreslený humor] Bilderpossen. Katze und Maus. Der Eispeter. Krischan mit der Piepe. Hänsel und Gretel. In siebzig Bildern [kreslený humor]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/732086-bilderpossen-katze-und-ma-17340951011-1024x1024.jpg)