HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Doktor v úzkých
Richard Gordon
Vydal Ivo Železný, Praha 1995. Vydání první, stran 167. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Three Men in a Boat (To say nothing of the Dog): Profusely illustrated [tři muži ve člunu, jedno z prvních vydání v USA]
Klapka Jerome, Jerome
New York: M. J. Ivers & Co., Publishers, pův. brož., 264 Seiten s četnými ilustracemi, 8° (12,5 x 18 cm)
zevně ušpiněná, popsaná, se ztrátami potrhaná, zahnědlé a zkřehlé stránky, celkově ještě dobrý stav
1 780Kč
Bez daně: 1 780Kč
Fliegende Blätter; Band CIV (104), Nr. 2631-2656 + Beiblätter [humor, časopis]
München: Verlag von Braun & Schneider 1896, polokožená vazba s zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky, [VI]+240 + cca. [400] stran příloh, velké 4° (23,5 x 28 cm)
okraje desek silněji odřené, první stránky ušpiněné, průběžně otisky prstů, občas razítka, celkově ještě použitelný stavZustand.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Jak na prevíta. Rady pro tatínky
Simon Brett
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2008. Stran 94. Původní pevná vazba. Rozměr 11,5x11,5 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Monsignore Quijote (exil)
Graham Greene
Brožovaná s původní obálkou, stran 185, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Stav pěkný.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Zachraňme vesmír
Stanisław Lem
Vydala Mladá fronta, Praha 1966. Původní brož, měkká vazba. Vydání první, stran 97.
Přední strana obálky ohnutá. Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Klub džentlmenů
Richard Gordon
Vydalo nakladatelství Ametyst, Praha 1996. Vydání první, stran 182. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Everything But Money
Sam Levenson
Pocket Book, Markham 1974. 11. vyd.
Horší stav: kniha očtená, na hřbetě a na zadní předsádce nalepeny štítky z knihovny v USA.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zpívající pyramida: Rozmluva s čertem
Pavel Stodola (Jiří Mahen)
Původní brož, 8°, 19 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Anekdoten und Aussprüche. Gesammelt und ans Tageslicht gefördert von Ludwig Möllhausen [humor]
Shaw, Bernard
Wien: Phaidon-Verlag 1931. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách a podpisem, 94 stran s černobílými obr., 12° (10 x 13,5 cm)
Desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jak žít s neurotickým psem
Stephen Baker
Vydal Lika klub, Praha 2004. Vydání první, stran 142. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Lidové humorky
Josef Štefan Kubín
Vydala Mladá fronta, Praha 1948. Edice Boje, svazek 26. Vydání první, stran 166. Původní brož, měkká vazba.
Desky mírně zašpiněny a odřeny, volné stránky. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Saturnin zasahuje
Miroslav Macek
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2020. Vydání první, stran 222. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Less aneb Hledání ztraceného mládí
Andrew Sean Greer
Vydalo nakladatelství LEDA, Voznice 2018. Vydání první, stran 296. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel)
Jonas Jonasson
Vydalo nakladatelství Panteon, Praha 2016. Stran 317. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021