HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kopřivy 1909. List satyrický (časopis, čtrnáctideník, satira, vtipy, mj. J. Heine - Atta troll, J. Lukavský - Palác příměří, M. Majerová - Požehnání, H. Heine - Kolín nad Rýnem; ilustrace V. H. Brunner, K. Stroff, K. Nejedlý)
J. Stivín-Foltýn (red.)
Praha, Ústřední dělnické knihkupectví, nakladatelství a antikvariát 1909
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Vazba je lehce povolená a některé strany jsou uvolněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Yeats je mrtev! (Dublin, Amnesty International)
Joseph O'Connor (ed.)
Argo, Praha 2004. 1. vyd.
Dobrý stav, na obálce lehce patrné přehyby.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Indián to nemá lehké
Eduardo Caballero Calderón
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1976. Vydání první, stran 220. Původní brož, měkká vazba s obálkou.
Obálka po okrajích nepatrně otřepená. Stav jinak pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Fliegende Blätter. Band CXXXII, Nro. 3362-3388 + Band CXXXIII, Nro. 3389-3414 (r. 1910) [humoristický týdeník, svazky 132 a 133, humor, satira, karikatury, vtipy]
Schneider, J. (ed.)
München: Verlag von Braun & Schneider 1910.
Dobrý stav. Desky odřené, hřbet dole mírně natržený, list 27/28 svazku č. 132 uvolněný z vazby, některé stránky mírně zašpiněné nebo ohmatané, jinak uvnitř v pořádku.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Lusky
Vr. Vrobel
Nákladem České grafické Unie, Praha 1926. Veselá knihovna, svazek V. Stran 172. Původní brož, měkká vazba.
Obálka a stránky po okrajích otřepeny, stránky nerozřezány, na některých stránkách zažloutlé skvrny. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky
Simon Brett
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2008. Stran 94. Původní pevná vazba. Rozměr 11,5x11,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Auch Spaß muß sein. Ein Korb voll guter Witze; II. Bändchen [humor]
Gürtler, Josef (ed.)
Warnsdorf: Verlag Ambr. Opitz, vydání 4. až 6. Tausend. Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 136 stran psaných frakturou, 8° (11 x 15 cm)
desky jen lehce zašpiněné, drobné poznámky tužkou, jinak v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zelené kopce nad Mitfordem
Jan Karonová Karon
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1999. Vydání první, stran 349. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 22 cm
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Společník věrný (Brno 1831) - Kniha pro jasný rozum, dobré srdce a čistou mysl
František Trnka
Brožovaná, měkké kartonové desky, zjevně dobové, stran 164, rozměry: 10,5 x 16,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v horní i dolní části natržený.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Oliver Cromwell a jeho bradavice
Alan MacDonald
Vydalo nakladatelství Egmont (ČR), Praha 2009. Vydání první, stran 176. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Faun. Nr. 17. - 1927 [časopis, humor, vtipy]
Rob, Karl (ed.)
Wien: Rob-Verlag 1927, pův. sešit, strany 514-543, velké 8° (14,5 x 22,5 cm)
zevně odřený a ušpiněný, obal volně, okraje stránek ohmatané, celkově použitelný stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Drei satirische Musicals aus den dreissiger Jahren [Osvobozené divadlo, Voskovec + Werich, satira, divadelní hry Osel a stín, Caesar, Kat a blázen - NJ překlad]
Voskovec, Jiří - Werich, Jan
Praha: Artia 1963. Do němčiny přeložil Erich Bertleff, ilustrace Karel Teissig.
Velmi dobrý stav. Přebal lehce zašpiněný, na okrajích silně otlačený a vzadu nepatrně natržený, kniha zcela v pořádku.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Doktor na větvi
Richard Gordon
Vydal Ivo Železný, Praha 1997. Vydání první, stran 170. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Aréna – Cassiovy noviny (časopis, první republika, politika, humor, mj. Výročí Štefánikovy smrti, Humánní svatý Václav, F. Peroutka - Problém F. X. Šalda)
Jaroslav Kolman-Cassius
Vydával Koman - Cassius, 1929-30, Praha. Devět časopisů (deset čísel) s původními obálkami, 24 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
 
Valentinská © 2021