DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stíny Vichrovského kláštera
Klára Kubíčková, Markéta Kubíčková
Alpress, Frýdek-Místek 2020. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Selected Stories [detektivky]
Christie, Agatha
Moscow: Progress Publishers 1978. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 333 stran s černobílými obr., 12° (10,5 x 16 cm)
desky odřené, rohy desek ohnuté, listy zahnědlé, v jednom místě prasklá vazba, hojné poznámky tužkou, jinak v použitelném stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vzpoura goliardů (Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
Vydala Moravská Bastei MOBA, Brno 2017. Stran 294, vydání první. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pro svět mrtví
Graham Masterton
Vydalo nakladatelství Host, Brno 2019. Vydání první, stran 472. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Královražda na Křivoklátě (série: Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
MOBA, Brno 2021. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 301
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Hodina smrti
Joseph Thomas Sheridan Le Fanu
Vydalo nakladatelství Dialog, Litvínov 1999. Stran 317. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vteřina do knokautu
Erle Stanley Gardner
Vydalo nakladatelství JEVA, Rudná u Prahy 1997. Vydání první, stran 194. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Závěť Sherlocka Holmese (Příběhy Sherlocka Holmese 26.) Sherlock Holmes
Bob Garcia
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2006. Vydání první, stran 336. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Neklidný muž
Henning Mankell
Vydalo nakladatelství Host, Brno 2012. Vydání první, stran 485. Původní pevná vazba s přebalem.
Hřbet desek mírně natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lunapark
Stephen King
Vydalo nakladatelství Beta-Dobrovský, Praha 2013. Vydání první, stran 204. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Rouletabille v Čechách
Joe Smetana (Jiří Mahen)
Původní brož, 8°, 20 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
180Kč
Bez daně: 180Kč
Dopisy mrtvých mužů
Erle Stanley Gardner
Vydalo nakladatelství Ametyst, Praha 2000. Vydání první, stran 150. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Reportér (Edice světový bestseller)
Sandra Brown
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2016. Vydání první, stran 376. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
End In Tears (A Wexford Case) (Všechno je jinak, detektivka, krimi)
Ruth Rendell
London, Hutchinson 2005, s. 328.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Babylonské řeky
Michel Peyramaure
Vydalo nakladatelství Alpress, Frýdek-Místek, v edici Klokan, 2006. Vydání první, stran 224. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal nepatrně natržený, desky po okrajích mírně odřeny. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021