DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jota, Brno 2012. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21,5 cm, stran 490.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, 207 stran. Rozměr: 13 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo: Státní nakl. dětské knihy, 1966
Velmi slušný stav, zašlá, natržený přebal
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Corgi Books, 2004.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Praha, B. Smolíková-Mečířová 1944, s. 197.
Kniha ve hřbetu natržená, obálka odřená (vše viz obr.), volný hřbet. Velmi slušný stav!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba s přebalem. Stran 193, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a mírně ušpiněný. Desky jsou lehce ušpiněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2001. Původní pevná vazba, 212 stran, třetí vydání, v Knižním klubu druhé, rozměry: 13 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
..
V dobrém stavu. Chybí titulní strana a hřbet. Vazba je uvolněná.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakl. Petrklíč ve spolupráci s nakl. NIKY Bratislava 1991. Text česky. Stran 421, rozměry: 15..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Románová příloha Národní politiky 1933, s. 168.
Dobrý stav (viz obr.)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Mladá fronta 1971, s. 236.
Slušný stav, přebal na přední straně natržený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: nakl. Plus, Praha 2015. Pevná vazba s obálkou, stran 453, rozměry: 14 x 21 cm.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přeložil Jindřich Pechman. Čs. podniky tiskařské a vydavatelské, Praha 1924. Poloplátěná slepá převa..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Knižní klub, Praha, 1994. Původní pevná vazba, 224 stran, první vydání, rozměr: 12,5 x 20 cm..
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Knižní klub - Euromedia group 2008, s. 141.
Jako nová
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Euromedia Group - Ikar a Knižní klub, Praha 2000. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 593 až 608 z 1380 (87 stránek)
Zákazníci sk



![Pes baskervillský (edice: Klub mladých čtenářů) [detektivka, Sherlock Holmes] Pes baskervillský (edice: Klub mladých čtenářů) [detektivka, Sherlock Holmes]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/24.2.2013-73-1024x1024.jpg)

![Pan doktor nepřichází (edice: Knihy Nové generace, sv. 29) [detektivka, obálka Zdeněk Burian] Pan doktor nepřichází (edice: Knihy Nové generace, sv. 29) [detektivka, obálka Zdeněk Burian]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/117666-pan-doktor-neprichazi-edi-17062597491-1024x1024.jpg)




![Krajinou mrtvých mužů [série Případy dr. Watsona] Krajinou mrtvých mužů [série Případy dr. Watsona]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740011-krajinou-mrtvych-muzu-ser-17428423581-1024x1024.jpg)

![Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota [Agatha Christie - detektiv Hercule Poirot] Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota [Agatha Christie - detektiv Hercule Poirot]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/712910-herkulovske-ukoly-pro-her-17112819891-1024x1024.jpg)

