HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mořský vlk a veselá vdova aneb proti všem
Miloslav Švandrlík
Vydalo družstvo REGION, Praha 1990. Druhé vydání, stran 205. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Stav velmi dobrý, lehce přehnutý spodní roh obálky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ukvapený Sam (ilustrace Adolf Born)
P. G. Wodehouse
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2006. Vydání druhé, stran 264. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Židovskoarabská moudrost a humor
André Nahum
Vydalo nakladatelství Portál, Praha 2001. Vydání první, stran 175. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Ďáblův slovník
Ambrose Bierce
Vydalo nakladatelství Thyrsus, Praha 1996. Vydání první, stran 199. Původní pevná vazba s přebalem, 8°.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
In der Sommerfrische. ... [vtipy, humor, dovolená]
Miris, von [Franz Bonn]
München: Braun & Schneider, pův. brož, 200 stran s četnými ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
přední desky odřené a potrhané, zadní desky a hřbet chybí, vazba zpřetrhaná, okraje stránek ušpiněné, uvnitř jinak čistá
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jedenadvacet polibků
Roald Dahl
Vydala Mladá fronta, Praha 1986. Druhé rozšířené vydání, stran 320. Edice Kapka, svazek 197. Původní brož, 11,5 x 19 cm.
Obálka lehce pomačkaná, vnitřní strana obálky a úvodní stránka zašpiněny, očteno. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Velký slovník anekdot
Jiří Plachetka
Vydal Knižní klub, Praha 1999. Vydání první, stran 155. Původní celoplátěná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jedenadvacet polibků
Roald Dahl
Vydala Mladá fronta, Praha 1986. Druhé rozšířené vydání, stran 320. Edice Kapka, svazek 197. Původní brož, 11,5 x 19 cm.
Obálka lehce pomačkaná, očteno. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Srdcový kluk
Robin F. Gainey
Vydalo nakladatelství Motto ve společnosti Albatros Media, Praha 2015. Vydání první, stran 326. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Saturnin zasahuje
Miroslav Macek
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2020. Vydání první, stran 222. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kdokoli může dělat cokoli
Betty MacDonaldová
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2016. Vyd. 12., v Argu 2.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Četnické humoresky 1.
Jan Cézar
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2008. Vydání první, třetí dotisk, stran 272. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky po okrajích mírně odřený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Meisterbuch des Humors. ... [vtipy, anekdoty, humor]
Falk, Norbert
Berlin - Wien: Verlag Ullstein & Co. 1908, pův. celoplátěná vazba s nalepeným obrázkem na přední desce, 575 stran s četnými ilustracemi, 4° (17,5 x 23,5 cm)
desky poněkud odřené, papír na předsádce prasklý, průběžně podpisy majitelky, stránky trochu zahnědlé, celkově ale ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Odborníci - Humoresky, satiry a ironie [zajímavá obálka]
Karel Scheinpflug
Tiskem a nákladem pražské akciové tiskárny, Praha 1920. Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm. Stran 152.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně odřená, některé složky uvolněné.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Jen aby, řekla moje žena
Michael Třeštík
Vydalo nakladatelství Motto - Albatros Media, Praha 2017. Vydání první, stran 150. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Satiry (edice: Antická knihovna, sv. 13) (antika, latinská poezie, satira)
Iuvenalis
Praha, Svoboda, 1972, s. 315.
V dobrém stavu. Obálka je zašpiněné a v levém dolním rohu má hnědou skvrnu.
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021